MediaVenus - retea de publicitate

statisticile arata rau pentru ei, se pare ca multi au plecat de la ei de au ajuns sub 150 mii clikcuri pe zi .probabil modul cum actioneaza cu webmasterii,banARILE ETC au dus la plecarea multora de la ei si asta o arata clikcurile de mai jos

screenshot_1718.png
 
ei zic ca ofera pana la 0.06 centi pe click dar e vrajeala,pretu e deobicei la majoritatea reclamelor de 0.028 - 0.03
 
Nici eu. Au blocat contul fara sa anunte. Pe motiv, nu se faceau conversii. Este o retea buna de tinut doar un pic la inceput, cat au cpm mare. Dupa un timp scad cpm-ul si in cele din urma blocheaza.
 
As mai incerca cu un site.. Am mai avut da am fost banat.. Ca nu se faceau conversii, trafic curat, organic...
 
Nu recomand, când am ajuns la suma de 15$ mi-au blocat contul. Aveți screenshot atașat.
 

Atașamente

  • Screenshot_20171003-122529.png
    Screenshot_20171003-122529.png
    1,4 MB · Vizualizări: 29
Nu recomand, când am ajuns la suma de 15$ mi-au blocat contul. Aveți screenshot atașat.
idem...sunt niste tepari .... oricine isi creeaza cont nou la ei le baneaza contu fara motive ..te aproba te lasa o zi doua trei apoi iti baneaza contu ....is falimentati numai e nimic de ei..deaia nu-i mai are niciun site
 
Sincer mai contează acum, chestia asta nu trebuia sa se întâmple? Nu e vorba de acei 15 dolari, degeaba doriți sa îndreptați lucrurile, pana la urma dați dovada de nesinceritate.
Da, intr-adevar contul dvs. a fost blocat astazi pe motiv ca ati incalcat regulamentul. Suma de bani castigata de dvs. de la inceput pana la momentul actual este mult mai mica decat 15 dolari.
 
Da, intr-adevar contul dvs. a fost blocat astazi pe motiv ca ati incalcat regulamentul. Suma de bani castigata de dvs. de la inceput pana la momentul actual este mult mai mica decat 15 dolari.
Îmi puteți spune și mie ce regulament am încălcat? Se blochează conturile asa pur și simplu fără un răspuns?
 
Mediavenus,nu te mai complica sa dai replica, firma voastra a coborat maxim in jos, numai aveti nici 5webmasteri pe romania, nimeni nu va mai are pe site, a-ti falimentat,si deaia banati webmasteri fara motive, numai rezistati pana la finalu anului fara sa scrie faliment pe voi sincer!asa de rau a-ti ajuns incat validati webmasteri apoi le banati contu pt cativa bani, nu incercati sa mai explicati,toti stiu ca sunteti tepari ...statisticile o zic si faptu ca nu va mai are niciun site!
 
Mediavenus,nu te mai complica sa dai replica, firma voastra a coborat maxim in jos, numai aveti nici 5webmasteri pe romania, nimeni nu va mai are pe site, a-ti falimentat,si deaia banati webmasteri fara motive, numai rezistati pana la finalu anului fara sa scrie faliment pe voi sincer!asa de rau a-ti ajuns incat validati webmasteri apoi le banati contu pt cativa bani, nu incercati sa mai explicati,toti stiu ca sunteti tepari ...statisticile o zic si faptu ca nu va mai are niciun site!
Multumesc ptr sustinere ;)
 
Loading...
Back
Sus