Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Nota:
Cand postati o lista nu o faceti pentru a va afla in treaba.
Descarcati lista si o testati la voi in calculator. Daca functioneaza atunci o postati daca nu mai cautati.
Trebuie sa fii super nesimtit sa urci o lista sau mai multe care nu functioneaza. Ce te-ai gandit... stai asa frate ca am gasit pe un site rusesc o lista si o postezi la bulagii de pe roforum sa imi bat sula putin de ei. Ca na... nu am ce face.

Cine mai posteaza liste netestate ban automat, fara discutii.
 
 
Ultima editare:
Din ce observ pe acest topic, nimeni nu posteaza liste care sa functioneze. Ori functioneaza 24 de ore ori deloc. Stiu ca majoritatea listelor sunt ulterior postate pe alte site-uri de indivizi bine intentionati, ca na... atat pot ei, dar niciodata nu am gasit o lista, cel putin in ultima perioada, care sa functioneze macar 1-2 saptamani.
 
Din ce observ pe acest topic, nimeni nu posteaza liste care sa functioneze. Ori functioneaza 24 de ore ori deloc. Stiu ca majoritatea listelor sunt ulterior postate pe alte site-uri de indivizi bine intentionati, ca na... atat pot ei, dar niciodata nu am gasit o lista, cel putin in ultima perioada, care sa functioneze macar 1-2 saptamani.
Vremurile se schimba cu listele. Ia incepe tu cu o lista care sa tina o saptamana, macar. Ce-i cu reprosul acesta? Dai un ban ptr o lista si ai rezolvat, ca oricum cu comentarii de genul nu contribui cu nimic.
 
Loading...
Back
Sus