Risc mare de neplata Fa bani online cu neoskip

BGD1337

Active Member
Registered
Full Member
Neoskip.com este un site de scurtare a url-urilor, ca mai apoi sa le promovati si sa castigati de pe urma lor.
Cu toate ca momentan suntem la inceput, urmeaza sa oferim rate de peste 2 euro pentru cei cu mult trafic din RO + un bonus de 0,50 euro pentru fiecare nou inregistrat.
De pe urma refferarilor puteti castiga 20% pe viata, iar minim de withdraw va fi mutat in curand la 3$, in prezent fiind 5$.
Momentan singura metoda de plata este Paypal, urmeaza sa fie adaugate Transferul Bancar, Payoneer si Webmoney.

Pentru cei cu site de filme / seriale / desene etc care sunt dispusi sa tina player fake avem o oferta foarte buna, din care puteti castiga foarte multi bani, depinzand si de traficul pe care il aveti. (Pentru oferta asta va trebui sa ma contactati prin PM si o sa va ofer mai multe detalii).

P.S Site-ul este al meu si al unui prieten, sunt raspunzator de toate problemele pe care le aveti. Astept PM sau reply in topic cu intrebari, sugestii si alte curiozitati.

Site: https://neoskip.com/
 
Momentan 1,5 euro, dar daca merge bine o sa marim la 2 sau 2,5. Cand zic merge bine ma refer in principal la calitatea traficului, pentru ca aici e mai multa bataie de cap.
P.S Nu uita ca daca ai site de filme sau nisa apropiata si esti dispus sa tii player fake, poti castiga mult mai bine. Astept PM in caz de ceva.
 
UP! Oferta pana pe data de 15.11.2018
Fiecare user care aduce un refferal activ, care sa inregistreze minim 500 vizite (click-uri valide pe butonul "Skip") primeste un bonus in balanta in valoare de 2€ + 20% lifetime.
 
Daca un utilizator nu apasa butonul "Get Link" nu ti se pune nici 1 click si in plus butonul e atat de mic ca abia il observi, nu renteaza!
 
Asa este, trebuie sa apese pe "Get Link".
Am vorbit inca de la inceput sa marim butonul ca sa evitam eventualele probleme cu Adsense, insa ne-am luat cu altele si am uitat. Mersi ca ne-ai amintit, pana diseara va fi ok.
Inca ceva, putem oferi oferte personalizate utilizatorilor roforum, care au un trafic decent.
Ne auzim in PM. O zi buna.
 
350 views - 1 $ , CPM peste 3$ !
 
Faptul ca facem update la reguli, asta nu inseamna ca este haotic cum spui tu. Ne-am permis asta deoarece tu esti primul care ai adaugat niste link-uri pe nisa adult si odata ce am vazut ca ai incetat generarea, am dat update la niste reguli. Nu poti sa multumesti pe toata lumea. :)

- Se putea numi haotic daca nu anuntam acest lucru, insa am asteptat sa vedem cine mai promoveaza adult, sa le platim eventual si dupa sa dam anuntul. Din moment ce am vazut ca esti doar tu si te-ai oprit din promvat, am zis ca e momentul oportun sa facem update-ul. O zi buna :D
 
Ultima editare:
Recent am primit ca nu acceptati continut adult, asta nici nu ati specificat, haotic!
au adsense pe site si e ilegal conform tos. Bine, conform tos e ilegal si afisarea ad-ului pe pagini cu continut irelevant/inexistent dar nah.
BGD1337, nu ti-o spun cu rautate dar mai devreme sau mai tarziu o sa pice. Oricand ai incerca sa pacalesti adsense nu merge, mai devreme sau mai tarziu vei primi ban domain sau disable account!
 
Salut, m-am integistrat am pus scriptul pe 2 site-uri si m-am trezit cu contul blocat, wtf?
p.s. pe acele site-uri rulau deja scripturi de la adfly si shorter si nu erau probleme.

Din ce am observat, ai scurtat destule link-uri ce aveau legatura cu generarea altor link-uri de download. Sunt site-urile tale sau care este metoda ta de promovare?
 
Loading...
Back
Sus