MediaVenus - retea de publicitate

MediaVenus

Member
Registered
Support Official
Bună ziua !
Suntem MediaVenus - rețea de publicitate internațională.
Noi oferim:
-Cele mai mari venituri. Costul mediu CPC este 0,07 euro
-CTR mediu 0,5%
-Plăți stabile o dată pe săptămână
-Manager personal
-Configurarea widget-ului este confortabilă și funcțională
-Acceptăm site-uri cu orice subiect
Echipa noastră de suport receptivă este gata să vă ofere asistență la configurarea widget-ului și la instalarea codului pe site și de asemenea e gata să răspundă la orice intrebări referitoare la activitatea rețelei noastre.
Înregistrați-vă acum pe mediavenus.com
 
Mult mai bine, eu am deja cont la voi și am rulat o zi la voi dar am scos din cauza că nu aveți și plata câtre paypal însă dacă o să aveți și ce am zis cu mare drag revin pentru că aveți o rată destul de bună!
 
Buna ziua, pentru a adera in reteaua dvs. trebuie ca site-ul inscris sa aiba un numar de vizite predefinite? sau se pot inscrie si pagini personale? Multumesc.
 
Bună ziua !
Suntem MediaVenus - rețea de publicitate internațională.
Noi oferim:
-Cele mai mari venituri. Costul mediu CPC este 0,07 euro
-CTR mediu 0,5%
-Plăți stabile o dată pe săptămână
-Manager personal
-Configurarea widget-ului este confortabilă și funcțională
-Acceptăm site-uri cu orice subiect
Echipa noastră de suport receptivă este gata să vă ofere asistență la configurarea widget-ului și la instalarea codului pe site și de asemenea e gata să răspundă la orice intrebări referitoare la activitatea rețelei noastre.
Înregistrați-vă acum pe mediavenus.com

Ceva dovezi ca sunte-ti de la MediaVenus aveti? Trimite-ti prima data o dovata ceva pentru a stii sigur. Altfel acest topic nu are de ce continua. E AlexH sau eu nu conteaza, doar sa fim siguri. Oricine se poate inregistra si zice asta. Nu o luati in nume de rau, dar asa o sa fiti mutati la Suport Official acolo unde trebuie. ( Am zis asta pentru a nu induce utilizatorii acestui forum in eroare. )
 
Ceva dovezi ca sunte-ti de la MediaVenus aveti?
Am uitat sa anunt ca am verificat contul si apartine de mediavenus.com.
dar asa o sa fiti mutati la Suport Official acolo unde trebuie.

Pentru a avea Titlu custom de Support Oficial trebuie platita o taxa anuala de 25£ care se poate face prin accesare http://www.roforum.net/account/upgrades si se alege titlu custom.
Pentru categorie proprie cu optiunea de moderare + Titlu custom se alege optiunea Support Oficial pentru Firma Ta
 
Pentru a avea Titlu custom de Support Oficial trebuie platita o taxa anuala de 25£ care se poate face prin accesare http://www.roforum.net/account/upgrades si se alege titlu custom.
Pentru categorie proprie cu optiunea de moderare + Titlu custom se alege optiunea Support Oficial pentru Firma Ta
Greseala mea. E bine ca sunt verificati. Si ma gandesc ca o sa aibe 25£ sa plateasca taxa pentru a putea face ce ai spus tu mai sus.
 
da este contul mediavenus oficial mi s-a confirmat si mie prin tichet,insa aceasta retea de publicitate are niste cerinte nu e chiar libera la inregistrare,trebuie sa aveti minim 500vizite ,si 60% traficul pe site trebuie sa fie trafic feminin,chiar eu eu m-am confruntat acu ceva saptamani cu o problema la ei bagasem site si nu vruia sa-l activeze ca nu aveam minimul de trafic feminin pe site ...aiurea asa... sa fie liber inseamna sa scoata aia sa pui linku de la statistici si sa nu mai ceara aia cu 60% trafic feminin,acum cum considera ei..
 
Buna ziua, pentru a adera in reteaua dvs. trebuie ca site-ul inscris sa aiba un numar de vizite predefinite? sau se pot inscrie si pagini personale? Multumesc.
Imi cer iertare pentru dezinformare, mai sus am scris ca nu avem limita la numarul de vizite totusi sunt cerinte. Pentru inregistrarea in reteaua noastra site-ul trebuie sa aiba 500 de vizitatori unici pe zi.
 
atunci care este rolul dvs doamna Lina? nu oferiti suport daca sunteti manager pe Romania?ce rol aveti?ca sa stim si noi daca se poate desigur!
 
Loading...
Back
Sus