Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Scuze, am facut ceva modificari si am uitat sa modific si apk..Va rog intrati acum, zilele astea canale in + pe APK !
Daca vrei sa iti prezinti aplicatia, unde sa poti posta update-uri, te rog sa iti faci un topic aparte.
Inca odata postat cu si despre app, te voi suspenda.

Fluti

Member
Registered
@ Danutsrl17

NU MERGE .... WorldStream_B_V__Rotterdam.m3u
......................
EU propun urmatoarele .... !

• Daca vreti sa postati liste TV .... asteptati cateva zile , vedeti daca mai functioneaza .... si numai apoi sa le puneti pe site
  • Asta este valabil mai ales cand au 1 singura IP ..... de ex: ... http://212.8.252.59:88/mario
  • Daca gasiti liste care sant adunate .... cu mai multe IP ... au sanse mai mari sa functioneze mai mult timp .... asta deoarece cineva deja le- a adunat de mai mult timp
  • Altfel topicul va fii plin de rebuturi ( GARBAGE )
...................
Unde pot da PM ( mesaj personal ) la 1 membru de pe forum ???? ... EU nu am aceasta optiune in profilul meu

Cu Stima

Ultima editare:

LiviuFirst

Active Member
Registered
Full Member
@ Danutsrl17

......................

• Daca vreti sa postati liste TV .... asteptati cateva zile , vedeti daca mai functioneaza .... si numai apoi sa le puneti pe site
  • Asta este valabil mai ales cand au 1 singura IP ..... de ex: ... http://212.8.252.59:88/mario
  • Daca gasiti liste care sant adunate .... cu mai multe IP ... au sanse mai mari sa functioneze mai mult timp .... asta deoarece cineva deja le- a adunat de mai mult timp
...................
Unde pot da PM ( mesaj personal ) la 1 membru de pe forum ???? ... EU nu am aceasta optiune in profilul meu

Cu Stima
La primele trei raspunsul e ca nu e o regula. Chiar si listele f. bune imediat ce devin publice, din cauza aglomeratiei, pot sa cada.
Referitor la pm-uri intri pe profilul celui ce vrei sa-i trimiti mesaj si "incepe conversatia". Cred ca optiune apare dupa un anumit numar de postari. Asa cred.

georgebuhnici

Member
Registered
Full Member
@ Danutsrl17

......................

...................

Cu Stima
Propunerea ta e moarta din start: nu exista nici o lista care dupa publicare sa reziste. Acest lucru s-a dovedit de mult timp.

Fluti

Member
Registered
@ LiviuFirst

Regula este caci .... daca dupa 1 saptamana NU merge respectivul list , Nu o sa mai mearga ca lumea ca sa te bucuri de ea
Credema .... am descarcat cu gramada de pe Pastebin liste .... si am acumulat ceva experienta
Dar fiecare cu experianta lui

Exista programe cu care poti verivica in 5 minute , daca streamurile tale mai sant functionale spre publicare , sau dupa 1 sptamana

Cu Stima

Danutsrl17

Active Member
Registered
Full Member
@ LiviuFirst

Regula este caci .... daca dupa 1 saptamana NU merge respectivul list , Nu o sa mai mearga ca lumea ca sa te bucuri de ea
Credema .... am descarcat cu gramada de pe Pastebin liste .... si am acumulat ceva experienta

Exista programe cu care poti verivica in 5 minute , daca streamurile tale mai sant functionale spre publicare , sau dupa 1 sptamana

Cu Stima
Îți trimit citeva liste care apar active dar ele de fapt nu funcționează în plus fiecare postează ce găsește nu deține nimeni liste care sa funcționeze la infinit ,sau poate că sunt? Dar nu sunt postate aici
Eu am o rugăminte la cei care au liste bune sa facă conturi ott și să posteze datele de logare așa toată lumea poate să vizioneze

LiviuFirst

Active Member
Registered
Full Member

Cu Stima
Pastebine e loc public, daca nu-s puse ca privat
Intelege, aglomeratia pe lista facuta public duce la moartea ei. Proprietarul o inchide sau o muta. Am liste ce duc de ceva timp...ca nu-s publice.

Fluti

Member
Registered
@ LiviuFirst @ Danutsrl17 @ georgebuhnici

Si atunci cei de facut ?

Ne amagim cu liste care merg cateva ore , zii , ... Ne bucuram cateva zii , dupa care injuram EnGros
Sau te abonezi contra cost undeva online , la un site care are o lista decenta cu programe pe placul tau ?

Si intervine urmatorea problema .... Ai 1 list care functioneaza de catva timp pentru tine .... O distribui pe acest site , sau pe mai multe , ... devine public .... dupa care FINISH .... Nu mai are aces nimeni ... nici TU , nici nimeni
Deci ... cei de facut ??? .... Suma Summarum ... NU merita sa inpartasesti liste , caci ramai fara vizionare

Cu Stima , Fluti
Aveti grija de sanatate ... si de cei dragi !!

Ultima editare:

camarad

Member
Registered
TE INSELI eu am 150 canale care merg de mult timp ,mai mult de un an
Esti un caz fericit, daca e vorba de lista publica. Sunt si exceptii de liste pe Pastebin care tin ceva mai mult, insa majoritatea sunt liste demo. Oricum, ar fi o mare minune sa prinzi o lista cu canale tv din Ro valabila mai mult timp. Ar mai fi o solutie cu iptv.live, numai ca si acolo trebuie sa platesti ca sa intri in sectiunea VIP, sau trebuie sa pui pe site mai multe liste pentru a avea acces la liste bune, valabile mai mult timp.

Reclama

Topicuri Recomandate

1. Platforma CPL Romania

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Sunt Invizibil

Loading...
Sus