Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Nota:
Cand postati o lista nu o faceti pentru a va afla in treaba.
Descarcati lista si o testati la voi in calculator. Daca functioneaza atunci o postati daca nu mai cautati.
Trebuie sa fii super nesimtit sa urci o lista sau mai multe care nu functioneaza. Ce te-ai gandit... stai asa frate ca am gasit pe un site rusesc o lista si o postezi la bulagii de pe roforum sa imi bat sula putin de ei. Ca na... nu am ce face.

Cine mai posteaza liste netestate ban automat, fara discutii.
 
Din ce observ pe acest topic, nimeni nu posteaza liste care sa functioneze. Ori functioneaza 24 de ore ori deloc. Stiu ca majoritatea listelor sunt ulterior postate pe alte site-uri de indivizi bine intentionati, ca na... atat pot ei, dar niciodata nu am gasit o lista, cel putin in ultima perioada, care sa functioneze macar 1-2 saptamani.
 
Din ce observ pe acest topic, nimeni nu posteaza liste care sa functioneze. Ori functioneaza 24 de ore ori deloc. Stiu ca majoritatea listelor sunt ulterior postate pe alte site-uri de indivizi bine intentionati, ca na... atat pot ei, dar niciodata nu am gasit o lista, cel putin in ultima perioada, care sa functioneze macar 1-2 saptamani.
Vremurile se schimba cu listele. Ia incepe tu cu o lista care sa tina o saptamana, macar. Ce-i cu reprosul acesta? Dai un ban ptr o lista si ai rezolvat, ca oricum cu comentarii de genul nu contribui cu nimic.
 
Loading...
Back
Sus