Best Adult White Label

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
@AlexH Ai rezultate bune ? Se merita catre pagina de register ? Eu unul daca as accesa un website direct pe pagina de register as iesi automat de pe acel website .
Merge si mai ales ca userul este curios si va vizita cel puțin prima pagina, deci e bine.

Sebastian

Active Member
Registered
Full Member
Am creat o campanie cu un anunt in google adwords acum doua zile.
Din poze se intelege cum am setat anuntul, insa nici macar o singura afisare nu am avut, am ales 100 cuvinte cheie in 10 limbi si am selectat 10 tari in care sa se afiseze , dar nici un rezultat ... Stie careva din ce cauza ? Io inteleg ca e foarte putin 0.05 , insa altii au 0.03 si au cate 1500 clicuri cu 50 usd ... Eu nici macar o afisare nu am avut

Ultima editare:

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Asta din cauza ca ai ales prea multe.
Faci cate o campanie per tara/oraș/keyboard. In acest fel poti optimiza mai bine si costuri reduse.

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Eu cred ca in germana. Am auzit de la prieteni ca sunt zone unde daca le vorbesti in engleza nici nu-ti raspund, sau la magazine nu te baga in seama, chiar daca inteleg. Si asta se intampla si in alte tari, cum ar fi Elvetia. Vor sa le vorbesti in limba lor ...

Daca au mentalitatea asta, presupun ca online nu se schimba foarte mult lucrurile ...

P.S. Dar perfect ar fi sa fie si anuntul si continutul in aceiasi limba. Adica daca pui anuntul in germana, si gasesc continutul de pe site in engleza nici asa nu e cel mai ok ...

Reclama

Topicuri Recomandate

1. Platforma CPL Romania

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Loading...
Sus