Risc mare de neplata Adnow.com

da adnow plateste odata la 7 zile prin webmoney,saptamanal joi sau vineri ii da garantat...am primit mereu
 
leona tu ai transformat acest topic intr-un chat personal, iar daca tot vrei sa ridici pe cei de la mediavenus în slavi atunci deschide un nou topic
mediavenus e falimentata de mult=)) pai publisheri noi ii baneaza fara motive , sau dus aia numai e nimic de ei
 
Am folosit acum aproximativ 1 an AdNow, mi-au facut platile mereu !
Am renuntat la ei din cauza unor plati intarziau (ultimele 3 plati)
De pe 15 luna aceasta am inceput sa-i folosesc din nou pe un site cu 20k unici pe zi minim.. in weekend-uri 27k
Acum astept si eu o plata mai mare fata de cele dinainte de 30, 40 usd..
O sa revin cu dovada de plata ...

In schimb am o problema la ei cu click-uri fara reffer cica ! Ori ma fura ei la click-uri ori o sa-mi bage vreun motiv stupid ca le-am bagat click-uri false eu!

3.png 1.png 2.png
 
Ultima editare:
Trimite un tichet, am avut și eu clickuri false și mi-au trimis ip de unde se dădea, am blocat ip-urile respective
 
Am folosit acum aproximativ 1 an AdNow, mi-au facut platile mereu !
Am renuntat la ei din cauza unor plati intarziau (ultimele 3 plati)
De pe 15 luna aceasta am inceput sa-i folosesc din nou pe un site cu 20k unici pe zi minim.. in weekend-uri 27k
Acum astept si eu o plata mai mare fata de cele dinainte de 30, 40 usd..
O sa revin cu dovada de plata ...

In schimb am o problema la ei cu click-uri fara reffer cica ! Ori ma fura ei la click-uri ori o sa-mi bage vreun motiv stupid ca le-am bagat click-uri false eu!

Vezi atașament 1664 Vezi atașament 1662 Vezi atașament 1663

Eu tot nu înțeleg de ce unii au CPM-ul de 10 ori mai mare?
 
mediavenus e falimentata de mult=)) pai publisheri noi ii baneaza fara motive , sau dus aia numai e nimic de ei
Falimentara cand plateste intre 0,08 - 0,11 per click , adica de 3 ori mai mult ca adnow ? Asta inseamna faliment in mintea ta ?
 
Cum ma asteptam , nu mi-au facut plata .
Va amintiti unii cum mi-au retras din cont 150 dolari de la referal . De atunci s-au adunat alti 87,87 dolari . Va voi tine la curent cu ce se intampla cu ei , am cerut sa mi-i plateasca .
 
Raspuns de la Adnow :
"
A new message on the ticket № 70663: plati

Text Puteti gasi alte platforme pe care sa faceti scandal. Pe noi nu ne impresioneaza. Se va efectua plata dvs, urmariti in cont, nu putem grabi procesul platilor in mod special pentru dvs. Referalii sunt problema voastra - intrebati-i pe ei
This message was created automatically by the system Adnow, to see the ticket click the link ."

Dupa ce ca m-au furat , tot ei obraznici . Unde o tineau ca mi-au platit banii din referali , acum spun ca e problema referalilor , nu a lor . Asta presupune sa ghicesc eu cine e referalul si sa cer banii de la ei , sau care e logica ?
 
Falimentara cand plateste intre 0,08 - 0,11 per click , adica de 3 ori mai mult ca adnow ? Asta inseamna faliment in mintea ta ?
Nici Adsense nu mai plateste atat, si plateste Mediavenus...sa fim seriosi. Din moment ce continuati sa asteptati plati de la noi inseamna ca monetizati in continuare cu Adnow. Daca Mediavenus va plateste extraordinar de mult, de ce va intoarceti la Adnow? Pe cine credeti ca pacaliti? Si tot noi suntem aia sarlatani? Scandalurile pe care le faceti atat pe forum cat si in tickets spun ceva despre dvs. Aceste scandaluri nu vor grabi nici procesul platilor dvs. nici nu vor rezolva alte cerinte, pretentii pe care le aveti mereu fata de Adnow.
 
