Loc de dat cu capul

Ca nu pot instala driverele de la mtk pentru usb
Asta e de la sistemul de securitate windows 10.
Vezi aici tutorial cum se face
Cod:
https://forum.xda-developers.com/elephone-m2/help/windows-10-mtk-vcom-usb-drivers-32-64-t3267033
Sau video de mai jos
Cod:
https://forum.hovatek.com/thread-17148.html
 
Eu ma chinui de cateva zile sa instalez un stream recorder si nu vrea sa functioneze, indiferent ce am incercat. Il voi face eu pana la urma sa functioneze.
Apoi am dat drumu azi la TV pe UK si Romania, iar peste tot se vorbeste de ziua americii de parca ar fi ziua mondiala a prostilor. [HASHTAG]#wtf[/HASHTAG]
 
Asta e de la sistemul de securitate windows 10.
Vezi aici tutorial cum se face
Cod:
https://forum.xda-developers.com/elephone-m2/help/windows-10-mtk-vcom-usb-drivers-32-64-t3267033
Sau video de mai jos
Cod:
https://forum.hovatek.com/thread-17148.html
Ms @AlexH da le-am incercat pe toate. Si nu vrea. Nu imi arata in device manager ca e vreo problema dar telefonu tot nu il pot conecta sa repar imei-urile. De citit imi citeste telefonu sa copiez poze etc. Dar pt imei mai trebuie driveru pentru port usb care nu il ia.

Si de ziua SUA.
Eu sunt satul de tampeniile astea. Nu ii intereseaza de familile lor cum ii intereseaza de zilele altei tari. Bun zici o data la stiri ca e ziua Americii, da nu toata ziua. E lipsa de stiri.
Daca ai observat mai nou toti cer de la telespectatori ca daca au stire sa le trimita.
Pai eu le-as trimite pe bani. Pe gratis mai bine o arunc la gunoi.
 
Ma intreb daca cineva a fost atat de nebun, neatent, beat sau in cautare de senzatii tari sa execute:
Cod:
sudo rm -rf /
Exista :)), citisem o stire in care un om si-a distrus tot business-ul, uite aici pe serverfault:
Cod:
https://serverfault.com/questions/587102/monday-morning-mistake-sudo-rm-rf-no-preserve-root

ce face comanda aia?
Iti recomand sa nu o incerci :))
 
Daaaaa
Sunt aici acum. Am fost ocupat in ultimele zile. Sa nu spui ca ti-a fot dor de mine.

Daca tot sunt aici, vreau sa multumesc celor care incerca sa doneze, cumpere servicii roforum cu carti de credit furate.
Cum nu am fost activ in ultimele zile au si inceput sa faca nebunii. Am primit de la paypal si stripe mai multe mesaje de notificare pe aceasta tema. La paypal chiar a trebuit sa dau explicatii pentru a nu pune restrictie pe cont.
 
Sunt aici acum. Am fost ocupat in ultimele zile. Sa nu spui ca ti-a fot dor de mine.
Nu știu dacă dor... doar ca am observat ca lipsește ceva. Și ma gândeam... voiam sa te întreb. Dacă ai murit. Cu i-ai lăsat forumul?. Ca mai demult te gândeai:))
 
Daca tot sunt aici, vreau sa multumesc celor care incerca sa doneze, cumpere servicii roforum cu carti de credit furate.
Cum nu am fost activ in ultimele zile au si inceput sa faca nebunii. Am primit de la paypal si stripe mai multe mesaje de notificare pe aceasta tema. La paypal chiar a trebuit sa dau explicatii pentru a nu pune restrictie pe cont.
Bănuiesc că ai acces la id-ul persoanelor care au încercat să fraudeze
 
Poți verifica data și ora aproximativă când au încercat cu cine a fost conectat pe forum in perioada respectiva, și îi luăm prim eliminare
 
Datorita existentei acestui thread simt ca ar trebui sa spun si eu ceva.
De o spatamana ma chinui incontinuu sa fac un cont de facebook aparte de cel personal. Si ghiciti ce? Nimic, ban imediat, trebuie sa dovedesc cu poza. Am pus numar de telefon si confirmat, adaugat email de la gmail ca sa nu pun tot felul de prostii precum yandex, tutanota, mail.ru. Nimic băi, am schimbat si Ipul si proxy si tot ce se poate, in nici macar un caz nu am fost acceptat. Fix in urmatoarele 10 minute trebuie sa confirm identitatea. Precizez ca nu am folosit nume ciudate si nici poze de profil care nu reprezinta o persoana. Nu am facut spam, nu nimic, doar 2 cereri de prietenie si atat si nici alea macar. Iar de fiecare daca alte adrese de eamail, in cazul nr de telefon am ramas fara :))
Apoi mai dau si de spam por** cu liveuri si alte prostii, persoane cu nume gen ''Sefu la bani'' care lucreaza in Tenerife.
In umatoarele 2 minute il gasesc pe tipul asta cu un nume de 2 pagini in word. Nici report nu pot sa dau, iar eu care nu intentionez astfel de lucruri... S-au prostit rau retelele de socializare...
Untitled123.jpg
 
Datorita existentei acestui thread simt ca ar trebui sa spun si eu ceva.
De o spatamana ma chinui incontinuu sa fac un cont de facebook aparte de cel personal. Si ghiciti ce? Nimic, ban imediat, trebuie sa dovedesc cu poza. Am pus numar de telefon si confirmat, adaugat email de la gmail ca sa nu pun tot felul de prostii precum yandex, tutanota, mail.ru. Nimic băi, am schimbat si Ipul si proxy si tot ce se poate, in nici macar un caz nu am fost acceptat. Fix in urmatoarele 10 minute trebuie sa confirm identitatea. Precizez ca nu am folosit nume ciudate si nici poze de profil care nu reprezinta o persoana. Nu am facut spam, nu nimic, doar 2 cereri de prietenie si atat si nici alea macar. Iar de fiecare daca alte adrese de eamail, in cazul nr de telefon am ramas fara :))
Apoi mai dau si de spam por** cu liveuri si alte prostii, persoane cu nume gen ''Sefu la bani'' care lucreaza in Tenerife.
In umatoarele 2 minute il gasesc pe tipul asta cu un nume de 2 pagini in word. Nici report nu pot sa dau, iar eu care nu intentionez astfel de lucruri... S-au prostit rau retelele de socializare...
Vezi atașament 1458
Sterge cache-ul DNS
 
Loading...
Back
Sus