Loc de dat cu capul

Inchide chrome sau ce browser AI, apoi delete cache si cache DNS.
Am reusit sa ma loghez, multumesc frumos!

Inca o intrebare daca doresc sa primesc bani in Bitcoin dau la Primi si apoi Copie sa copiez adresa aceea? Intreb fiindca de fiecare data cand dau Copie adresa nu seamana cu ce e sub Copy & Share Address. E normal?
 
Cum adica nu e normal? :/
Eu plata am cerut o acum o saptamana crezand ca totul e normal.

Eu prima oara cand mi-am facut contu si am dat Primi si Copie, am impresia ca, codu a fost indentic cu ce am dat Copie dar dupa aceea a ramas acelas indiferent de cate ori dau Copie, rr la calculator, ma reloghez pe cont etc.

Din ce inteleg codu ramane acelas cu cel care am dat Copie prima oara pana cand primesc o plata, dupa care o sa se schimbe. Cum naiba e posibil?
 
Eu plata am cerut o acum o saptamana crezand ca totul e normal.
Vezi ca pentru BTC uneori platile ajung si dupa 3 saptamanii din cauza la volumul de procesare mare. Daca cel care ti-a trimis banii a pus prioritate mica, care este si mai ieftina, iti va ajunge mai greu suma de btc in cont.
 
Mail de la Altex cu Oferta SUPERRR
alte.png


Si pe cat am ras pe atata m-a luat dracii. pai si PAYPAL face figuri :( Si la voi e acuma asa?

paypal.png
 

Atașamente

  • alte.png
    alte.png
    589,1 KB · Vizualizări: 0
  • paypal.png
    paypal.png
    78,5 KB · Vizualizări: 0
Ba nu cumva tie iti place de Nevasta mea? Hey man, de parca Nevasta ta AR fi o frumusete foarte mare.
Ce vrei sa iti fac eu daca nu AI vazut ca si-a schimbat culoarea la par din bruneta in blonda.
 
Ma gandeam CA Este CA la mine, uneori cand bate vantul tare nenorocitul de semnal Mai fuge afara dupa gagici. Apoi trebuie sa-l ademenesc inauntru.
Asa ma **** o lene de nu mai pot.
CE Este de facut?
 
Eu sunt pe terasa si nu pot dormi. E bun ca merge café si tigara, plus ca am jazz Spanish. :)
 
Si la mine face figuri PP.. Ba nu se locheaza... ba cand se locheaza nu imi apare walletul...
 
De unde cumpar bitcoin corect, la pret ok?
Edit: cred ca ar merge si un topic.
Ce ma enerveaza ca parca nu am timp de nimic si totusi parca nu fac nimic
 
Ultima editare:
Cel Mai bine direct la cineva care are nevoie. Ca sursa buna zic EU Este localbitcoins dar sa AI grija la forma de Plata.
Cati BTC vrei sa cumperi?
Vezi articolul meu cu btc 25000$
 
Loading...
Back
Sus