Best Adult White Label

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
@Iurra838 , Vreo metoda pe care ne-o poti spune, in afara de aia cu propiile site-uri ? :)
Pai am spus din ce am scos bani, doar din upload pe xvideos si site cu reviews. In rest ce experimente am mai facut nu prea mi-a iesit, inregistrari da, conversii nu.

A incercat cineva sa faca conturi multiple pe xvideos cu TOR cu javascript activat? As vrea sa imi mai fac 1-2 conturi dar daca sistemul lor detecteaza ca ai conturi multiple ti le sterge pe toate ... Intreb pentru ca stiu ca e posibil sa afli adresa ip reala prin java, dar nu stiu daca ei se folosesc de asta

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Daca stii ca ai foarte mult content uploadat pe actualul cont nu te risca.

Poti incerca si o varianta "babeasca", alt laptop, alta conexiune la net ...

P.S. Dar conturile de xvideos la cate "strike-uri" pica ? Eu am folosit foarte putin metoda asta, am urcat 4-5 clip-uri si le-am lasat acolo. Niciunul nu a devenit viral, dar am primit strike si au fost sterse ...

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Daca stii ca ai foarte mult content uploadat pe actualul cont nu te risca.

Poti incerca si o varianta "babeasca", alt laptop, alta conexiune la net ...

P.S. Dar conturile de xvideos la cate "strike-uri" pica ? Eu am folosit foarte putin metoda asta, am urcat 4-5 clip-uri si le-am lasat acolo. Niciunul nu a devenit viral, dar am primit strike si au fost sterse ...
Cica daca iti sterge 3 videoclipuri iti inchide contul, mie in august mi-au sters vreo 5, in total vreo 10. Cred ca depinde din ce motiv le sterge.

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Legat de procentul de 5% de pe urma modelelor. Pe site, cand prezinta programul scrie exact cum stiam eu pana acum 50$ daca aduci un model activ, iar de cei 5% scrie ca sunt pt. aducerea altor webmasteri. Gen daca il aduceai pe @Iurra838 , luna asta castigai 50$ ...

Eu asta inteleg din ce scrie acolo, nu 5% de pe urma modelului ... :)

P.S. @AlexH , Deci s-ar putea ca banutii care iti intra sa fie de la cei care s-au inregistrat de pe link-ul tau, nu de la modele ...

Atașamente

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Scrie destul de clar:
Cod:
Revshare: 20% of Money Spent + $50 per broadcaster + 5% Referred Affiliate Income
  1. Revshare: 20% of Money Spent - adica primesti 20% daca cheltuie bani, cumpara credite, etc.
  2. + $50 per broadcaster - adica 50$ per model dupa ce primeste prima plata
  3. + 5% Referred Affiliate Income - adica 5% din toti banii generati de model, afiliate, etc.
Deci:
1. model si-a facut cont de pe ref tau si a primit o plata de 1000$.
Tu primesti 50$ + 5% din cei 1000$ care vine 50$. Daca modelul face in fiecare luna 1000$ tu vei avea 50% lunar, iar daca ai 10 modele care fac aceiasi suma, atunci lunar vei primi 500$.

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Scrie destul de clar:
Cod:
Revshare: 20% of Money Spent + $50 per broadcaster + 5% Referred Affiliate Income
Nu scrie chiar asa clar in textul ala. Acel mesaj e fix deasupra statisticilor, unde scrie foarte putin si lasa de interpretat pt. ce e acel 5%.

Mai detaliat scrie in poza pe care am lasat-o eu mai sus, acolo la inceput unde se dau informatii complete despre program. Deasupra fiecarei sectiuni scrie "Members", "Broadcasters" si "Webmasters". Iar cei 5% sunt in sectiunea webmasters (vezi poza 1).

Am cautat acum si mai amanuntit pe site si am gasit unde scrie si mai clar "Webmaster referral: 5% rev-share will be paid on all affiliate earnings from referred webmasters.", iar in sectiunea modelelor scrie doar de cei 50$ pe care ii primesti o singura data (vezi poza 2) .

Sau direct de la sursa : What is the affiliate program?

Deci cei 5% provin de la alti membrii ca noi, nu de la modele ...

Atașamente

• 36,6 KB Vizualizări: 13
  • 22,9 KB Vizualizări: 13

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Bine, fie cum spui tu. Eu voi continua sa aduc modele iar tu nu face asta pentru ca nu îți da bani.:)

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Va apar si voua in ultimele 2 zile mai multe unique hits in statisticile cb decat de la google analytics? La mine in ultimele 2 zile le arata dublu, iar cand ma loghez pagina ia mult timp ca sa se incarce

stely20

Active Member
Registered
Full Member
Si la mine la fel este, de câteva zile am 200+ vizitatori , fără înregistrări fara bani :) ..
Mentionez ca de ceva vreme nu m am mai ocupat deloc deloc de el ..

stefan93

Member
Registered
Full Member
@heimdall ai prins niste pestisori interesanti cu banuti pe ei. gg, meriti toti banii pe care ii faci. :)

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Va apar si voua in ultimele 2 zile mai multe unique hits in statisticile cb decat de la google analytics? La mine in ultimele 2 zile le arata dublu, iar cand ma loghez pagina ia mult timp ca sa se incarce
3 zile la rand au fost cu trafic peste medie, iar azi iar o zi slaba ... Cumva la fel ? :))

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Data viitoare o sa-ti iei mult mai repede, au luat aia ceva masuri, s-a mai discutat pe topic ...

Daca iti iei alt domeniu, doar pe pagina de register sunt sanse sa mai mearga cu google ads, dar nu e o garantie nici acolo ...

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Mai suspecteaza cineva veridicitatea statisticilor de la cb? Eu am avut in total 4 persoane care s-au inregistrat si in prima luna au cheltuit intre 2000-5000$, apoi dupa o luna nu a mai vebit niciun banut de la ei, cred eu ca daca bagi atatia bani timp de o luna nu te opresti instant... apoi am mai avut o persoana care pe parcursul unui an a cheltuit la fel vreo 4000$ (10$ pe zi, sau 20 la 2 zile, era fidel) si dupa ce a ajuns la suma asta iarasi nu il mai vad in statistici...
Plus ca e chestia asta, faceam 1-5 inregistrari pe zi si la sfarsitul lunii aveam 800-1000$, acum pe langa acelasi trafic si aceleasi 1-5 inregistrari am inceput sa mai promovez si in alt mod in care fac 50-200 inregistrari pe zi, si imediat cum am inceput asta veniturile au inceput sa scada drastic, daca o tine asa pana la sfarsitul lunii fac maxim 400

Reclama

Topicuri Recomandate

1. Platforma CPL Romania

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Sunt Invizibil

Loading...
Sus