Risc mare de neplata Adnow.com

Conturile false sau teparii nu ar trebui sa aiba dreptul la replica. Sa sapam nitel!
1. Poza de profil pe care o ai este identica cu acest utilizator --> https://www.tpu.ro/utilizator/abguni
2. Numele de pe TPU Este Stravarache George(user vechi) si din ce vad exista deja un user banat pentru teapa http://www.roforum.net/threads/vand-pagini-facebook-10-0-50.2125/ sau aici http://www.roforum.net/threads/adnow-com.1275/page-8
3. Inregistrat pe clubptc pe 12 Mai 2016, 13 posturi in total dintre care 10 posturi faci reclama la AdNow. Cum te-ai inregistrat, cum ai inceput sa faci reclama.

Pune te rog o poza cu extrasul bancar sa vedem in clar ca au intrat acei bani pe card(14.11.2016 si 12.12.2016). Ca poze luate de pe net oricine poate! Iar daca chiar esti sincer si vrei sa dovedesti contacteaza-ma in privat sa iti dau ibanul si imi trimiti 1 leu de pe contul care apare pe extras(in care au intrat banii adnow) iar eu iti trimit 5 lei inapoi!

PPS: Cine are reputatie pe TPU poate sa ii trimita un mesaj de confirmare userului respectiv. In felul asta stim exact daca utilizatorul de pe TPU este acelasi cu cel de aici(avand poze identice dar locatiile difera)
de ce nu ați "săpat" si la userii care la fel au apărut din senin și-au spus punctul de vedere (ca au fost păcaliți de adnow) și au dispărut, dacă te uiți de la prima pagina a acestui topic pana la sfârșit sunt destui cu "conturi false" care au apărut din senin au postat împotriva celor de adnow si au dispărut ca măgarul în ceata, sau la fel cu cei care acuza sa vina la fel cu dovezi foarte Clare, cum se cere acestui băiat, din punctul meu de vedere mi se pare absurd sa se ajungă sa mi se ceara sa trimit bani din contul meu bancar doar pentru a dovedii ca este adevărat. Daca este sa mergem pe dreptate atunci sa fie pentru toată lumea nu numai pentru cei care apară adnow ci si cei care acuza sa vina cu dovezi la fel de CLARE. Urmărind acest topic cu interes am observat ca dacă apare cineva si apară pe "respectivii" imediat se sare în capul lui indiferent de persoana.
 
de ce nu ați "săpat" si la userii care la fel au apărut din senin și-au spus punctul de vedere (ca au fost păcaliți de adnow) și au dispărut, dacă te uiți de la prima pagina a acestui topic pana la sfârșit sunt destui cu "conturi false" care au apărut din senin au postat împotriva celor de adnow si au dispărut ca măgarul în ceata, sau la fel cu cei care acuza sa vina la fel cu dovezi foarte Clare, cum se cere acestui băiat, din punctul meu de vedere mi se pare absurd sa se ajungă sa mi se ceara sa trimit bani din contul meu bancar doar pentru a dovedii ca este adevărat. Daca este sa mergem pe dreptate atunci sa fie pentru toată lumea nu numai pentru cei care apară adnow ci si cei care acuza sa vina cu dovezi la fel de CLARE. Urmărind acest topic cu interes am observat ca dacă apare cineva si apară pe "respectivii" imediat se sare în capul lui indiferent de persoana.
Ai citit printre randuri, fara suparare. Nu i-am impus sa trimita bani din contul bancar, am zis ca daca vrea si nu are nimic de ascuns. Si pe deasupra am zis ca ii restitui 5x ca sa acopere cheltuielile de transfer si sa nu piarda. Si iar fara suparare, iei apararea unui user care a dat teapa aici pe roforum si pe alte forumuri. In plus uita-te la numarul de posturi al userului.

Cat despre adnow poti da search pe google: adnow SCAM. Gasesti pagini intregi pe wjunction, blackhatworld, digitalpoint, cpaelites.com etc.
Si daca tot am dreptul la o parere, ia da un search si dupa ADSENSE SCAM si spune-mi daca vezi topicuri pe marile forumuri internationale despre ei(si faci comparatie cu adnow)

PS: Ce dovezi ai nevoie? Si ce vrei sa-ti prezint eu ca user teput de adnow in conditiile in care imediat dupa blocarea site-ului si retragerea banilor mi-au fost sterse statisticile. A postat aici leona despre problema cu plata referalilor. De 3 pagini intreaba cand ii vin banii si o sare intentionat. Si stim cu totii cum functioneaza sistemul de referali ca suntem webmasterii nu copii.
 
de ce nu ați "săpat" si la userii care la fel au apărut din senin și-au spus punctul de vedere (ca au fost păcaliți de adnow) și au dispărut, dacă te uiți de la prima pagina a acestui topic pana la sfârșit sunt destui cu "conturi false" care au apărut din senin au postat împotriva celor de adnow si au dispărut ca măgarul în ceata, sau la fel cu cei care acuza sa vina la fel cu dovezi foarte Clare, cum se cere acestui băiat, din punctul meu de vedere mi se pare absurd sa se ajungă sa mi se ceara sa trimit bani din contul meu bancar doar pentru a dovedii ca este adevărat. Daca este sa mergem pe dreptate atunci sa fie pentru toată lumea nu numai pentru cei care apară adnow ci si cei care acuza sa vina cu dovezi la fel de CLARE. Urmărind acest topic cu interes am observat ca dacă apare cineva si apară pe "respectivii" imediat se sare în capul lui indiferent de persoana.
Eu am venit cu dovezi clare .
Si adnow ignora sa raspunda . Vrei mai mult ?
 
am văzut ca ai venit cu dovezi, nu am spus de tine nimic
Dar de faptul ca ignora adnow sa raspunda , nici nu-si tin cuvantul si nici nu platesc aveti ceva de spus ?
Unii dintre userii care s-au plans de faptul ca au fost tepuiti de adnow nici nu mai au posibilitatea sa raspunda deoarece au fost banati . La cererea adnow .
Pentru ca e o tactica a lor , te provoaca prin raspunsurile stupide pe care le dau , sa-i jignsti . Apoi tipa ca sa baneze pe respectivul , ca - vezi doamne , se simt jigniti .
Iar ei ne jignesc pe noi mai grav , fraudandu-ne .
 
trimite dovezi la ce a zis useru @Naruto9 ca altfel primesti ban. Am vazut si eu ce a zis el mai sus dar nu am avut timp sa verific azi. Din cate stiu ca TU "Stravarache George" ai ban aici + pe mai multe forumuri.
Asa ca astept dovezi pana diseara ori la mine ori la alt moderator sau la @AlexH sau chiar la @Naruto9 cum a zis el.
Nu am nimic cu nimeni dar are dreptate @Naruto9 omul de la primul post a lui o baga pe aia cu 15 mii $ :))) se vede de pe luna ca e facatura :)))
 
Userul @StvGeorge mi-a dat acces la contul adnow si informatiile prezentate in img de mai sus sunt reale.
Insa sunt cateva detalii suspecte, tinand cont de informatiile prezentate aici.
1. Veniturile generate si aratate in imagini sunt reale, adica asa arata in contul lui
2. din toate site-urile in cont doar unul este activ
3. site in cauza are zero rank alexa, 5 link indexate in google dar are intre 50.000 si 75.000 hits la reclame adnow
4. rata de click din surse este externe este intre 40-60% din totalul de click

Nu vreau sa stric afacerea, veniturile userului @StvGeorge dar daca as fi moderator pe adnow aceste statitici mi-ar atrage atentia si conform celor spuse de adnow, un astfel de cont ar fi suspendat imediat.

De retinut:
Interventia mea este pentru a arata ca veniturile prezentate de user sunt reale (multumesc pentru accesul la cont) si nu pentru a confima ca firma adnow este Ok sau Nu.

Va las pe voi sa analizati informatia prezentata si decideti daca continuati sa folositi adnow sau nu.
Tag-ul atasat la acest topic se mentine.

srv1.png srv2.png srv3.png
Acestea sunt statisticile din ianuarie pana astazi 25.06.2017
srv4.png

Acestea sunt statisticile pe singurul site activ si trraficul trimis este pe ultimele 2 zile.
srv5.png

Mai sunt statistici pe luna aceasta dar nu corespund cu nici un site activ.
 
