Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Poți folosi m3u4u.com, cu ăsta poți să îți modifici lista și să folosești EPG-ul lor (totuși, nu au chiar toate posturile românești, lipsesc în special cele lansate în 2020). Despre cum să introduci link-ul de EPG pe IPTV Smarters nu știu, sper că te va ajuta altcineva.
Mersi de pont! Cred ca am reusit sa produc link-ul de EPG, acum ramane sa aflu cum il inserez in IPTV Smarters.
 
Va rog deschideti alt topic pentru astfel de probleme.
Repet:
Aici se posteaza doar surse.
Daca ai deschis topic unde ai postat toate info, poti reveni aici unde poti lasa un link catre topic si lumea interesata poate intra.
 
Antena international conține token variabil. La fel a fost poatat mai sus și alt post, unde este Bridge Tv (muzică). Cele în /udp/ tot se schimbă peste 1-2 zile. Tot nu sunt de durată. Sunt site-uri cu VIP-compartiment. Acolo trebuie de căutat posturi de lungă durată pentru orice canale de televiziune, pentru IPTV.
 
Antena international conține token variabil. La fel a fost poatat mai sus și alt post, unde este Bridge Tv (muzică). Cele în /udp/ tot se schimbă peste 1-2 zile. Tot nu sunt de durată. Sunt site-uri cu VIP-compartiment. Acolo trebuie de căutat posturi de lungă durată pentru orice canale de televiziune, pentru IPTV.
antena1,stars,antena3,happy mia mers cam 2 saptamani fara sa se schimbe tokenul
 
Antena international conține token variabil. La fel a fost poatat mai sus și alt post, unde este Bridge Tv (muzică). Cele în /udp/ tot se schimbă peste 1-2 zile. Tot nu sunt de durată. Sunt site-uri cu VIP-compartiment. Acolo trebuie de căutat posturi de lungă durată pentru orice canale de televiziune, pentru IPTV.
Ai dreptate referitor la Bridge TV Deluxe, unul a cazut iar celalt (udp) nu prea merge. :confused: Mi-e ciuda un pic, mai ales ca e program la liber in Rusia (BRIDGE MEDIA – Медиа холдинг) Poate totusi voi gasi un link stabil.
 
Mai fratilor,eu am cont platit...(card)nu este nici o problema...si ma pricep la ceea ce spun.Pe scurt cel ce a postat acest topic asi face reclama la propriul website(se stie persona)Daca unul dintre voi mariiii experti puteti extrage ceea ce sustineti(extrage ceea ce nu exista),sunteti vrajitori.Despre ce vorbim....!Aaa...publicitate la romanialive. online...bun,dar nu in modul asta.Am urmarit ce se spune aici si am investigat ceea ce sustine respectivul...adica nimic inportant.Las pe alti mai destepti sa traga concluziile,dar sa si urmareasca atent intentia topicului.
 
Ultima editare:
Telekom sport are cineva? Preferabil de la telekom direct....
Te ajutam eu cu Telek,direct de la sursa dar modul cum pui problema in anumite subiecte lasa de dorit...cum de altfel cam tot ce se posteaza aici.Va rupeti meclele uni la alti total aiurea,pe niste teme ce ar trebui sa colaborati....si urmaresc forumul asta de ceva timp...fara sa postez nimic.Tot asteptam o minte luminata pe aici...dar ioc,adica sa dezvolti ceva,o idee,un concept,va rupeti meclele si nimic altceva.Aaaa...postati surse,lini,care in secunda unu dispar...cata risipa de timp.Pacat "prieteni".
Am facut acele postari deoarece am cont acolo,nu ma interesat cine este aceea Alexe,ci doar continutul f stabil.Pe uni ar trebui sai duca mintea ca persoana cu siguranta este un nume ales decent...putea sa fie Maria din Deal.Nu am partipriuri cu cine detine acel website,ci din punctul meu de vedere este f ok(stiu ce spun).
 
Ultima editare:
csdevphp
Spune mai explicit domnule. Poți vedea diferite lucruri în același timp. Este vorba de canale pe gratis. Acest lucru nu este prea ușor. Cu plată obții aproape tot ce dorești. Dacă ai ceva de postat - dă-i drumul, nu te rușina.
 
csdevphp
Spune mai explicit domnule. Poți vedea diferite lucruri în același timp. Este vorba de canale pe gratis. Acest lucru nu este prea ușor. Cu plată obții aproape tot ce dorești. Dacă ai ceva de postat - dă-i drumul, nu te rușina.
Ma gindeam sa va fac un tutorial in python,cum sa prelungesti o linie,sai adaugi n conexiuni sau sa o faci unlimit,dar nu ai pentru cine(sau cu cine).Cum sa faci in python token flusonic pe sesiunea streamului...etc.(vad ca uni alergati dupa continutul antena play...si cat de simplu este fara niciun cont sa vezi tot continutul....MOCA)Spor la copy paste ca altceva baietiii de aici nu stiu.
Nu vad pe nicaieri o discutie python,mysql,laravel,code igniter....doar datul la mecla gen virusel(parca asa se numeste persoana inteligenta in securitate web).
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus