Loc de dat cu capul

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Dupa ce am facut noul regulament, mi-a fost atrasa atentie ca uneori lumea are nevoie sa se descarca putin sa piarda ceva stima, asa ca fac acest topic.

Orice se posteaza in acest topic nu se sanctioneaza. Nu puneti la inima ce se spune aici.
Se poate injura si alte cuvinte mai ''prietenoase'' dar numai in legatura cu discutia de aici si nu din alta parte. Daca cineva te-a enervat tare intr-un alt topic, nu poti veni aici si injura ca ti-o incasezi prin suspend pana te calmezi.
Orice offtopic aici este acceptat chiar si limbaj mai.....

Distractie placuta.
Amenintari cu moartea sau chestii de gen nu sunt acceptate.

Daca nu poti face fata, intra in discutii pe acest topic.
Sa vedem ce iese.
 
Ai ceva pentru care vrei sa te descarci? :)
Eu nu momentan nu :))) chiar nu am avut treaba cu nimeni de pe forum ( exceptie facand adnow care mi dusman pana la moarte :)))) si sper ca si pe viitor sa ne intelegem la fel,nu am nimic de impartit cu nimeni.Eu imi vad de treaba mea si nimic mai mult:)
 
Pe mine ma supara la big brother acum o bonda si o negreasa care tipa ca nebunele si fac prea multa drama din nimic.
bb.jpg bb1.jpg bb3.jpg
Apoi pe discovery ma enerveaza ca in ultimul timp doar emisiuni cu masini care si acestea sunt reluare.

Ma mai deranjeaza cand primesc cate un PM legat de un subiect care exista deja un topic + rezolare dar lenea e mare pentru a cauta. :D
 
Chiar voiam sa scriu despre asta. Auzeam la Tv ca in urmatoarele zile va fi la nivelul asfaltului chiar si 80 de grade.
Legat de temperatura la tine.
In comparatie cu spania nu este nimic. La ora asta sunt usor 38 de grade iar ziua ajunge la 50 grade. Asa este an de an.
Apoi sa iti spun ceva si mai tare. Ma poti crede ca eu acum am caldura pusa in casa pentru ca e chiar foarte racoare? Sunt 5 grade la mine in acest moment. :D

In spania din luna Mai si pana in Octombrie daca te prinde cu foc in spatiu deschis, primesti imediat 30.000 euro ammenda.
Am experimentat eu calduri dar cum e in spania vara nu am vazut nicaieri.
 
Chiar voiam sa scriu despre asta. Auzeam la Tv ca in urmatoarele zile va fi la nivelul asfaltului chiar si 80 de grade.
Legat de temperatura la tine.
In comparatie cu spania nu este nimic. La ora asta sunt usor 38 de grade iar ziua ajunge la 50 grade. Asa este an de an.
Apoi sa iti spun ceva si mai tare. Ma poti crede ca eu acum am caldura pusa in casa pentru ca e chiar foarte racoare? Sunt 5 grade la mine in acest moment. :D

Stiu frate cum e in spania ca am fost in vacanta si eu pe acolo,am stat in italia peste 10 ani si acolo erau niste calduri de te topeai :( si mam obisnuit pana la urma,ieri am vb cu mama ca fam mea este in italia stabilita zicea ca sunt 47 de grade.Bun bun dar eu vb aici la mine in caras asa caldura noaptea in iunie eu pana acum nu am intalnit in 37 de ani de viata frate + ca sunt la 20 de km de muntele semenic,la mine tot timpul era placut vara ca sunt langa munte dar acum este NENOROCIRE !
 
Pai ai putea face o gramada de bani cu asta. Imi aduci aminte in PM zilele ce urmeaza sa iti spun.
Acum sunt bucuros ca am prins 51 degrees pe discovery science. E luna asteroizilor si sunt emisiuni interesante. Este chiar acum, pentru cine vrea sa-l vada.
 
Orasul meu este unicat in europa :))) este singurul oras din europa care are 4 gari mari si functionale toate :)))) http://romanialibera.ro/actualitate/proiecte-locale/bocsa--orasul-cu-patru-gari-276852 a fost si intrebare la emisunea aia ''vrei sa fi miliardar'' care este unicul oras din europa cu 4 gari ? :)))))
Și Ploiești are 4 gari
 
Orasul meu este unicat in europa :))) este singurul oras din europa care are 4 gari mari si functionale toate :)))) http://romanialibera.ro/actualitate/proiecte-locale/bocsa--orasul-cu-patru-gari-276852 a fost si intrebare la emisunea aia ''vrei sa fi miliardar'' care este unicul oras din europa cu 4 gari ? :)))))
si au in garile astea niste automate de cafea sau ceva gogoserie sau ceva placinte? vin oamenii morti de somn de pe drumuri si le e si foame si faci niste bani pe chestia asta. :p
 
Vedeti ca openload si inca doua sisteme de gen deschid popup care nu poate fi inchid decat cu alt delete sau chiar reboot in unele cazuri. Verificati si vedeti daca este la fel.
 
Loading...
Back
Sus