Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Salutare tuturor si La multi ani! Ma scuzati ca sunt oarecum offtopic, dar caut un stream stabil pentru un post care nu e romanesc: Bridge TV Deluxe (este un post rusesc de muzica, fix pe gustul meu). Multumesc anticipat celui care ma poate ajuta.
 
pe tvhd te uiti pe un canal cind dai sal schimbi sa te uiti pe alt canal cica hot linck protect deci omu trebuie sa se uite pe un canal cind il schimba numai merge
 
Mi-am construit o lista IPTV cu vreo 12 posturi pe care obisnuiesc sa le urmaresc in mod regulat (multe din streamuri luate de pe aici, multumesc, si de pe lista lui kokosh,etc). Lista am incarcat-o in IPTV Smarters, merge ok, dar ma gandeam ca as dori sa imi instalez si un ghid EPG. Intrebarea este, stie cineva cum se poate face un ghid EPG customizat pe acele 12 posturi (vreo 10 sunt romanesti)? Apoi, stie cineva cum se poate instala EPG in IPTV Smarters?

Daca stiti un tutorial video sau niste linkuri care sa fie de ajutor, v-as fi foarte recunoscator daca le puteti impartasi cu mine. Nu sunt foarte tehnic cu lucrurile astea, am googalit si eu dar nu am gasit nimic cu adevarat util.

In alta ordine de idei, tin sa ii laud pe cei de la romanialive.online si tvhd-online pentru treaba buna pe care o fac. Desi nu obisnuiesc sa ma uit la TV in browser, imi place mult ce ati facut. V-am multumit si cu o donatie micuta; tineti-o tot asa si sunt convins ca se vor strange si mai multe cu timpul.
 
Ultima editare:
Mi-am construit o lista IPTV cu vreo 12 de posturi pe care obisnuiesc sa le urmaresc in mod regulat (multe din streamuri luate de pe aici, multumesc, si de pe lista lui kokosh,etc). Lista am incarcat-o in IPTV Smarters, merge ok, dar ma gandeam ca as dori sa imi instalez si un ghid EPG. Intrebarea este, stie cineva cum se poate face un ghid EPG customizat pe acele 12 posturi (vreo 10 sunt romanesti)? Apoi, stie cineva cum se poate instala EPG in IPTV Smarters?

Daca stiti un tutorial video sau niste linkuri care sa fie de ajutor, v-as fi foarte recunoscator daca le puteti impartasi cu mine. Nu sunt foarte tehnic cu lucrurile astea, am googalit si eu dar nu am gasit nimic cu adevarat util.

In alta ordine de idei, tin sa ii laud pe cei de la romanialive.online si tvhd-online pentru treaba buna pe care o fac. Desi nu obisnuiesc sa ma uit la TV in browser, imi place mult ce ati facut. V-am multumit si cu o donatie micuta; tineti-o tot asa si sunt convins ca se vor strange si mai multe cu timpul.
Facusem eu un mic programel epg RomaniaLIVE.online - Program Canale tv romanesti , posturi tv live , daca doresti, iti pot oferi sursa

App: multumim pt donatie de asemenea.
 
Poți folosi m3u4u.com, cu ăsta poți să îți modifici lista și să folosești EPG-ul lor (totuși, nu au chiar toate posturile românești, lipsesc în special cele lansate în 2020). Despre cum să introduci link-ul de EPG pe IPTV Smarters nu știu, sper că te va ajuta altcineva.
 
Loading...
Back
Sus