Ma bag si eu rpd @StvGeorge este banat seopedia , rst si arenaweb pentru tepe ( dadea tepe la pagini de fb si este afiliat adnow - le face reclama ... asa ca da-i cu praf de mers ) nu are ce dovezi eventual sa ii faca transfer la misto :)) @AlexH stvgeorge are si ban aici pentru teapa pe alt cont.
 
o :)) @AlexH stvgeorge are si ban aici pentru teapa pe alt cont.
Am explicat Mai sus ce am gasit la el in cont pe adnow. Metoda de Plata Este PayPal IAR la unele arata ca a fost platit in cont bancar. Nu stiu daca datele din cont lui sunt reale sau nu, spun doar ce am vazut.
Cat despre tepe, dupa cum vezi nu mai are acces pe forum.
 
Bun, Noi detinem o plaja fff mare de website-uri pentru noi o suma x euro este o suma infima dar acum sa va spun eu alta experienta.
( In ultimele 48H sau retras ceva nume de la adnow - Apropo @Adnow mie trebuie sa imi multumesti pentru asta )
Sa contactat adnow ... sa cerut contract pentru retea de adult de aproximativ 1.000.000 unici per zi - Au dat-o in balarii grav total. ( daca va aduceti aminte se bateau cu pumni in piept ca ei fac contract - Apropo fatuca website-urile noastre sunt in parteneriat direct si scris cu A.W.E ... asta ca sa iti piara zambetul sa spui ca nu avem conversie sau avem trafic fals ) - Nu fac nici un contract ... nu au asa ceva si daca va face unul ... va face pe rusia
Aaa si sa nu uit ... vezi ca majoritatea ziarelor locale astea de orase gen zimnicea , alexandria , oltenia , corabia , turnu magurele ... nu prea pot avea 20.000 unici per zi ... SUNT ZIARE LOCALE :) au media de 2-5.000 unici per zi natural si corect ... doooh ) Te-am pupat
Ni-sa propus o asa zisa plata in avans .. o suma derizorie - apropo va platesc eu suma aia doar sa va inchideti biroul ala cu 2 camere.
Ulterior daca vrajeala nu a tinut - ni-sa propus sa facem o perioada de test de 24/48H, le-am dat block .. ne pierdem timpul
Ulterior mi-au reprosat ca nu scriu bine romaneste ( xxxx .. nu sunt roman ... im the big boss )
In urma cu ceva timp cu ajutorul cuiva am facut o analiza .. ne-am introdus ceva website-uri special pentru ei create cont publisher/advertiser - La publisher nu sa primit nici un banut ( nu avem continut filme/adult etc.. doar stiri , divertisment etc.. nimic ilicit ) La advertiser rata de conversie extrem de mica ( mai bine postam pe grupuri de fb si adunam mai multe ) - Eram doar curios daca ne inapoiaza vreun cent ca si cum publisheri au facut frauda ( am ales ffffffffffff atent nisa sa fie fix in acel tip de publisheri... Ghiciti ce? nici vorba de asa ceva
Am pregatit un articol de presa cu ei , ce va fi dat in parteneriat si cu comunicatedepresa.
+ Pentru ca nu imi plac astfel de ".....EDITAT.... " ce isi bat joc de webmasteri marunti, am sa va propun ceva.
Cine doreste sa depuna plangere catre adnow impreuna cu noi o facem impreuna .. daca vor primi 2 plangeri vor rade , daca vor primi 200 vor fugi mancand pamantul. Nu mai fi-ti prostuti ... o sa va recuperati banii sau cel putin :) pe teritoriul romaniei isi inchid activitatea.
( Chiar daca site-urile voastre sunt pe segmen muzica , filme online , adult )
PM pentru detalii si dep nostru juridic o sa va ceara toate detaliile si o facem impreuna pana la capat.
P.S Domnisoru Stavarache banii aceia 620 de ron ii mai inapoiati si dvs?
PPS. Scriu la apelativul misto pentru ca am impresia ca imi uzez creierul degeaba daca stau sa le formulez prea frumos textul...
PPPSSSSS: Vedeti ca nu este o ea ci este un ditamai el ( asta ca o sursa mai de interior a persoanei ce raspunde pe aici )
 
