Loc de dat cu capul

Astazi ..la TV pe Sport4 ..in pauza la Real Madrid ..stiri din fotbal....
Astra - Voluntari 2 - 3
Bun....Un jucator de la Astra declara :
Astazi am facut un meci .."" NU Chiar Foarte BUN "" ......
Ce inseamna : Nu Chiar Foarte Bun..??

Adica
...tu ai jucat bine...doar ..atata cã ai pierdut..
....daca faci un egal acasa...faci un meci Foarte Bun...
..daca pierzi in deplasare..e un meci Bun.
....o victorie acasa ..cu o echipa mica Voluntari...ar fi echivalentul la CheampionesLeague ...
Asta e mentalitatea unui jucator fotbalist din Romania..

PT el ca a pierdut..acasa...nu e un meci prost..foarte prost....
...e doar un meci : ""Nu Chiar Foarte Bun.""
:D

EDIT
A batut FCSB ..cu 7 - 0 pe Timisoara.....e gata....ne batem de la la egal ..cu ori şi cine....Real...Barca..si PSG ..sa isi faca ..echipa...îi batem de-i rupem nu alta...si stiti dece? ...
...pt ca jucatori din Romania...intodeauna fac meciuri Bune...intodeauna......doar cate odata se intampla se intampla sa facem cate un meci...Nu Chiar Foarte Bun.
:D:D:D
 
Ultima editare:
Sta la 3 dimineata live pe facebook semi desbracata, mai ca se vede fofoloanca cu mesaj ''Mie frica sa dorm singurica'' si se supara cand lumea o face curva, sau ii spun vorbe ''dulci''.
 
Ma bucur ca ati reusit. Postarea a fost facuta in gluma sa vad care injura. Presupun ca nu aveati volumul tare. Prietena mea a facut asta la 3 dimineata cand era liniste totala in casa. va imaginati cum se auzea.
 
Puteti face niste cautari hashtag pe google plus pe acesti termeni
[HASHTAG]#seo[/HASHTAG] [HASHTAG]#tutorial[/HASHTAG] [HASHTAG]#wordpress[/HASHTAG]
Vreau sa imi spuneti ce site va apare la primele 10 postari.
Sau puteti da click pe ele direct de pe aceaqsta postare.
 
Puteti face niste cautari hashtag pe google plus pe acesti termeni
[HASHTAG]#seo[/HASHTAG] [HASHTAG]#tutorial[/HASHTAG] [HASHTAG]#wordpress[/HASHTAG]
Vreau sa imi spuneti ce site va apare la primele 10 postari.
Sau puteti da click pe ele direct de pe aceaqsta postare.

La mine primele 12 sunt Rid Tube :D
 
De cam doua zile imi apar reclame in genul la cea de mai jos.
Ce mi-a atras atentia e ca reclama e de pe diferite pagini, imaginea e diferita, site-urile sunt diferite, dar vand 95% acelasi lucru.
Credeti ca e un posibil scam?
amazonhub.png

Ma gandesc ca de este ceva legal 100%, nu ai face reclama de pe 10 pagini diferite si tot atatea site-uri.
 
Loading...
Back
Sus