Loc de dat cu capul

Am si eu o intrebare legata de Payoneer care poate sa ma lamureasca. Nu am mai primit bani pe el inca de anul trecut dar de scos am scos ultima oara acum vreo 2 luni.

Am cerut si eu o plata acum, iar azi am primit-o. Cum se face ca nu imi mai cere acel fee standard de 2 sau 5? E normal sa imi intre toti bani? Intreb fiindca desi totul arata normal am primit inca un mail de la ei in afara de cel pentru confirmare platii care zice asa.

In order to continue using Payoneer’s online payment platform and avoid future delays, please upload a copy of your government-issued photo ID (such as your national ID card, passport, or driver's license) using the link below.
Eu cand intru pe cont nu imi zice nimic ca ar trebui sa fac asta iar banii par sa fie in balanta desi nu sunt sigur ca nu am ajuns pe la vreun bancomat inca sa vad daca totul este ok. Deci trebuie sa fac ce zic ei acolo sau merge si fara? A mai fost cineva pus in situatia sa faca ce zic ei acolo? Am payoneer de ani de zile si nu am mai vazut pana acum sa imi ceara informatii de genul asta.
 
Pai vezi daca acel email este De la ei.
In mode normal AR trebui sa apara in contul notice pentru a trimite actele. Mai poti deschide ticket din contul tau pentru a fi sigur.
 
Pai vezi daca acel email este De la ei.
In mode normal AR trebui sa apara in contul notice pentru a trimite actele. Mai poti deschide ticket din contul tau pentru a fi sigur.

Eu nu sunt sigur dar cred ca momentan banii sunt in balanta confirmati tot, atat ca nu inteleg atunci de ce nu a trebuit sa platesc taxa aia Standard sau Premium, poate e suma prea mica?
Nu cred ca e email fake dar nu inteleg de ce mi l-au trimis daca eu am primit banii si sunt deja in balanta..
 
Acel moment cand faci o greseala ca orice om si toti sar in cap, dar nimeni nu a zis nimic cand de 9 ori ai avut dreptate.
Este ca in acel exemplu cand profesorul scrie pe tabla inmultirea cu 9 si face intentionat o greseala. Nimeni nu vede ca restul sunt corecte ci doar acea greseala.
Tare nu?
profesoara-a-gresit-tabla.jpg
 
E ca si : Poti sa faci bine de 10 ori...dar daca ai gresit odata esti un nenorocit.
Tot timpul a fost si va fi aceasta problema la unele persoane...
ce sa faci ? ..n-ai ce sa faci :D
 
Ce este mai fun sa zic asa, e bucuria pe capul lor de parca au castigat la loterie.
Mai ales la greseli de genul, ai uitat sa pui un punct, codita la t`, sau uiti sa pui zaharul in cafea si o bei asa.
 
Ce este mai fun sa zic asa, e bucuria pe capul lor de parca au castigat la loterie.
Mai ales la greseli de genul, ai uitat sa pui un punct, codita la t`, sau uiti sa pui zaharul in cafea si o bei asa.
Da ..da..
Se cred cu mult mai destepti ca tine ..daca ti-au zis asta...
Am eu doi baieti aici in casa unde locuiesc sunt ceva de speriat....negru nu e negru daca nu au zis ei...ceasul lui de 1euro cumparat de pe nustiu ce site ..e mai ceas ca al meu luat cu 50 euro...cu toate ca a lui nu merge ..dar zice ca arata mai bine...:confused:
Daca cumva am gresit un cuvant in engleza...pe loc imi si baga o lectie de engleza ..gratis :)))

Dar..sa zambim putin...:D:D:D


 
Din astia am si eu aici. E unul daca tu AI cumparat un tricou la 10£ a lui care e la fel a costat 50£ si apoi se **** in *** ca o cafea de 2.50£ e prea scumpa.
Eu ma amuz cand for sa puna pariu cu mine, desi stiu ca nu pun pariu niciodata daca nu sunt sigur 110% ca voi castiga, ei continua sa puna chiar daca nu au castigat niciodata in fata mea.
Eram bogat daca le luam banii. :)
Ei nu cumpara din Zara, ci din Corte Englez, dar de fapt sunt din Sunday market. :)
A fost o faza acum cateva luni ca pentru a construi o casa extravilan in Romania, e nevoie de minim 7 hectare. Desi i-am aratat legea care spune ca minim recomand Este de 200 metri patrati cu o deschidere de 10m la strada, tot pe a lui o tinea.
 
Acel moment cand trebuie sa refuzi proiecte ca nu ai cu cine le face.
Cand iti dai seama de client ca va fi problematic si mai bine linistit decat cu dureri acute de capatana.
Unii sunt incapatanati, chiar daca ridici pretul de 4 ori tot te vrea. :D
 
Blockchain. Zic hai sa schimb jumatate din BTC in Etherium. Sa merg 50-50.. Ca poate etherium va avea un procentaj mai mare de crestere. Dau sa schimb si primesc ca nu primesc ca eroare... Deschid tichet si imi spun ca imi vor trimite BTC inapoi. Am primit. Dar de ce am platit eu comisioanele? Si am mai putin btc decat initial?
Shiapa mamii lor
 
Pai comision de procesare SE taxeaza indiferent CA e din greseala sau nu. Daca erau baietii buni iti returnau totul, insa Mai rar asa ceva.
Eu nu am intrat la mine de mult timp. Iti apare atat BTC cat si BNC de cand au facut split?
 
Loading...
Back
Sus