Ultima editare:
Bun, Noi detinem o plaja fff mare de website-uri pentru noi o suma x euro este o suma infima dar acum sa va spun eu alta experienta.
( In ultimele 48H sau retras ceva nume de la adnow - Apropo @Adnow mie trebuie sa imi multumesti pentru asta )
Sa contactat adnow ... sa cerut contract pentru retea de adult de aproximativ 1.000.000 unici per zi - Au dat-o in balarii grav total. ( daca va aduceti aminte se bateau cu pumni in piept ca ei fac contract - Apropo fatuca website-urile noastre sunt in parteneriat direct si scris cu A.W.E ... asta ca sa iti piara zambetul sa spui ca nu avem conversie sau avem trafic fals ) - Nu fac nici un contract ... nu au asa ceva si daca va face unul ... va face pe rusia
Aaa si sa nu uit ... vezi ca majoritatea ziarelor locale astea de orase gen zimnicea , alexandria , oltenia , corabia , turnu magurele ... nu prea pot avea 20.000 unici per zi ... SUNT ZIARE LOCALE :) au media de 2-5.000 unici per zi natural si corect ... doooh ) Te-am pupat
Ni-sa propus o asa zisa plata in avans .. o suma derizorie - apropo va platesc eu suma aia doar sa va inchideti biroul ala cu 2 camere.
Ulterior daca vrajeala nu a tinut - ni-sa propus sa facem o perioada de test de 24/48H, le-am dat block .. ne pierdem timpul
Ulterior mi-au reprosat ca nu scriu bine romaneste ( xxxx .. nu sunt roman ... im the big boss )
In urma cu ceva timp cu ajutorul cuiva am facut o analiza .. ne-am introdus ceva website-uri special pentru ei create cont publisher/advertiser - La publisher nu sa primit nici un banut ( nu avem continut filme/adult etc.. doar stiri , divertisment etc.. nimic ilicit ) La advertiser rata de conversie extrem de mica ( mai bine postam pe grupuri de fb si adunam mai multe ) - Eram doar curios daca ne inapoiaza vreun cent ca si cum publisheri au facut frauda ( am ales ffffffffffff atent nisa sa fie fix in acel tip de publisheri... Ghiciti ce? nici vorba de asa ceva
Am pregatit un articol de presa cu ei , ce va fi dat in parteneriat si cu comunicatedepresa.
+ Pentru ca nu imi plac astfel de ".....EDITAT.... " ce isi bat joc de webmasteri marunti, am sa va propun ceva.
Cine doreste sa depuna plangere catre adnow impreuna cu noi o facem impreuna .. daca vor primi 2 plangeri vor rade , daca vor primi 200 vor fugi mancand pamantul. Nu mai fi-ti prostuti ... o sa va recuperati banii sau cel putin :) pe teritoriul romaniei isi inchid activitatea.
( Chiar daca site-urile voastre sunt pe segmen muzica , filme online , adult )
PM pentru detalii si dep nostru juridic o sa va ceara toate detaliile si o facem impreuna pana la capat.
P.S Domnisoru Stavarache banii aceia 620 de ron ii mai inapoiati si dvs?
PPS. Scriu la apelativul misto pentru ca am impresia ca imi uzez creierul degeaba daca stau sa le formulez prea frumos textul...
PPPSSSSS: Vedeti ca nu este o ea ci este un ditamai el ( asta ca o sursa mai de interior a persoanei ce raspunde pe aici )
Eu ma alatur voua . Si multumesc pentru oportunitate .
Detalii am dat chiar aici si pe topicul @Adnow , scam /teapa .
Orice alte detalii vi le pun la dispozitie daca se considera ca sunt necesare.
 
O nouă plată primită de la adnow:) știu suma e mică dar deja, dar nu contează! Eu apreciez calitatea lor .....Din punctul meu de vedere,până acum sunt mulțumit
 

