Risc mare de neplata Fa bani online cu neoskip

Pe zeci de exchange-uri poti seta provenienta traficului, user-agent samd.
O sa iti platesc oricum, insa daca nu imi arati sursa exacta a traficului contul ramane asa.
In privat daca doresti, ca sa nu aglomeram topicul aiurea.
 
E din cauza ca @AlexH a pus full page scriptu pe roforum, adica orice link extern trece prin neoskip.
Iar in cazul acesta, neoskip este pe lista noastra de "Disallowed Domains" :)), adica domeniile catre care nu se poate trimite trafic.
O sa il scot imediat.
~@luca santo astept raspunsul tau, daca nu doresti in PM, poti sa ma lamuresti aici :D
 
Ultima editare:
Am primit si eu plata astazi. Dovada mai jos.
Pentru ca am primit plata + un alt user de aici voi scoate tag-ul de NeTestat la acest topic. Asta nu inseamna ca roforum recomanda sau nu acest site.
Fiecare foloseste orice serviciu pe propria raspundere.

roforum plata.pngroforum plata2.png
 
Am adaugat si plata in Bitcoin la minim 50 de euro, daca se vor aduna mai multi useri care doresc bitcoin, minimul va scadea considerabil.
Momentan doar un user a solicitat, asteptam sa se adune mai multi.
 
Pentru bitcoin recomand sa faci un tos special mai ales ca procesatorul este coinbase care are comision mare si sunt cam ciufuti, asta pentru a scapa de eventuale probleme.
 
Neoskip.com este un site de scurtare a url-urilor, ca mai apoi sa le promovati si sa castigati de pe urma lor.
Cu toate ca momentan suntem la inceput, urmeaza sa oferim rate de peste 2 euro pentru cei cu mult trafic din RO + un bonus de 0,50 euro pentru fiecare nou inregistrat.
De pe urma refferarilor puteti castiga 20% pe viata, iar minim de withdraw va fi mutat in curand la 3$, in prezent fiind 5$.
Momentan singura metoda de plata este Paypal, urmeaza sa fie adaugate Transferul Bancar, Payoneer si Webmoney.

Pentru cei cu site de filme / seriale / desene etc care sunt dispusi sa tina player fake avem o oferta foarte buna, din care puteti castiga foarte multi bani, depinzand si de traficul pe care il aveti. (Pentru oferta asta va trebui sa ma contactati prin PM si o sa va ofer mai multe detalii).

P.S Site-ul este al meu si al unui prieten, sunt raspunzator de toate problemele pe care le aveti. Astept PM sau reply in topic cu intrebari, sugestii si alte curiozitati.

Site: https://neoskip.com/
Nu te supara, pentru ce tara oferi tu 20 euro rata ? daca in lista ta Publisher Rates - Neoskip.com maximu e 13
 
Alex mai ai de gand sa pastrezi links de pe forum sub neoskip ? Pentru mine e enervanta chestia asta. Chiar asa bani multi iti aduce de ne omori cu redirecturile astea ?
 
Nu stiu. Mi-a adus cam 9€ in 2 săptămâni cand in mod normal nu produce nimic.
Mai lasam putin sa vedem, oricum nu e definitiv acolo in code.
Motivul principal a fost sa sustin acest proiect si sa vedem cat de serios este.
Pana acum pare ok si recomand.
 
Problema e ca este prima luna si inca nu stim daca banii dati din buzunar se vor recupera sau nu. Planuiam ca la prima plata, rata pentru Romania sa fie de minim 2.5 euro fata de 2, cum este acum.
Profitul e profit, dar sa fim cinstiti si sa oferim bani celor care ofera calitate. Platile am incercat sa le fac cat mai rapid posibil, probabil ca exista si sansa sa treaca mai mult de 24h tinand cont ca pe site e maxim 48h.
 
Legat de plati puteti lasa asa cum este cand cere userul sau de doua ori pe luna, adica pe data de 1-4 si 16-20 in fiecare luna.
Daca reusiti sa mentineti rata de 2 euro cpm pe romania, ar fi super, o sa vedeti asta dupa ce primiti prima plata si sper ca totul sa mearga bine.
 
Mentionez ca in ceea ce priveste eficienta si calitatea traficului, pana acum utilizatorii de pe roforum sunt cei mai ok.
Multumim si spor la bani.
 
Loading...
Back
Sus