MediaVenus - retea de publicitate

Eu folosesc Mediavenus de peste un an si sunt foarte multumita de ei .
Platile le fac instant , duminica la ora 24 daca ai atins pragul minim de plata . Fac platile direct pe card , in max 3 zile ai banii in cont , fara comisioane platite aiurea pe la terti .
Plus ca pretul per click este destul de bun , intre 0,5-0, 11 si chiar peste .
 
am avut doua sume de plata pana cum in total vreo 33 de dolari, au platit, la prima am cerut managerului sa o proceseze, fiinca intarziase, in a doua au procesat-o ei automat, mai ales ca eu in ultimele doua saptamani nu am mai intrat in online deloc, ei si-au facut platile !
 
@MediaVenus de ce tot apar reclame in Limba Rusa ? Le-am blocat dar zilnic apar altele. Si cea mai ciudata chestie ca sunt afisate mai mult ca restul. Cum le pot opri de tot sa nu mai apara?
 
Nu stiu de ce isi fac reclame pe forumuri si promit ca avem avantaje, cand ei dau tepe, mie mi-au dat teapa cu 700$ acum cateva luni in urma si de atunci nu ii mai folosesc, sa isi bage ceva in minciunile lor, ar trebui sa dispara dupa romania acesti tepari, managera pe romania nici explicati nu imi dadea de ce mi-au blocat contul, dar asa ne trebuie cand lucram cu asemenea firme de dat tepe, mai bine tin o firma care imi da mai putin dar imi vad banii nu hoti din astia care iti da o rata la per click destul de avantajoasa si nu mai pupi nici un banut, Mediavenus = 0 profit
 
Loading...
Back
Sus