Loc de dat cu capul

Nu e BOR.
Posibil ca cineva a gandit asa. "Ce site sa fac sa-l monetiz? Sa fac unul cu filme? Mai am deja 3, si oricum nu pot pune adsense pe ele. Ceva care sa pot pune Adsense. Un site cu carti. In care lumea sa intre sa citeasca. Care e cea mai citita carte? Fifty Shades of grey. Dar oare nu o sa am probleme cu DMCA?. De fapt stai.. Biblia e cea mai citita carte din lume.. Si nu cred ca Dumnezeu o sa imi faca report DMCA"
Dumnezeu nu are cum ..ca nu exista ;) ..dar Preanesimtitul....e capabil sa faca un report....:D
 
Ori BOR are si el site de filme :) Un Mega site de filme
Sti tu vreo persoana ca nu are ..sau nu a avut site de filme ? Nu cred ca exista...:rolleyes:

De cate ori download chrome ..trebuie sa umblu la setari...nu am inteles niciodata dece apare asa:
Screenshot.png
Search Provided by Yahoo...:mad: ...pai daca esti Google/Chrome.... ce imi dai sa caut pe Yahoo.o_O
 
Sti tu vreo persoana ca nu are ..sau nu a avut site de filme ? Nu cred ca exista...:rolleyes:

De cate ori download chrome ..trebuie sa umblu la setari...nu am inteles niciodata dece apare asa:
Vezi atașament 1643
Search Provided by Yahoo...:mad: ...pai daca esti Google/Chrome.... ce imi dai sa caut pe Yahoo.o_O
Poate dowloadezi vreo chinezarie de chrome :p
 
Poate dowloadezi vreo chinezarie de chrome :p
Posibil..ca e ca mic si se misca repede :)))
Apropo...vreau sa caut un browser rapid doar pt Facebook...nu voi naviga pe alceva cu acel browser .il voi tine doar pentru Facebook.
Momentan am : Chrome/Mozila/Opera.
Care altul ziceti voi ca se misca repede si ar fi bun pentru Facebook ?
 
Faza e ca am venit azi de la munca...si am deschis laptopul ( am incercat sa il deschid)..nu sa deschis..imi aparea pe ecran : Repair , refresh or reinstal windows...
Am zis sa-i dau un refresh..poate e adormit...
..dupa refresh...si-a revenit dar nu mai am anumite programe ..printre care nici Chrome, mozila, opera..+ altele...
..in urma cu doua zile l-am cautat de paduchi...nimic :mad:
Mare e tehnologia asta.
 
Un reboot, scos alimentarea 20 min si revine la normal. Patit eu asta.
Cand am plecat la munca ..si am incercat sa il inchid..a zis ca isi fac update si apoi se inchide singur....cand am revenit de la munca ..gata ..era bolnav.. cred ca nu i place sa fie inchis... :))
De asta zic...Mare e Tehnologia asta. :))
Il inchid bine...si se deschide rau :rolleyes:
 
Care`i faza cu acele eventuri facute pe facebook gen:
Esti interesat sa participi pe data de 21.05.2157 la chestia X?
Vad multe tare in ultimul timp pe facebook cu zeci si chiar sute de mii de persoane interesate.
E un trend ceva si nu stiu eu?
 
Care`i faza cu acele eventuri facute pe facebook gen:
Esti interesat sa participi pe data de 21.05.2157 la chestia X?
Vad multe tare in ultimul timp pe facebook cu zeci si chiar sute de mii de persoane interesate.
E un trend ceva si nu stiu eu?
Cred ca e ca Partikip ...toata lumea merge la acel event...dar pana in ziua eventului ....dupa care sunt fff ocupati....:rolleyes:...sti si tu din propria experienta ..toata lumea e intresata ..dar pana intr-un anumit punct...pana e de pus bani..de munca..de umblat..de cautat...gata isi pierde interesul...:))
Stiu persoane care dau like la poze,video..etc etc...sau partikipa ..doar pt ca si o cunostinta de-a lui a dat like sau partikipa...
 
Loading...
Back
Sus