Canale IPTV cu plata pentru desktop si mobil

Daca te uiți la primul post, găsești doua servicii care le folosesc eu.
Prima are toate din lume si adoua in special pe România si cateva din afara, ma refer la canale sportive.
 
@gogoaia La IPTVRO te costă 12 euro pe lună pentru o conexiune (câte 2 euro pentru fiecare conexiune extra).
Problemele cu samsarul ăsta: watermark-uri (câte un semn mic în colț stânga sus); posturile neimportante intră des în „mentenanță” (mai ales posturile de muzică MTV și Mooz) și posturile din străinătate nu merg (nici măcar Ungaria).

Eu sunt client de multe luni dar aș vrea să schimb cu ceva mai bun. Poate are cineva sugestii... Mai bine mai puține posturi decât să aibă watermark.
ZED TV LIVE – IPTV Romania poti incerca eu folosesc de 3 ANI si sunt multumita
 
problema nu este in 1 - 10 sau 100 euro, problema este in nesiguranta oferita pt serviciile oferite.
sa vad un serviciu iptv care sa mentioneze ca la un abonament de 10 euro pe luna sa ofere 20 euro pe luna daca tu sesizezi orice problema , asta ar fi ceva ce as lua in considerare. dar asta nu se va intampla ever.
 
problema nu este in 1 - 10 sau 100 euro, problema este in nesiguranta oferita pt serviciile oferite.
sa vad un serviciu iptv care sa mentioneze ca la un abonament de 10 euro pe luna sa ofere 20 euro pe luna daca tu sesizezi orice problema , asta ar fi ceva ce as lua in considerare. dar asta nu se va intampla ever.
Ala e reseler și vrea sa facă aici reclama
 
Loading...
Back
Sus