MediaVenus - retea de publicitate

Au timp. Ii pastrez doar pentru ca reclamele lor trec de adblock.... altfel ii zburam de mult.
 
cec2331172a9457c80a7e5fdfb6e662b.png
 
Inca o plata primita de la mediavenus. Mentionez ca cele cu income sunt transfer bancar si sunt achitate direct in cont..doar ca am stat mai mult pt metoda asta de plata...
mediavenus.png
 
Asa am lucrat cu ei inca din 2015. Nu aveam introdus nici un fel de sistem de plata la ei pe site, dar ceream in fiecare luni pe skype sa mi se faca plata, iar urmatoarea saptamana marti-miercuri primeam banii.
Off topic: ai pus o intrebare si eu am incercat sa te ajut. Recent? a fost introdusa cred ca din vara. Eu nici acum nu am nimic completat la metoda de plata. O zi buna!
 
Asa am lucrat cu ei inca din 2015. Nu aveam introdus nici un fel de sistem de plata la ei pe site, dar ceream in fiecare luni pe skype sa mi se faca plata, iar urmatoarea saptamana marti-miercuri primeam banii.
Off topic: ai pus o intrebare si eu am incercat sa te ajut. Recent? a fost introdusa cred ca din vara. Eu nici acum nu am nimic completat la metoda de plata. O zi buna!
Multumesc pentru raspuns!
 
Am si eu doua intrebari referitoare la metoda de plata (transfer bancar) :
1. Sub 500$ (minimul de plata) pot cere banii?

2.Ce comisioane se percep si cat se percepe ?
 
Loading...
Back
Sus