Best Adult White Label

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Nu sunt sigur cine, dar banuiesc, totusi sunt sigur ca cineva de aici a facut asta.(Nu cred ca e coincidenta ca a aparut reclama a 2-a zi dupa ce am postat aici statisticile)

Ce a facut? Pai a facut o reclama in google ads cu link refferal catre stripchat, dar foloseste numele site-ului meu si keywords pe care le folosesc oamenii pentru a intra la mine pe whitelabel... Drept rezultat, traficul acum e in jumate.
Nu arunc cu pietre, nu am pierdut casa, dar mersi baieti, meritati ajutati in viitor...

Atașamente

Ionuthuhu

Member
Registered
Salut ! Am urmărit postul cu mare interes , am mai zis sunt șofer și nu am timp de upload , seo habar nu am . Va rog recomandati-mi cel mai bun site de traffic adult raport calitate preț și seriozitate . Am incercat juicy ads.....toți promiteau zeci de click uri dar ....erau poate pe jumătate .
Mulțumesc anticipat !!!

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Trafic adult de calitate de pe astfel de site-uri precum juicy ads nu poti cumpara. Daca ar fi bun, organic si cu useri platitori clar l-ar opri pt. ei, nu ti l-ar vinde tie ...

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
buna

am vreo 400 de $ care am de primit din luna trcuta si cealalta dar nici urma .
plata nu se face automat la sfarsitu lunii sau in 15 ?
Probabil ai ceva gresit la metoda de plata. Plata se face in maxim 48h dupa data de 15 sau 30/31. (Daca aceasta zi e in weekend, atunci incepand de luni)
Daca nu e problema la metoda de plata cel mai bine le dai mesaj lor la suport, iar daca ai gresit cumva adresa atunci nu stiu ce poti face, cel mai bine le dai mesaj lor oricum.

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
azi ii deja 17 si inca nu am primit plata voi ati primito ? in cat timp intra pe cont bancar ?
Dureaza pana la 10-15 zile, in funcție de banca si tara.
La mine ajunge in minim 5 zile la transfer bancar.

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
3582

Cat am facut eu timp de un an de la 0.
Nu am "lucrat" mai mult de 30-35 de ore (descarcat video, taiat, watermarked si uploaded).
Bani investiti :
50$ cumparat unele video
50$ platit pe cineva ca sa incarce acele video
50$ google ads (plus un cupon de 50$ )
Domeniu+ whois privacy 16$
Total : 166$

Banii investiti in google ads au fost o pierdere totala de bani pentru mine, probabil nu am stiut eu ce si cum sa setez.
Iar video cumparate si incarcate platite era sa imi ia 7-8 ore de munca daca faceam totul eu, dar asa inveti.

In concluzie, daca in loc de 30 ore lucram 40 si nu investeam in ceva ce nu cunosc era sa am castig curat de 1040$.

Pentru mine e ok, +890$ in buzunar la 30 de ore, adica 29.6$ pe ora de lucru, plus ca am facut totul in timpul liber, gen in loc sa ma uit la un film faceam asta.

Reclama

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Loading...
Sus