Canale IPTV cu plata pentru desktop si mobil

daca zici ca mint dami link iar la grupul tau....e intru...tu nu ma dai afara...si eu demonstrez ce faci tu si uni din grupul tau......cum va bateti joc de oameni dupa Ro Forum cum le inchideti listele
 
Nu e tocmai scump, problemele sunt altele cu site-ul ăsta în particular. Cel mai important e că nu are plată automată, panel, nimic. Trebuie să stai după ăla să-ți dea lista, să-ți confirme plata (sau să ia banii și să nu mai auzi de el).
Valabil pentru orice samsar: dacă are site cu informații care nu se leagă, te pune să discuți cu el pe Whatsapp sau Telegram și nici plată automată nu are, mai bine nu vă băgați.
costa 400 euro modulu cred, nu se renteaza, bani aia ii poti plati ptr dedicate etc
 
are cineva lista `1iptv romania completa cu sport va rog ,sau vreau sa cumpar liosta definitiva ca sa ma ajutati nu vreti.ok
 
Nu e tocmai scump, problemele sunt altele cu site-ul ăsta în particular. Cel mai important e că nu are plată automată, panel, nimic. Trebuie să stai după ăla să-ți dea lista, să-ți confirme plata (sau să ia banii și să nu mai auzi de el).
Valabil pentru orice samsar: dacă are site cu informații care nu se leagă, te pune să discuți cu el pe Whatsapp sau Telegram și nici plată automată nu are, mai bine nu vă băgați.

In addition to great pricing and a commitment to world-class customer service, we offer web hosting, email, website builder, premium and expired domain names, and SSL certificates.​


danutse vreau si eu webhost zokkotv cum fac rost?

1615398244601.png
 
daca zici ca mint dami link iar la grupul tau....e intru...tu nu ma dai afara...si eu demonstrez ce faci tu si uni din grupul tau......cum va bateti joc de oameni dupa Ro Forum cum le inchideti listele
O inspectie mai amanuntita inpreuna cu webnode romania am constatat ca Un utilizator anonim nu a dorit sa imi arate webnode cine a facut reclamatia dar mi-am dat seama cine e virshgold.La data de 15 februarie 2021-13:45:00 webnode mi-a inchis websiteul pe motiv de provider ilegal pe piață.
1616080480860.png
cea ce nu este asa.Eu am cumparat de la IPTV Romania / Canale Romănești IPTV
 
Ma bazez ca sa fii intelegatori cu toti oameni care vor si ei sa faca profit.
Apropo ti-am ascultat sfaturile si mi-am cumparat tot ce mi-ai spus legat pentru a crea un site de la 0
Pai ma acuzi degeaba?
PS: nu stiu cum i ai gasit pe cei de la Domain name, web hosting, email and SSL certificate | NETIM - ICANN accredited registrar, ca si astia au webhost free

Asta e una, dar tu vrei sa faci profit, fara sa fie vreun cost? nu te inteleg, de loc
 
Depinde de cat de ... sus este '' curiozitatea '' ta ...

stii expresia ?
pentru cei care doar '' intreaba '' este ...
pentru cine cumpara ... este ...
Eu nu inteleg ce vrei sa zici. Vroiam sa stiu cine e provider-ul sa vad cat costa. 10 Euro/luna pe liste nu dau, cu siguranta. De unde sa stiu daca o sa cumpar sau nu daca nu stiu cat costa? Am cautat sa vad cine e provider-ul (pe gogol :D) dar nu am gasit. De aceea am si intrebat.
 
10 Euro/luna pe liste nu dau
Uite ca eu platesc si ma uit la TV oriunde sunt fara probleme.
Decat sa caut toată ziua liste si cand ți-e lumea mai draga sa cada, mai bine dau 10 euro pe luna sau 80 pe an si ma uit in liniște.
 
Uite ca eu platesc si ma uit la TV oriunde sunt fara probleme.
Decat sa caut toată ziua liste si cand ți-e lumea mai draga sa cada, mai bine dau 10 euro pe luna sau 80 pe an si ma uit in liniște.

Sunt de acord cu tine in sensul ca nu ma deranjeaza sa platesc dar sa fie un pret rezonabil. Ma interesa strict lista respectiva. Acolo sunt unele canale sportive care ma interesau (si nu le gasesc in alte locuri).

Edit: Sunt cel putin 3 furnizori (din afara UE) cu preturi mult mai mici (1-3 E)

Cel mai complex, ca si numar de tari si canale, imi pare geniptv, dar care e mai atractiv pentru reselleri pentru ca altfel ai o singura conexiune (sau ceva de genul).

Am si eu un abonament, nu intru in detalii :), si cat e dispus fiecare sa plateasca pentru asa ceva depinde si de tara unde lucreaza, salariu si cheltuieli.

Cred ca am vorbit despre asta si in privat cu tine :).
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus