Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

csdevphp
Flussonic, astra, astra/relay, udp, alte tipuri de strimuri (le spun așa) le cunosc parțial și le folosesc regulat pentru necesități personale. Altceva ne mai am nevoie, decât liniște în suflet. Privesc tot ce doresc (în parțial).
 
Ma gindeam sa va fac un tutorial in python,cum sa prelungesti o linie,sai adaugi n conexiuni sau sa o faci unlimit,dar nu ai pentru cine(sau cu cine).Cum sa faci in python token flusonic pe sesiunea streamului...etc.(vad ca uni alergati dupa continutul antena play...si cat de simplu este fara niciun cont sa vezi tot continutul....MOCA)Spor la copy paste ca altceva baietiii de aici nu stiu.
Nu vad pe nicaieri o discutie python,mysql,laravel,code igniter....doar datul la mecla gen virusel(parca asa se numeste persoana inteligenta in securitate web).

treaba asta este de ceva timp
php respectiv il am si eu
 
pe mine ma intereseaza acel tutorial,cu toate ca python pentru mine e un Sarpe :)
Ma gindesc sa il fac dar putin alambicat sa vad cine il intelege si daca il intelege...dar atunci forumul nu va mai avea rost cu siguranta...intelegi ce vreau sa spun,toti se vor da inteligenti cu ce au descoperit sau ce au facut.
 
Ma gindeam sa va fac un tutorial in python,cum sa prelungesti o linie,sai adaugi n conexiuni sau sa o faci unlimit,dar nu ai pentru cine(sau cu cine).Cum sa faci in python token flusonic pe sesiunea streamului...etc.(vad ca uni alergati dupa continutul antena play...si cat de simplu este fara niciun cont sa vezi tot continutul....MOCA)Spor la copy paste ca altceva baietiii de aici nu stiu.
Nu vad pe nicaieri o discutie python,mysql,laravel,code igniter....doar datul la mecla gen virusel(parca asa se numeste persoana inteligenta in securitate web).
si toate astea fara sa intri in panel ;)
 
Exact...pine punctat,uite ca este cineva cu o buna observatie
nu multi stiu metoda asta ,mai bine tineo pentru tine cai mai bine ,nu se merita nici aici nici pe telegram sa ajuti pe nimeni .Eu unu mam saturat de toti nebuni care mai decare mai smecher , as colabora cu unu cu altul dar nici nu stii ce se ascunde in bibilica lui ,asa ca mai bine singur decit in gasca cu nebuni
 
Mai fratilor,eu am cont platit...(card)nu este nici o problema...si ma pricep la ceea ce spun.Pe scurt cel ce a postat acest topic asi face reclama la propriul website(se stie persona)Daca unul dintre voi mariiii experti puteti extrage ceea ce sustineti(extrage ceea ce nu exista),sunteti vrajitori.Despre ce vorbim....!Aaa...publicitate la romanialive. online...bun,dar nu in modul asta.Am urmarit ce se spune aici si am investigat ceea ce sustine respectivul...adica nimic inportant.Las pe alti mai destepti sa traga concluziile,dar sa si urmareasca atent intentia topicului.

Zici ca ai cont platit , dar daca stii sa faci ce zici ( cum sa prelungesti o linie, sa adaugi n conexiuni sau sa o faci unlimit, si asta fara sa intrii in Panel ) , de ce ai plati pentru asa ceva? Nu vad rostul...deci...
 
Ultima editare:
O pagină întreagă despre ce știe @csdevphp dar nu împărtășește că nu suntem noi de nivelul lui. Alt arogant pe aici, și așa nu erau destui. :)
Corect! In ultima vreme si eu doar urmaresc forumul. Si de-odata a aparut un destept care stie ce face. Pai zi-ne si noua, tatica! E foarte pagubos sa pleci de pe premiza "las ca nu stie nimeni sa faca, nu ii mai invat da ma laud eu cu ce stiu"
 
Nu vad pe nicaieri o discutie python,mysql,laravel,code igniter si alte de-astea cu care ma mai cunosc eu ....doar datul la mecla gen virusel(parca asa se numeste persoana inteligenta in securitate web).
Eu am aratat ce era de aratat. Ca nu iti convine tie, asta e alta poveste. A confirmat si alex ca este o problema.

App; scuze pt offtopic dar m-a enervat rau acest destept inchipuit
 
Loading...
Back
Sus