Loc de dat cu capul

Nu ca aş fi o persoana inteligenta...dar daca in capul meu ...este numai 1 creier...sper si cred ca in capul tuturora este la fel...
...de curiozitate am cautat pe net...si rezultatul este :
...ba avem 4..ba avem 3...ba avem 2....opinile sunt impartite...
Dar eu sunt mai incapaţânat..si zic doar un creier...
De ce zic asta?.
De abia ne descurcam cu un creier....iti dai seama daca am avea 4....prea mult..de munca..de gandit...de analizat....prea mult totul...:p:D:p:D
 
Multi au -1 mai ales la mine la servici. Pe zi ce trece zici ca oamenii sunt tot mai prosti. Cateodata ma minunez.
Tocamai am intrebat un prieten aceasta intrebare..
..dar am zis asa: Cate creiere are un om..1..3..4.
Raspunsul lui a a fost urmatorul:
Crezi ca ma f****i ...doua dute dracu..mic si mare :))) adica 2...... a inceput sa randa ca un Becali
NU va mai spun ca acest baiat a facut facultate la CJ cu bursa....acuma este inginer la o companie inCJ.
 
Mai tin minte cand eram mic ca invatatoarea sau profesoara de biologie ne zice ca sunt 2 , creierul mic si mare , dar acuma ma gandesc ca de asta e lumea cu curu in sus ca doar prostii se invata la scoala.
 
Aseara la release the hounds au fost intrebari care mi-au atras atentia si cei din show nu au stiut sa raspunda.
1. In ce tara se afla transilvania si raspunsul a fost Slovacia
2. Daca o persoana este foarte inteligenta, cate creiere are?
Raspunsul a fost ceva de genul:
Pai daca eu am un creier si nu sunt asa desteapta, atunci cei super smart au minim 2 creiere.
Am ras pe burta cand am auzit raspunsul.

Omul are un creier atat, care la randul lui este impartit in mai multe parti, dar asta e altceva. :D
Tare nu?
 
Comentatorul TV de la meciul ...
Barcelona - Sevilia 1-0

zice el : Vedem un meci de curtea şcoli !!
daca am ajuns noi sa zicem ca in spania Barcelona - Sevilia. . doua echipe care caştiga cupele UEFA .. mai la doi ani..
pe cand noi ne laudam cu 1 cupa. . in fiecare an .. ne laudam cu munca lu' alţi...
...sa zicem ca : Vedem un meci de curtea scoli intre celedoua echipe...
...inseamna ca avem scoli inalte...:D:D:D
 
Am vazut o reclama acum pe facebook care conform lor te invata cum sa faci lead pe facebook la un pretul unei cafele.
Nu au specificat pretul din care tara, pentru ca in Uk, este minim 3.5£, in spania, 1.10 euro, in Geneva este 5 euro, in Romania cand am plecat era 5 ron.
Multumesc domnilor, dar pentru mine nu este o oferta acceptabila.
 
Screenshot_26.jpg


Nu inteleg care e faza cu upload photo?
Contul acesta il am de aproape un an...nu am avut poza la profil pana acuma , cand am pus una exact ca avatarul ce il am aici pe RoForum..m-au blocat.
Acuma cand am vrut sa accese FB imi apare prostia asta.. precizez ca pe alt cont ..tot asa mi-au cerut ..si am trimis pe bune poza cu mine din buletin...ce credeti ??
Da Da..mi-au dezactivat contul... acuma din nou .
Eu nu inteleg la ce dracu iti cere poza daca nu are nici un rost ? Ei ori cum il vor dezactiva.
Din ce in ce tot mai mare e kktul la FB.:)
 
Eu le-am trimis o poza cu un mare Dick si dupa cateva zile mi-au activat contul.
Pune si tu o poza cu o persoana reala si nu de prin animatie. Apoi spera sa iti activeze contul. Daca esti pe grupuri politice sau participi la acestea, primesit raport de la postaci. Eu primesc zilnic cateva raporturi la profil.
 
Eu le-am trimis o poza cu un mare Dick si dupa cateva zile mi-au activat contul.
Pune si tu o poza cu o persoana reala si nu de prin animatie. Apoi spera sa iti activeze contul. Daca esti pe grupuri politice sau participi la acestea, primesit raport de la postaci. Eu primesc zilnic cateva raporturi la profil.
Poi eu nu sunt real :))) nu sunt Fat frumos...dar nu e o conditie asta :)).. accepta cum au ei chef..in ce stare ii prinzi...
Da.da ...tarani din grupurile politice ..daca ai zis ceva ce nu le convine lor...pac ..raport...mai imi si trimite mesaj. " Te-am raportat . Bye bye " :)))) De zici ca nu incapem toti pe FaceBook.
 
daca ai zis ceva ce nu le convine lor...pac ..raport...mai imi si trimite mesaj. " Te-am raportat . Bye bye
Si ce mesaje dau.... se vede ca sunt deja pregatite ca nimeni nu sta sa scrie atat.
Eu sunt injurat pe mai toate discutiile in care ma bag. :D Iar eu nu am injurat pe nimeni niciodata in astfel de discutii.
Cred ca vei rezolva problema cu orice imagine de profil adaugata. Doar sa fie o persoana, dar nu neaparat tu. :D
 
Poi eu nu sunt real :))) nu sunt Fat frumos...dar nu e o conditie asta :)).. accepta cum au ei chef..in ce stare ii prinzi...
Da.da ...tarani din grupurile politice ..daca ai zis ceva ce nu le convine lor...pac ..raport...mai imi si trimite mesaj. " Te-am raportat . Bye bye " :)))) De zici ca nu incapem toti pe FaceBook.
In regulile facebook zice clar sa fie pusa poza de profil reala, da nu asta e problema. Problema e acel buton de raport. Daca se pun cativa sa te raporteze ca asa vreau ei esti gata.
La fel ca si la google adsense si la facebook nu sunt oameni in spate care sa verifice proatiile facute de altii.
Eu am dat aseara raport la prostituata aia ce vrea sa se cace in mijocul strazii unde ii se vede curu etc si ia ghici , am primit raspuns de la facebook ca nu incalca nici o regul video si daca nu imi place ce posteaza X sa dau hide sa nu nu imi mai apara. ( Raportul l-am dat asa sa vad daca se face ceva, ca eu am bulit-o de 3 ori cate 30 zile de la niste clipuri care chiar nu contineau nuditate sau alte cele )
Asa ca da Facebook de de tot rahatul pe zi ce trece.
 
Idee e ca nu am avut nici o poza a profil pana acuma...de unde stiu ei ..cum arata cel care a facut contul daca nu am avut nici o poza..parerea mea e ca e o prostie faza asta...cu pozele.
 
Totul tine de acoperire pe partea lor. In caz ca tu esti un terorist ei se scapa ca te-au obligat sa pui o poza, dar nu pot verifica daca esti tu sau nu.
Cam la asta se reduce totul.
 
OOOOooooo in chat am numai poze ...care de care mai voinic :D:D:D


Stergele daca crezi ca avem minori pe forum :p
 

Atașamente

  • ddd.jpg
    ddd.jpg
    11,8 KB · Vizualizări: 14
  • wwww.jpg
    wwww.jpg
    16,8 KB · Vizualizări: 14
Ultima editare de un moderator:
Loading...
Back
Sus