Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Din aceasta cauza nu am cam intrat pe forum.
Daca e posibil cand trimiti lista la fiecare adauga ceva unic pentru fiecare user si in acest fel stii cine a dat mai departe. Apoi imi spui si are full ban imediat.
 
Inca mai ma gandesc,daca renunt la ea sau nu.
Stiu cum este, eu ma gandesc zilnic la asta. Stiu cum este sa iti fie furata munca care dai share pe gratis si nu ceri nimic in schimb. Chiar acum verificam un site la cineva de aici care sa jurat ca nu mai copie topicurile de pe roforum dar tot o face.
Voie buna si multumesc pentru lista.
 
RO TV s-a transformat in 4 pachete.
RO TV Mic contine 75 de canale romanesti
RO TV Mediu contine toate canalele romanesti
RO TV Straine contine toate canalele straine
RO TV Maxim contine cele 3 pachete si cateva canale in plus
RO TV Premium la fel ca RO TV Maxim dar in curand o sa inlocuiasca RO TV Maxim deci pachetul RO TV Premium deocamdata nu este oficial,doar functioneaza in pararel cu RO TV Maxim.

Imi dai si mie lista te rog ?:)
 
RO TV s-a transformat in 4 pachete.
RO TV Mic contine 75 de canale romanesti
RO TV Mediu contine toate canalele romanesti
RO TV Straine contine toate canalele straine
RO TV Maxim contine cele 3 pachete si cateva canale in plus
RO TV Premium la fel ca RO TV Maxim dar in curand o sa inlocuiasca RO TV Maxim deci pachetul RO TV Premium deocamdata nu este oficial,doar functioneaza in pararel cu RO TV Maxim.


Pot primii si eu?

Un pachet care sa contina toate la un loc.

Multumesc frumos!
 
RO TV s-a transformat in 4 pachete.
RO TV Mic contine 75 de canale romanesti
RO TV Mediu contine toate canalele romanesti
RO TV Straine contine toate canalele straine
RO TV Maxim contine cele 3 pachete si cateva canale in plus
RO TV Premium la fel ca RO TV Maxim dar in curand o sa inlocuiasca RO TV Maxim deci pachetul RO TV Premium deocamdata nu este oficial,doar functioneaza in pararel cu RO TV Maxim.
Te rog, poti sa-mi transmiti si mie un pachet cu canale romanesti de filme si sport?
Multumesc!
 
am si eu o intrebare......daca are cineva idee......pentru un tv box android ce aplicatie as putea sa folosesc.......pe smart tv Lg SIPTV-ul se blocheaza foarte des si am cumparat un dispozitiv android dar nu stiu ce aplicatie sa intalez......Multumesc


Poti sa folosesti daca iti place si astea:

IPTV Extreme este super ok

https://iptv-extreme.en.uptodown.com/android

sau
SIPTV
http://siptv.eu/news/


La mine merg super ok amandoua tot pe un android box
 
RO TV s-a transformat in 4 pachete.
RO TV Mic contine 75 de canale romanesti
RO TV Mediu contine toate canalele romanesti
RO TV Straine contine toate canalele straine
RO TV Maxim contine cele 3 pachete si cateva canale in plus
RO TV Premium la fel ca RO TV Maxim dar in curand o sa inlocuiasca RO TV Maxim deci pachetul RO TV Premium deocamdata nu este oficial,doar functioneaza in pararel cu RO TV Maxim.

Oameni buni, nu mai distribuiti peste tot lista lui veverita! Nu faceti decat sa distrugeti streamurile intr-un timp record. Pe pastebin au fost deja 230 de vizualizari. Credeti ca vor tine? Cu siguranta nu.
Supun atentiei lui veverita :
 
lista lui veverita a fost incarcata ieri, data de 18.07.2018, de catre un iresponsabil.
Te rog veverita, introdu in google o adresa din posturile romanesti si vei observa ca lista ROMAXIM a fost incarcata in totalitate. Sa vedem care furnizor are o latime de banda care sa permita mai multe sute de vizualizari simultane.
Atrageti atentia si acelui furnizor "mare" (nu-i trec numele) care probabil va schimba streamurile, si adio tot ce inseamna posturi in format HD. Nu mai vorbesc de cel care face streaming ptr. set top box-uri.
Aici, in primul rand, cred ca trebuie sa te responsabilizezi si tu, veverita. Nu mai distribui lista, sunt prea putini de incredere.
 
Ultima editare:
Sau veverita, fa si tu un spoofing la ip-uri,
Normal el nu ar trebui sa faca nimic, noi ar trebui sa fim recunoscatori pentru gest.
Ca recomandare nu mai da la nimeni sau doar cine are status de Full Member, dar nici asa nu ai garantia.
 
Loading...
Back
Sus