Risc mare de neplata Adnow.com

Aceste reguli au fost creeate de catre Facebook. Noi incercam sa le respectam. Daca detineti trafic social - ar trebui sa le respectati si voi.
CREATE , nu creeate .
Unde la respectati ? La Pay Click toate reclamele sunt cu socant , sex , si alte nemaivazute bombe ? Iar voi aveti niste reclame efectiv scarboase , imaginile unora dintre ele iti intorc stomacul pe dos . Pana si "medicii raman socati "
Si totusi , cand aveti de gand sa-mi platiti banii din referal ?
 
Ultima editare:
CREATE , nu creeate .
Unde la respectati ? La Pay Click toate reclamele sunt cu socant , sex , si alte nemaivazute bombe ? Iar voi aveti niste reclame efectiv scarboase , imaginile unora dintre ele iti intorc stomacul pe dos . Pana si "urologii raman socati "
Si totusi , cand aveti de gand sa-mi platiti banii din referal ?
La cate greseli gramaticale faceti pe acest forum, inclusiv @leona - nu am comentat niciodata nimic. Faptul ca am adaugat din neatentie o litera in plus - e deja batator la ochi. In loc sa fiti cu ochii in patru dupa "e-uri", mai bine lucrati la trafic si imbunatatiti continutul site-urilor, pentru a evita problemele cu Facebook (asta doar in cazul celor care au trafic social). Noi nu raspundem de ad-urile celor de la Payclick. Banii din referal/clicks ii aveti in balanta. Nu platim mai putin decat meritati.
 
La cate greseli gramaticale faceti pe acest forum, inclusiv @leona - nu am comentat niciodata nimic. Faptul ca am adaugat din neatentie o litera in plus - e deja batator la ochi. In loc sa fiti cu ochii in patru dupa "e-uri", mai bine lucrati la trafic si imbunatatiti continutul site-urilor, pentru a evita problemele cu Facebook (asta doar in cazul celor care au trafic social). Noi nu raspundem de ad-urile celor de la Payclick. Banii din referal/clicks ii aveti in balanta. Nu platim mai putin decat meritati.
Nu este neatentie , greselile din neatentie sunt de alt gen .
Despre care balanta vorbiti? De moment ce mi-ati sustras 150$ din balanta de referal , este clar ca balantele sunt separate .
Recititi-va mesajele si nu mai umblati cu prosteli .
 
@Adnow De curiozitate ce importanta are cum ne aducem traficul din facebook , google + etc.. cu tine? Eu imi aduc traficul pe baza de pui de berberita ... ce te intereseaza pe tine ce fac eu pe facebook atata timp cat iti aduc click ?
( Apropo mai faceti contracte imaginare? )
@leona ia-ti gandul de la banii , sunt doar niste .... hahalere :) ( ce au conturi pe toate forumurile majore ) - cred ca a vrut sa spuna banate :)))
Ar trebui notat firma asta la SCAM - PROPUN SA FIE NOTATA CA SI SCAM , Teapa etc... nu stiu de ce ii mai permiteti multe.
 
@Adnow De curiozitate ce importanta are cum ne aducem traficul din facebook , google + etc.. cu tine? Eu imi aduc traficul pe baza de pui de berberita ... ce te intereseaza pe tine ce fac eu pe facebook atata timp cat iti aduc click ?
( Apropo mai faceti contracte imaginare? )
@leona ia-ti gandul de la banii , sunt doar niste .... hahalere :) ( ce au conturi pe toate forumurile majore ) - cred ca a vrut sa spuna banate :)))
Ar trebui notat firma asta la SCAM - PROPUN SA FIE NOTATA CA SI SCAM , Teapa etc... nu stiu de ce ii mai permiteti multe.
Stiu , nu ma astept sa-i primesc . O tin cu motivatii tot mai penibile .
Este si la Scam /teapa trecuta .
Aici e bine sa ramana asa cum e acum , cu risc de neplata . Frumoasa prezentare !
 
Exact cum spuneam, un prieten a avut reclamele de la adnow timp de 3-4 luni, a zis ca face 100 de euro si scoate banii. Saptamana trecuta i-am zis sa faca cerere de plata pentru ca oricum sunt sanse mari sa nu primeasca banii, a facut cerere, a primit raspuns ca la sfarsitul saptamanii o sa primeasca plata iar dupa cateva zile a primit mesaj ca site-ul lui a fost suspendat pentru ca incalca TOS-ul :))
@Adnow, cand s-a inscris atunci nu incalca TOS-ul?
Sunteti penibili...
 

Atașamente

  • adnow1.png
    adnow1.png
    79,7 KB · Vizualizări: 35
  • adnow2.png
    adnow2.png
    115,3 KB · Vizualizări: 31
Exact cum spuneam, un prieten a avut reclamele de la adnow timp de 3-4 luni, a zis ca face 100 de euro si scoate banii. Saptamana trecuta i-am zis sa faca cerere de plata pentru ca oricum sunt sanse mari sa nu primeasca banii, a facut cerere, a primit raspuns ca la sfarsitul saptamanii o sa primeasca plata iar dupa cateva zile a primit mesaj ca site-ul lui a fost suspendat pentru ca incalca TOS-ul :))
@Adnow, cand s-a inscris atunci nu incalca TOS-ul?
Sunteti penibili...
Nu ai ce sa le ceri :(
 
Exact cum spuneam, un prieten a avut reclamele de la adnow timp de 3-4 luni, a zis ca face 100 de euro si scoate banii. Saptamana trecuta i-am zis sa faca cerere de plata pentru ca oricum sunt sanse mari sa nu primeasca banii, a facut cerere, a primit raspuns ca la sfarsitul saptamanii o sa primeasca plata iar dupa cateva zile a primit mesaj ca site-ul lui a fost suspendat pentru ca incalca TOS-ul :))
@Adnow, cand s-a inscris atunci nu incalca TOS-ul?
Sunteti penibili...
A nu plati a devenit o practica frecventa la adnow .
Ei castiga de pe urma webmasterilor si cand sa plateasca invoca tot felul de motive stupide , se contrazic in afirmatii , suspenda site-ul . Iar ei raman cu banii .
 
leona dar tu mai faci off topic mult aici?am inteles ti ai zis problema ta dar vad ca faci off topic intr-una.... :|
 
Nici macar nu cunosti sensul termenilor pe care ii folosesti . Dar simti nevoia sa te bagi in seama .
Ai vreo legatura cu adnow , cu subiectul topicului ?
nu am chef sa ma cert sorry, insa adnow are dreptate ce zice in cazul tau, daca erau bani castigati de tine cu siguranta ti platea, mi se pare normal odata ce bani respectivi au fost fraudati de refferul tau , tu sa nu-i primesti ..nicio retea nu-ti dadea acesti bani daca respectivu era banat...stiu de la alte retele asta ;) !
 
nu am chef sa ma cert sorry, insa adnow are dreptate ce zice in cazul tau, daca erau bani castigati de tine cu siguranta ti platea, mi se pare normal odata ce bani respectivi au fost fraudati de refferul tau , tu sa nu-i primesti ..nicio retea nu-ti dadea acesti bani daca respectivu era banat...stiu de la alte retele asta ;) !
Iti dai cu parerea aiurea .
Vrei sa pari interesant si te bagi in discutii care nu te privesc .
Daca ai fi citit cu atentie , nu te-ai fi bagat in discutie sa te faci de ras .
 
Daca detineti site-uri din categoria cryptocurrency (bitcoin & co.) le puteti monetiza cu Adnow. Sunt live reclamele special destinate acestei nise.
 
voi folositi pluginul adnow pentru wordpress pentru antiblock ? Afecteaza in vreun fel negativ siteul ?
 
Loading...
Back
Sus