Loc de dat cu capul

Lumea asta a inebunit rau de tot. In ziua de astazi orice amarat poate face o petitie si daca se pricepe putin la text poate atrage cateva sute de mii de alti idioti.
Ce s-a intamplat nu a fost ok, dar sa propui ca Denisa sa fie inclusa in calendarul crestin ortodox este o nebunie curata.
Maine il vom baga si pe salam sau guta in calendar si ne rugam la sfantul salam sa ne dea fara numar.... la buci. :D [HASHTAG]#wtf[/HASHTAG]
Dumnezeu sa o ierte! pacat de ea ..o femeie tanara si frumoasa care avea toata viata inainte.. vizavi de petitie ..no comment.. pur si simplu presa isi bate joc.. o fi si o petie de unul de gen insa presa amplifica acest lucru in bataie de joc.. Si totusi a murit un om .. o copila.
 
pur si simplu presa isi bate joc
Este chiar grotesc ce face presa la adresa ei. Nu stiu cum familia nu face nimic.
o fi si o petie de unul de gen insa presa amplifica acest lucru in bataie de joc
este una care apare la fiecare 2 postari pe facebook. Pe langa distribuirea la acea petitie mai multe site au preluat si de aici ajunge la un tambalau mare.
 
Este chiar grotesc ce face presa la adresa ei. Nu stiu cum familia nu face nimic.

este una care apare la fiecare 2 postari pe facebook. Pe langa distribuirea la acea petitie mai multe site au preluat si de aici ajunge la un tambalau mare.
am vazut si eu petitia .. no comment ..fara presa acea petitie nu avea nici o valoare.. Iar ortodoxia nu face sfiti asa pe oricine.. au fost cati-va care au murit in numele credintei .. marea lor majoritate.. si in semn de recunostinta sunt pomeniti in calendare. Cei mai multi dintre ei au murit facand foarte mult bine..ajutand oameni si ca atare au murit schingiuti ..mutilati sau crucificati.
 
btw, a cui e site-ul cu petitii. Supersmecherie...S-a mai incercat si pe altele..
 
Mai am un raspuns intelept si pentru tine :D

Iubirea e divină, din DUMNEZEU, să ştii,
Iar ura e din moartea eternelor pustii.
La mijloc nu se poate, sau rău, sau credincios,
Sunt două căi în lume, ne-a zis ISUS HRISTOS.

De n-ai ştiut aceasta, amicul meu, să ştii
Că dincolo de moarte sunt două veşnicii.
Iubirea este visul şi locul fericirii,
Iar ura este moarte şi locul chinuirii.

Minunate randuri
 
Daca se intampla asta in Romania, imediat trimiteau 10 bombardiere sa scoata abuzul din noi dar pentru ca se intampla la ei, totul e ok.
Cred ca cel mai rau din lumea asta sunt americanii. Bine ne-ar mai fi fara ei.
 
Daca se intampla asta in Romania, imediat trimiteau 10 bombardiere sa scoata abuzul din noi dar pentru ca se intampla la ei, totul e ok.
Cred ca cel mai rau din lumea asta sunt americanii. Bine ne-ar mai fi fara ei.
Daca vreodata un educator/e , invatator/e profesor etc imi atinge copilul nici dumnezeu/ dracu/ Trump/ Iohanis etc nu o sa il scape din mainile mele.
 
Mersi frumos
 
Loading...
Back
Sus