Nici Adsense nu mai plateste atat, si plateste Mediavenus...sa fim seriosi. Din moment ce continuati sa asteptati plati de la noi inseamna ca monetizati in continuare cu Adnow. Daca Mediavenus va plateste extraordinar de mult, de ce va intoarceti la Adnow? Pe cine credeti ca pacaliti? Si tot noi suntem aia sarlatani? Scandalurile pe care le faceti atat pe forum cat si in tickets spun ceva despre dvs. Aceste scandaluri nu vor grabi nici procesul platilor dvs. nici nu vor rezolva alte cerinte, pretentii pe care le aveti mereu fata de Adnow.
Ti-am spus si in tichet , va tin doar ca sa-mi recuperez banii .
Dar faptul ca ne furati , ce spune despre voi ?
Fiti corecti , platiti si nu ne furati si atunci nu vor fi scandaluri . Voi sunteti cei care le provocati .
Uite cum plateste Mediavenus , in conditiile in care nu am banat acele reclame cu un cpc mai mic de 0,05:
 

Atașamente

  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    22 KB · Vizualizări: 23
Ti-am spus si in tichet , va tin doar ca sa-mi recuperez banii .
Dar faptul ca ne furati , ce spune despre voi ?
Fiti corecti , platiti si nu ne furati si atunci nu vor fi scandaluri . Voi sunteti cei care le provocati .
Uite cum plateste Mediavenus , in conditiile in care nu am banat acele reclame cu un cpc mai mic de 0,05:
Acum o ora era 0,11, acum e 0,05, peste 2 ore cat va fi? Sunteti singurul webmaster care face circ aici doar de dragul de a scrie ceva negativ la adresa Adnow, dar culmea, continuati sa monetizati cu Adnow. Rog adminul sa ia masuri, sunt multe comentarii aruncate, ce nu sunt scrise la subiect.
 
Sunt ceva probleme cu platile??? Banii de acum 2 sapt inca nu i am primit....
 
Acum o ora era 0,11, acum e 0,05, peste 2 ore cat va fi? Sunteti singurul webmaster care face circ aici doar de dragul de a scrie ceva negativ la adresa Adnow, dar culmea, continuati sa monetizati cu Adnow. Rog adminul sa ia masuri, sunt multe comentarii aruncate, ce nu sunt scrise la subiect.
Nu am timpul necesar sa caut din zecile de reclame pe care le au cei de la Mediavenus , acele reclame care au cpc =0,11 , asta e o medie , dublu fata de voi .
Nu ati raspuns la subiect : saptamana trecuta ati spus ca faceti plata pana cel tarziu luni . Azi imi spuneti ca in cursul saptamanii curente .
Referalii cand ii platiti , aveti 150 dolari pe care i-ati furat si inca 87,92 care s-au adunat intre timp = 238 dolari .
Si v-am spus care e motivul pentru care tin un baner mic de la voi , fiti corecti si platiti ce-mi datorati si v-am scos . Si incheiati penibilul pe care il intretineti .
009.jpg
 
Ultima editare:
Pana la urma e retea CPC sau cum? Am pus codul lor aseara sa vad cum se misca si azi dimineata cand m-a trezit m-am grabit sa-l scot, la 1,5M de impresii / luna cu 0 cpm e bataie de joc, mai bine nu pun decat in halul asta ...
 

Atașamente

  • adnow.jpg
    adnow.jpg
    38,1 KB · Vizualizări: 27
Pana la urma e retea CPC sau cum? Am pus codul lor aseara sa vad cum se misca si azi dimineata cand m-a trezit m-am grabit sa-l scot, la 1,5M de impresii / luna cu 0 cpm e bataie de joc, mai bine nu pun decat in halul asta ...
E ppc, nu te plateste la impresii ci la click-uri. Daca observi, la alea doua click-uri ai 0.05$
 
Loading...
Back
Sus