Loc de dat cu capul

Acel moment cand cineva incepe sa spuna o poveste si dai seama CA va fi lunga, plina de explicatii si amanunte Fara rost, IAR tu stii deja cum se va termina. Incerci sa scurtezi poveste adaugand elemente care sa arate ca stii ce vrea sa spuna, dar persoana e atat de incapatanata incat continua sa o spuna toata Fara sa aaculte CE spui. Iti aprinzi o tigara, Mai bei din cafea, Mai spui un Da, Hmmm, Asa Este si dupa 3 tigari tot nu a terminat.
It is fucking hard to be crazy smart.
 
Eu castig binisor din youtube...
 
Nu mai am nici un dubiu ca facebook iti acceseaza microfon/camera cand are el chef. Daca uneori mi se pareau coincidente, sa vorbesc de sampon iar imediat sa intru pe facebook si sa vad reclame cu sampon, fara sa am ceva in istoric despre sampon. Azi vorbeam cu cineva despre garduri. Reclama cu garduri.
Si radeam, ziceam ca a adus balastru cu Cargus... postare sponsorizata la cargus...
 
Eu intru mult de pe mobil pe google si caut. Si cand intram pe pc pe facebook aparea reclama cu ce cautam eu de pe mobil.
Ciudat.
 
O sa fac o proba... O sa vorbesc ca as vrea ceva.. sa vad daca imi apare. ceva ce nici nu m-am gandit pana acum..
Un televizor. Dar cred ca activeaza microfonul doar aleatoriu.. si degeaba vorbesc eu acum ca as vrea televizor
 
Faza cu telefon si web cam e veche si se stie ca face asta. Ma recomand sa faceti testul si pe laptop pentru ca veti avea acelasi rezultat.
Era odata o aplicatie care iti permite sa customizezi permissions la fiecare app si doar utilizare doar cand sunt deschise.
 
Era odata o aplicatie care iti permite sa customizezi permissions la fiecare app si doar utilizare doar cand sunt deschise.
Avea un amic o aplicatie care ii arata cand a fost folosita camera. Si ii aparea ca facebook folosea camera, chiar si cand el nu folosea tel.
 
O sa fac o proba... O sa vorbesc ca as vrea ceva.. sa vad daca imi apare. ceva ce nici nu m-am gandit pana acum..
Un televizor. Dar cred ca activeaza microfonul doar aleatoriu.. si degeaba vorbesc eu acum ca as vrea televizor
Parca scria in Termenii si conditiile Facebook faptul ca daca il ai intr-un tab deschis el poate vedea restul de site-uri deschise si ce faci pe ele din browserul respectiv. In legatura cu microfonul si camera de accea consuma cele mai multe resurse ca aplicatie pe telefon, posibil si PC (nu am testat)
 
Voi cei care aveti situri mai putin legale gen filme, etc. Cum va ascundeti idetitatea? Proxy, VPS cum anume?
De exemplu daca as vrea ipotetic vorbind sa imi fac inca un cont aici cum ascund cu succes faptul ca deja am unul?:D
 
Voi cei care aveti situri mai putin legale gen filme, etc. Cum va ascundeti idetitatea? Proxy, VPS cum anume?
De exemplu daca as vrea ipotetic vorbind sa imi fac inca un cont aici cum ascund cu succes faptul ca deja am unul?:D
Identitatea cand te loghezi sau identitatea pe site ? pe site folosesc who is protect si cloduflare + host strain VPS !
Cand ma loghez, ma loghez normal !
 
Identitatea cand te loghezi sau identitatea pe site ? pe site folosesc who is protect si cloduflare + host strain VPS !
Cand ma loghez, ma loghez normal !
E un website de fotbal unde am luat ban pe motiv ca am fost prea agresiv si politica website-ului spune ca nu am voie 2 conturi. Am incercat sa imi fac cont fara sa schimb nimic, in afara de a reseta netul si am luat ban. Eram curios cum pot sa ascund cu totul ca am mai avut un cont si sa imi fac altul. Ma gandeam sa cumpar un VPS?
 
O femeie Este filmata cand SE suie in avion dar nu ajunge la destinatie.
Cum e posibil asa ceva?
Politia incearca sa explice cum e posibil asa ceva.
 
Loading...
Back
Sus