Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

daca aveai putina rabdare o puneam eu completa si cu denumirea posturilor.......

Va rog sa nu o faceti publica peste tot.....serverul nu permite trafic mult
sigur va fi publicata, au mai fost care au pus si apoi le-au dat peste tot, parerea mea este sa dai ficaruia lista in privat cu user roforum si parola cu numele, atunci vee sti ceva
 
parerea mea este sa dai ficaruia lista in privat cu user roforum si parola cu numele, atunci vee sti ceva
Exact. In felul asta stii cine o face publica si apoi ii putem scoate de pe forum.
 
Vezi ca ti-am scris in softpedia unde ai postat si te-am dat afara si din grupul de pe facebook. Pe tine sau pe George, ca sunteti aceeasi se pare.
 
Un exemplu este lista asta care se afla la mine in PC si nu am postat-o nicaieri,daca stiam eu ca sunt useri ce inpart lista mea nu o mai dadeam.
Iar de cate ori am vazut lista postata in Pastebin am dat raport.

Nu-ti face griji, nu numai tu ai reportat, insa odata facuta publica, avalansa nu se poate opri. Streamurile t e l e k o m in formatul hd deja se regasesc mai peste tot, pe diferite site-uri si forumuri, la fel si lista ta sub diferite denumiri. Clar ca in viitorul apropiat se vor inchide, inclusiv t e l e k o m, ca deja traficul crescut de date hd in serverele lor impun acest lucru.

Apropo, sper ca ai reportat si paste-ul din data de 22.08.2018 ;) Mai mult, este unul care dupa ce i s-a sters paste-ul cu r o m a x i m, tot il urca din nou (sters la data de 12.07.18, reurcat la 18.07.2018)
 
Ultima editare:
baiatu asta de pe aici cu http://iptvmasterr.ddns.net:8000/ sa gandit el azi-noapte sa faca restream la toate cananale pe serverul lui ..... a pus serverul in cap..... a fost banat pe server ....acum este din nou functional...... http://zzyiptv.ml:4300/mpg/roforum:roforum:playlist.m3u Enjoy !!

Am vazut solicitarile voastre pt personalizarea listei, momentan nu am timp si cum spuneam nici serverul nu permite foarte mult trafic , probabil ca pe la sfarsitul lunii voi achizitiona un server mai puternic...asa ca momentat va ramane la stadiul acesta de test....
 
Ultima editare:
probabil ca pe la sfarsitul lunii voi achizitiona un server mai puternic...asa ca momentat va ramane la stadiul acesta de test
Da mai multe detalii in PM si poate reusesc sa iti sugerez un dedicat puternic si la bani putini.
 
Nota:
Va rog toti care sunteti abonati la acest topic sa adaugati adresa de e-mail de mai jos in white list pe contul vostru de email.
Cod:
support @ roforum.net
In caz ca nu veti adauga este posibil sa primiti mesajele cu intarziere sau chiar deloc.
Multumesc.
 
Loading...
Back
Sus