Risc mare de neplata Adnow.com

Cred ca ati gresit thread-ul. Cei de la Mediavenus probabil sunt incantati ca le faceti reclama gratuita, dar pe noi ne intereseaza strict statistica noastra, nu statistica altor retele. Platim doar click-urile valide.
Cum se face ca numai voi aveti click uri nevalide si celelalte retele nu au ?
Nu e reclama la Mediavenus , este pentru comparatie cu voi . Pe acelasi site . Si pentru a arata ca ei nu au asa zisele clickuri nevalide . Si pentru a arata cat platesc comparativ cu voi .
 
Ultima editare:
Mi s-a marit cpc-ul de cand am vorbit cu cei de la Adnow. Pana acum 10 din 10. Revin cu update cand voi primi plata.
 

Atașamente

  • cpc.png
    cpc.png
    17,4 KB · Vizualizări: 35
0.023 e pretu pe romania.....deci e cel standard... cei ce au conversi multe au si 0.04 din cate am inteles
 
0.023 e pretu pe romania.....deci e cel standard... cei ce au conversi multe au si 0.04 din cate am inteles
E adevarat, CPC-ul standard pentru Romania este intre 0,02 - 0,025. Sunt site-uri care au rezultate foarte bune si primesc pana la 0,045/click.
 
Cei care mai folositi adnow , mai primiti plati de la ei ?
Ti s-a raspuns la ticket. Da, primesc toti. Nu avem probleme cu platile. Acum 2 saptamani au fost intarzieri cu Tipalti, insa s-au remediat.
 
Ti s-a raspuns la ticket. Da, primesc toti. Nu avem probleme cu platile. Acum 2 saptamani au fost intarzieri cu Tipalti, insa s-au remediat.
Din ce in ce mai greu merg platile la voi .
Prin paypal e dezastru , prin webmoney o plata o primesti peste doua saptamani .
 
Ce inseamna la tine ca platesc la timp ?
E simplu. Am fost atentă cum procedează şi se menţin.
De ex:
duminica ce va să vină faci suma setată de tine, să zicem 100 de dolari. Joia imediat următoare îţi este băgată în balanţa de plăţi ca fiind în aşteptarea plăţii. Dacă ai ales paypal, primeşti banii joia cealaltă, adică peste o săptămână.
Ziua socotelii e duminica, ziua în care se bagă suma în balanţa de plăţi e joia imediat următoare după care mai aştepţi o săptămână să-ţi fie făcută plata.
 
E simplu. Am fost atentă cum procedează şi se menţin.
De ex:
duminica ce va să vină faci suma setată de tine, să zicem 100 de dolari. Joia imediat următoare îţi este băgată în balanţa de plăţi ca fiind în aşteptarea plăţii. Dacă ai ales paypal, primeşti banii joia cealaltă, adică peste o săptămână.
Ziua socotelii e duminica, ziua în care se bagă suma în balanţa de plăţi e joia imediat următoare după care mai aştepţi o săptămână să-ţi fie făcută plata.
Si asta inseamna la timp ?!
Hai sa fim seriosi !
Prin plata la timp eu inteleg ca banii din saptamana precedenta sa ti-i primesti in saptamana in curs . Asa procedeaza retelele care se respecta si isi respecta colaboratorii .
Am mai dat exemplu pe cei de la xxxxxx sunt de apreciat atat in privinta platilor - fac plati direct pe card , duminica seara la ora 24 pregatesc pentru plata , miercuri cel tarziu banii iti sunt pe card . cat si in privinta pretului per click , de 3-4 ori mai mare decat la Adnow .
 
Ultima editare de un moderator:
Si asta inseamna la timp ?!
Hai sa fim seriosi !
Prin plata la timp eu inteleg ca banii din saptamana precedenta sa ti-i primesti in saptamana in curs . Asa procedeaza retelele care se respecta si isi respecta colaboratorii .
Am mai dat exemplu pe cei de la @MediaVenus , sunt de apreciat atat in privinta platilor - fac plati direct pe card , duminica seara la ora 24 pregatesc pentru plata , miercuri cel tarziu banii iti sunt pe card . cat si in privinta pretului per click , de 3-4 ori mai mare decat la Adnow .
Banii pentru saptamana trecuta se achita saptamana asta, banii acumulati in aceasta saptamana se vor achita saptamana viitoare si tot asa. Asa am facut intotdeauna platile. Acesta e procesul. Pot interveni intarzieri, deoarece platim prin intermediari, dar ne straduim sa facem platile la timp.
 
Si asta inseamna la timp ?!
Hai sa fim seriosi !
Prin plata la timp eu inteleg ca banii din saptamana precedenta sa ti-i primesti in saptamana in curs . Asa procedeaza retelele care se respecta si isi respecta colaboratorii .
Am mai dat exemplu pe cei de la @MediaVenus , sunt de apreciat atat in privinta platilor - fac plati direct pe card , duminica seara la ora 24 pregatesc pentru plata , miercuri cel tarziu banii iti sunt pe card . cat si in privinta pretului per click , de 3-4 ori mai mare decat la Adnow .
leona tu ai transformat acest topic intr-un chat personal, iar daca tot vrei sa ridici pe cei de la mediavenus în slavi atunci deschide un nou topic
 
Loading...
Back
Sus