Risc mare de neplata Fa bani online cu neoskip

Alex mai ai de gand sa pastrezi links de pe forum sub neoskip ? Pentru mine e enervanta chestia asta. Chiar asa bani multi iti aduce de ne omori cu redirecturile astea ?
Fără supărare dar nu văd de ce e enervantă treaba asta. Utilizezi un "forum" care nu are mii de reclame și mii de pop-uri și mi se pare ok să existe un serviciu de short url. Indiferent că face 1 euro sau 1000, ideea e că banii susțin forumul.
 
M-am înregistrat si eu. Si o sa il promovez pe un forum extern pentru reff sa vedem cum merge

Ma bucur! Pentru fiecare refferal activ se primeste 2 euro (pentru bonus, ticket), iar daca totul merge bine castigurile o sa fie de la 20% la 25%. In alta ordine de idee, ne-am propus ca dupa prima plata sa marim rata pe Romania indiferent la minim 2.50 euro si sa oferim bonusuri de pana la 10 euro celor care folosesc neoskip si aduc trafic de calitate.
 
Eu daca ma bag pe platforma ta, te bag in faliment...
Daca iti intra 2500 viz unici, nu boti tie ce iti iese asa mult ?
Pun pariu ca imi blochezi contul pana ajung la 2500!
 
Dar nu ai sa imi dai banii dupa, nu cred ca o sa iti mearga, dar eu iti urez mult succes in continuare
Folosește butonul EDIT data viitoare !!! Si fara off topic !
 
Ultima editare:
merge pe homepage insa pe shortlink nu functioneaza sau se incarca foarte greu. La fel si in panoul la membru se incarca foarte greu.
Ai grija cu asta ca multi pot renunta daca este down sau se incarca foarte greu. Nu e doar la mine, am intrebat si cativa amici si tot asa.
 
Am intrebat si eu si atat mie cat si altora ni se misca perfect.
Eu ti-am spus ca este o problema si e bine sa investighezi. Nu am idee de ce pe partea ta e ok si la mine nu.
 
Conturile paypal (sunt 2) nu sunt business, insa de multe ori cand trimitem prin family avem comision (platit de noi) de peste 3 euro asa ca trimitem prin services. La cei care merg fara fee prin family, platim family.
 
Am anuntat si pe site si am inchis si inregistrarile ca se va lucra cateva zile. Am schimbat atat webhost-ul cat am cumparat si un domeniu de rezerva (.info). Pentru ca in cateva zile banii vor fi primiti, nu doresc sa inrautatesc situatia si vreau sa am un plan B si chiar si C mereu. Pentru ca adsense a aplicat o regula destul de complicata din 20 noiembrie, am vrut sa incep modificari si sa iau si o pauza pentru ca un astfel de proiect inseamna riscuri si dupa cum am spus, doar testand se pot mari si ratele si toate cele.

In scurt timp probabil ca voi apela si la @Susp3kt pentru o chestie sau mai multe, o sa vreau sa modific si sa pun si niste restrictii, iar in maxim 10 zile totul o sa fie ok. Chiar daca primesti banii prima luna, odata cu modificarile adsense va trebui ca pe un site de genul sa intervii cu anumite pauze/modificari ca apoi sa nu existe probleme.
 
Salut, nu puteti seta timpul de asteptare la mai putine secunde cat timp nu sunt reclame si nu se contorizeaza click-urile ? Continui sa mai am cateva sute de click-uri pe zi si daca tot nu se contorizeaza acum, ma gandeam ca poate sa ajunga la destinatie mai repede de 8 secunde
 
Loading...
Back
Sus