Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Ce-ai facut ma Veverito, mi-ai distribuit lista la toata lumea? :)))) Eu si colegii ne chinuim sa gasim stream-uri si tu faci pachetele? :)))) De alea romanesti zic, rds +telekom cu rezolutie mai mare.
 
Ce-ai facut ma Veverito, mi-ai distribuit lista la toata lumea? :)))) Eu si colegii ne chinuim sa gasim stream-uri si tu faci pachetele? :)))) De alea romanesti zic, rds +telekom cu rezolutie mai mare.
Da, lista provine de la Liviu. Dar macar topicul de pe celalalt forum a fost sters. Acelasi lucru este indicat si aici.

Veverito, sterge si tu link-ul de pastebin, nu vezi ca tocmai tu ti-ai facut in continuare publica lista? :) este cate o vizualizare in fiecare minut.
Stergeti topicul acesta!
 
Ultima editare:
@Veverita 9 nu sterge nimic..continuna treaba in continuare ca si pana acuma.
Ofera userilor canale tv .
Vad in acest topic useri de ieri sau de doua zile ..sau cu 2 posturi care incearca sa faca ordinea ..sa spuna cum sa postezi si unde..
Fac pariu ca toti ati luat ceva de pe acest forum..ca altfel nu erati aici...dar aveti o problema cand sa oferiti ceva...
@Veverita 9..nu renunta..baga mare in continuare
@LiviuFirst nu renunta ..baga mare in continuare
@georgebuhnici ..nici macar nu merita bagat in seama
 
@Veverita 9 nu sterge nimic..continuna treaba in continuare ca si pana acuma.
Ofera userilor canale tv .
Vad in acest topic useri de ieri sau de doua zile ..sau cu 2 posturi care incearca sa faca ordinea ..sa spuna cum sa postezi si unde..
Fac pariu ca toti ati luat ceva de pe acest forum..ca altfel nu erati aici...dar aveti o problema cand sa oferiti ceva...
@Veverita 9..nu renunta..baga mare in continuare
@LiviuFirst nu renunta ..baga mare in continuare
@georgebuhnici ..nici macar nu merita bagat in seama

Ar trebui sa intelegi ca aceste streamuri traiesc pana cand nu sunt distribuite peste tot. Vizualizarile pe pastebin in acest moment sunt la 438. Ia baga mare si tare de ex. ip-ul: http://82.79.218.142 (este din lista). Observi imediat ca este un portal ptr STB. Crezi ca omul va face feed la 500, o mie de oameni? :) Stergerea topicului ar fi salvat streamurile ptr o perioada de vreme, cei care au listele raman cu ele.
 
Ultima editare:
Eu nu am nici o vina că lista a ajuns in Pastebin, nici nu stiam că este acolo.
De aia ti-am atras atentia, ca listele au luat razna si nu sunt la oameni de incredere. Cei care apreciaza munca si efortul tau, nu publica lista. Nu am dat nici eu un link direct catre pastebin, sa nu public aici lista.
Nu in ultimul rand trebuie observat ca in aceasta lista sunt posturi tv premium la calitate HD si care initial nu se regaseau in acest format. Schimbarea streamului la HD duce la majorarea semnificativa a traficului de date (deci inclusiv la furnizor), fiind astfel create premisele schimbarii acestora :(
 
Ultima editare:
Ar trebui sa intelegi ca aceste streamuri traiesc pana cand nu sunt distribuite peste tot. Vizualizarile pe pastebin in acest moment sunt la 438. Ia baga mare si tare de ex. ip-ul: http://82.79.218.142 (este din lista). Observi imediat ca este un portal ptr STB. Crezi ca omul va face feed la 500, o mie de oameni? :) Stergerea topicului ar fi salvat streamurile ptr o perioada de vreme, cei care au listele raman cu ele.
Asta o spui tu:
Înscris: 23 Iun 2018
Daca toti gandeau ca tine pana acuma ..tu crezi ca mai pupai lista asta de IPTV
Bai..nu asa se face..nu se acuza pe unul pe altul.
Trebuie sa spui ..Multumesc
Nu dai vina pe unul pe altul..orice ai face ..scurgere de informatie va fi..nu ai cum sa o opresti..nu e vina nimanui ca asa suntem noi ..rasa noastra omeneasca ..sa furam ..
Si tu furi..si eu fur ..si ala fura toti furam intr-o oare care masura...dar daca nici furtul nu il mai respectam.....;)
 
Mai incetati atat cu stersul la mesaje, topic si altele. Faceti asta cand sunteti pe plantatia voastra. Daca se sterg din mesaje cand intra cineva si incearca sa citeasca nu Mai are sens.
Idee la topic o gasiti in primul post, tot ce Este dupa puteti considera un bonus.
@Veverita 9 ca si altii au incercat sa contribuie sa va ajute, nu a cerut Bani, a trimis lista prin PM la cei care doreau. Daca voi sunteti cu capul si nu stiti sa apreciati in gest nu e decat vina voastra.
Daca nu va place sunt milioane de forumuri unde puteti face legea sau ce vaCE va taie capul.
Spuneti multumesc frumos si gata.
 
Daca apesi pe el te trimite aici
si pe mine la fel. Poate pentru el care este logat functioneaza dar nu si pentru restul.
Da un export ssau descarca playlist si apoi o atasezi aici.
 
uite asa trebuie sa o pui
Asta merge descarcata, dar care e faza de e asa mare. Cumva descarca tot streamul de la fiecare ? Ca pana acum a descarcat 250mb si continua sa descarce.
 
Uite toata lista aici de la
Merge bine si calitate super.
Multumesc frumos.
 
Loading...
Back
Sus