Atașamente

  • upload_2017-6-28_12-9-38.png
    upload_2017-6-28_12-9-38.png
    596,9 KB · Vizualizări: 39
Bun, Noi detinem o plaja fff mare de website-uri pentru noi o suma x euro este o suma infima dar acum sa va spun eu alta experienta.
( In ultimele 48H sau retras ceva nume de la adnow - Apropo @Adnow mie trebuie sa imi multumesti pentru asta )
Sa contactat adnow ... sa cerut contract pentru retea de adult de aproximativ 1.000.000 unici per zi - Au dat-o in balarii grav total. ( daca va aduceti aminte se bateau cu pumni in piept ca ei fac contract - Apropo fatuca website-urile noastre sunt in parteneriat direct si scris cu A.W.E ... asta ca sa iti piara zambetul sa spui ca nu avem conversie sau avem trafic fals ) - Nu fac nici un contract ... nu au asa ceva si daca va face unul ... va face pe rusia
Aaa si sa nu uit ... vezi ca majoritatea ziarelor locale astea de orase gen zimnicea , alexandria , oltenia , corabia , turnu magurele ... nu prea pot avea 20.000 unici per zi ... SUNT ZIARE LOCALE :) au media de 2-5.000 unici per zi natural si corect ... doooh ) Te-am pupat
Ni-sa propus o asa zisa plata in avans .. o suma derizorie - apropo va platesc eu suma aia doar sa va inchideti biroul ala cu 2 camere.
Ulterior daca vrajeala nu a tinut - ni-sa propus sa facem o perioada de test de 24/48H, le-am dat block .. ne pierdem timpul
Ulterior mi-au reprosat ca nu scriu bine romaneste ( xxxx .. nu sunt roman ... im the big boss )
In urma cu ceva timp cu ajutorul cuiva am facut o analiza .. ne-am introdus ceva website-uri special pentru ei create cont publisher/advertiser - La publisher nu sa primit nici un banut ( nu avem continut filme/adult etc.. doar stiri , divertisment etc.. nimic ilicit ) La advertiser rata de conversie extrem de mica ( mai bine postam pe grupuri de fb si adunam mai multe ) - Eram doar curios daca ne inapoiaza vreun cent ca si cum publisheri au facut frauda ( am ales ffffffffffff atent nisa sa fie fix in acel tip de publisheri... Ghiciti ce? nici vorba de asa ceva
Am pregatit un articol de presa cu ei , ce va fi dat in parteneriat si cu comunicatedepresa.
+ Pentru ca nu imi plac astfel de ".....EDITAT.... " ce isi bat joc de webmasteri marunti, am sa va propun ceva.
Cine doreste sa depuna plangere catre adnow impreuna cu noi o facem impreuna .. daca vor primi 2 plangeri vor rade , daca vor primi 200 vor fugi mancand pamantul. Nu mai fi-ti prostuti ... o sa va recuperati banii sau cel putin :) pe teritoriul romaniei isi inchid activitatea.
( Chiar daca site-urile voastre sunt pe segmen muzica , filme online , adult )
PM pentru detalii si dep nostru juridic o sa va ceara toate detaliile si o facem impreuna pana la capat.
P.S Domnisoru Stavarache banii aceia 620 de ron ii mai inapoiati si dvs?
PPS. Scriu la apelativul misto pentru ca am impresia ca imi uzez creierul degeaba daca stau sa le formulez prea frumos textul...
PPPSSSSS: Vedeti ca nu este o ea ci este un ditamai el ( asta ca o sursa mai de interior a persoanei ce raspunde pe aici )
1. Cu tot respectul si deloc ironic, nu am inteles ABSOLUT nimic din ce ati incercat sa imi scrieti aici. Va recomand un dictionar gramatical.
2. 2-5K pe zi - este un trafic extrem de mic
3. "Vedeti ca nu este o ea ci este un ditamai el ( asta ca o sursa mai de interior a persoanei ce raspunde pe aici" - Nu am inteles sensul acestei fraze, insa va recomand ca inainte de a face declaratii eronate, sa va verificati sursele. Sunt total gresite.
 
Buna!
Pentru cei dintre voi care aveti trafic social, va dublam regulile/criteriile Facebook, pentru a va pastra organic reach-ul intact:
In order to avoid the falling of the organic reach on Facebook, please, pay attention to the following rules:

1. avoid completely all animated ads (except those of Google – you can play all Google Ads)
2. avoid completely all the gambling ads
3. avoid completely screaming titles (e.g. containing the words: never, superb, danger, etc.)
4. avoid completely shocking images (you should post only those of them, that can be shown to little children and women)
5. avoid completely using words like “sexy”, “hot”, etc. (replace them with the words like “impressive”, “breathtaking”), as well as images with naked body parts
6. avoid completely any kind of pop up ads
7. avoid completely criticism at personal level or criticism by country, religion, sex, sexual and political preferences
8. if following strictly all of the above doesn’t help, change the domain name of your website
Respectarea acestor reguli va vor ajuta sa va monetizati site-urile la maxim!
 
Buna!
Pentru cei dintre voi care aveti trafic social, va dublam regulile/criteriile Facebook, pentru a va pastra organic reach-ul intact:
In order to avoid the falling of the organic reach on Facebook, please, pay attention to the following rules:

1. avoid completely all animated ads (except those of Google – you can play all Google Ads)
2. avoid completely all the gambling ads
3. avoid completely screaming titles (e.g. containing the words: never, superb, danger, etc.)
4. avoid completely shocking images (you should post only those of them, that can be shown to little children and women)
5. avoid completely using words like “sexy”, “hot”, etc. (replace them with the words like “impressive”, “breathtaking”), as well as images with naked body parts
6. avoid completely any kind of pop up ads
7. avoid completely criticism at personal level or criticism by country, religion, sex, sexual and political preferences
8. if following strictly all of the above doesn’t help, change the domain name of your website
Respectarea acestor reguli va vor ajuta sa va monetizati site-urile la maxim!
Nu te inteleg. Incepi in Romana si scrii regulile in engleza?
Poti frumos sa le traduci in romana. Eu de exemplu nu stiu engleza. Si multi altii sunt ca mine. Deci te rog sa le scrii in romana ca pana la urma e un forum dedicat romanilor.
 
Nu te inteleg. Incepi in Romana si scrii regulile in engleza?
Poti frumos sa le traduci in romana. Eu de exemplu nu stiu engleza. Si multi altii sunt ca mine. Deci te rog sa le scrii in romana ca pana la urma e un forum dedicat romanilor.
Fara pretentii, va rog. Engleza - este o limba universala. Le voi traduce mai tarziu si in romana daca este cazul. Aceste reguli au fost transmise in masa tuturor webmasterilor din sistem (din toate regiunile geografice cu care colaboram). L-am dublat si aici, pe forum, ca sa aveti idee despre ce e vorba. Revin cu traducerea
 
Fara pretentii, va rog. Engleza - este o limba universala. Le voi traduce mai tarziu si in romana daca este cazul. Aceste reguli au fost transmise in masa tuturor webmasterilor din sistem (din toate regiunile geografice cu care colaboram). L-am dublat si aici, pe forum, ca sa aveti idee despre ce e vorba. Revin cu traducerea
Ba am pretentii pentru ca sunt ROMAN si vorbesc, citesc si scriu in Limba Romana. Nu ma intereseaza ca engleza e limba universala. Atat timp cat sunt in Romania vorbesc aceasta limba. De as fi in alta tara as fi obligat sa invat sa vorbesc si sa scriu limba respectiva.
 
Pentru CEI care nu cunosc limba engleza, aveți traducerea:

Pentru a evita reducerea acoperirii organice (organic reach) pe Facebook, vă rugăm să acordați atenție următoarelor reguli:

1. evitați complet toate anunțurile animate (cu excepția bannerelor de la Google)
2. evitați anunțurile ce promovează jocuri de noroc
3. evitați să promovați TITLURILE care "STRIGĂ" (nu folosiți cuvintele: niciodată, superb, pericol etc.)
4. evitați imaginile complet șocante (ar trebui să postați acele imagini care pot fi arătate copiilor și femeilor)
5. evitați să utilizați cuvinte precum "sexy", "fierbinte", "picant" etc. (le puteți înlocui cu: "impresionant", "uluitor"), evitați de asemenea imagini cu părți goale ale corpului
6. evitați orice tip de anunțuri pop-up
7. evitați conținutul ce promovează critici complete la nivel personal sau critici de țară, religie, sex, preferințe sexuale sau politice
8. dacă regulile menționate mai sus nu vă ajută, schimbați numele de domeniu al site-ului dvs.
 
regula nr.8 este cea mai tare :))
 
@Adnow sa le spui celor de la cancan sa nu mai foloseasca astfel de cuvinte , si sa isi schimbe numele de domeniu , pe ei de ce ii mai tineti ? Bai chiar nu v-ati saturat de aberatiile rusilor astora ? :)))
Asta inseamna sa renuntati la 70% din aia 100 d e clienti care ii aveti , apropo acum sa nu mai platiti nu o sa mai spuneti duble , invalid clicks , o sa veniti cu una din regulile de mai sus?
Bianca Draguseanu nu mai este sexy , periculos de sexy ( este uluitoare impresionanta... mirobolanta )
Bianca Draguseanu si-a aratat sanii la plaja ( Bianca draguseanu si-a aratat everestul pe plaja )
Ciorba nu mai este fierbinte o sa scriem ( atunci cand mananci ciorba de o simti cod rosu de canicula trebuie sa o lasi la racit )
Cam asa ar trebui procedat cu schimbarea nu?
Sunteti penibili..
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus