Best Adult White Label

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Programul de afiliere al LiveJasmin l-ati incercat. Am observat ca ofera 150$ bonus la inscriere si intre 35-45%, adica dublu decat chaturbate. E cineva care il foloseste ?

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Ce credeti, daca dezvolti in timp un cont de instagram ca acesta : Butt Snorkeler (@buttsnorkeler) • Instagram photos and videos

Il poti monetiza apoi din whitelabel ? Sau o sa te baneze cei de la instagram si se alege praful de munca ta ?
Daca e link direct spre whitelabel sigur te blocheaza (prescurtarile tip bit.ly tot nu ajuta pe termen lung).
Singura varianta care cred ca ar merge e ca utilizatorul sa intre pe un site intermediar si de acolo sa dea singur click si sa se duca spre whitelabel

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Am vazut o gramada de studiouri si modele care isi promoveaza modelele direct spre whitelabel sau link de afiliat direct spre site si nu patesc nimic. Nu prea pun link-ul decat in bio ce-i drept si nu au conturi cu sute de mii care iasa usor in evidenta, decat intre 500 si 20-30 de mii ...

Alt detaliu e ca link-urile sunt mai mult spre livejasmin, iar modelele lor nu fac nude in public, doar in privat ...

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Alt detaliu e ca link-urile sunt mai mult spre livejasmin, iar modelele lor nu fac nude in public, doar in privat ...
Cred ca asta e si motivul, eu am incercat cu 2 conturi si link spre whitelabel de la chaturbate. Primul cu link direct a fost inchis la 1k urmaritori (am pus link la 800), iar al 2-lea cu link shortened a fost inchis la 5k, avand 3k cand am pus link-ul.

Sebastian

Active Member
Registered
Full Member
Doar ce am atins 18mln views pe xvideos si asa arata venitul

Vezi atașament 3760
Iar acestea sunt tarile din care e traficul
Pe cat timp ai facut acest castig ? Eu am incercat cu xhamster . Pot spune ca am avut in jur de 100k vizionari la 3 clipuri insa nici o inregistrare. In clip am adaugat un intro facut destul de frumos cu un link spre white label , si un watermark mic in coltul din dreapta jos.

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Pe cat timp ai facut acest castig ? Eu am incercat cu xhamster . Pot spune ca am avut in jur de 100k vizionari la 3 clipuri insa nici o inregistrare. In clip am adaugat un intro facut destul de frumos cu un link spre white label , si un watermark mic in coltul din dreapta jos.
Am inceput in august 2018, dar cum am mai spus pentru mine nu e ceva de care ma ocup in mod serios, nu am nici un joc pe pc si pana atunci in timpul liber doar ma uitam la cate un film, dar acum cand sunt plictisit imi pun ceva yt in background si incarc cate 1 videoclip editat de mine, ceva hot la care oamenii sa se uite si sa dea si like. La toate am tradus titlul in cate minim 5 limbi si o descriere maricica.
Si poate e doar la mine, dar daca incarc mai mult de 1 video pe zi nu devine nici unul viral, in schimb daca las 2-3 zile intre fiecare post atunci trece de 100k in 95% din timp.
Iar despre watermark, la mine e destul de mare, dar din cauza continutului nu ii opreste pe oameni din a da like si a deveni viral.

Edit : Daca vrei sa iti faci asta ca job atunci zic eu ca cel mai bine e sa urmezi exemplul lui hemidall, faci ca mine doar pentru a avea un fond de vacanta sau sa ai un oarecare venit cat de cat asigurat in caz ca ce faci la moment esueaza

Ultima editare:

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Video-urile le poti descarca gratuit de pe net si ti le editezi tu apoi, mai tai din ele si pui watermark. Cele mai bune surse sunt camhub-urile sa le zic asa. Adica site-urile care inregistreaza doar continut de pe videochat ... un exemplu bun e camhub.cc !

Cea mai usoara modalitatea de descarcare e prin google chrome. Intri in Chrome, si cauti pe google "video download chrome extension" sau ceva asemanator. Si o sa-ti apara pluginurile. Descarci unul si il instalezi. Apoi intri din nou in chrome, intri pe site-ul ala, cauti un video si in coltul din dreapta sus o sa-ti apara o "sageata" indreptata in jos (pe modul incognito nu apare) si daca esti pe o pagina pe care e un video o sa-l poti downloada.

Mai departe, de editat poti edita cu orice, chiar si cu movie maker. Cauti pe google "movie maker watermark" si trebuie sa gasesti daca nu te descurci din prima. Mai tai putin din clip, de preferat ar fi sa le faci putin peste 5 minute ...

Blog-ul nu te ajuta deloc daca nu ai vizitatori pe el. Nu e greu sa-l faci, dar e foarte greu sa-l populezi ...

dafi.

Member
Registered
Full Member
Salut! Tot încerc sa fac o campanie pe google dar îmi este respinsă pe motivul ‘Sexually explicit content’, am selectat la vârsta sa fie afișat persoanelor peste 18 ani, și am fost atent și la țările adăugate. Care ar fii problema oare? Nu accepta direct link de la site?

Reclama

Topicuri Recomandate

1. Platforma CPL Romania

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Loading...
Sus