Canale IPTV cu plata pentru desktop si mobil

Nu e tocmai scump, problemele sunt altele cu site-ul ăsta în particular. Cel mai important e că nu are plată automată, panel, nimic. Trebuie să stai după ăla să-ți dea lista, să-ți confirme plata (sau să ia banii și să nu mai auzi de el).
Valabil pentru orice samsar: dacă are site cu informații care nu se leagă, te pune să discuți cu el pe Whatsapp sau Telegram și nici plată automată nu are, mai bine nu vă băgați.
 
Nu e tocmai scump, problemele sunt altele cu site-ul ăsta în particular. Cel mai important e că nu are plată automată, panel, nimic. Trebuie să stai după ăla să-ți dea lista, să-ți confirme plata (sau să ia banii și să nu mai auzi de el).
Valabil pentru orice samsar: dacă are site cu informații care nu se leagă, te pune să discuți cu el pe Whatsapp sau Telegram și nici plată automată nu are, mai bine nu vă băgați.
Eu am abonament la om si e ok are grilă frumoasă și omul e ok nu e tepar asa ca daca nu esti informat nu iti da cu presupusul
 
Ultima editare:
Primele aparențe contează. Dacă scrie că oferă abonament pe aplicația „Tivimate”, de ce nu oferă? Sunt chestii simple care arată cât de serios e omul.
 
Nu înțeleg de ce unii dintre voi văd forumul ca un ceva pe care pot să scrie orice fără să fie deranjați. E așa de greu să recunoști când altcineva are dreptate? Nu zic că am eu dreptate, eu doar am semnalat niște nereguli care nu mi se par de trecut cu vederea.
De asta e forum, pentru DISCUȚII. Nu să te impui tu, sau X sau Y și noi restul să stăm să te aprobăm.
Și „toți inteligenti” se scrie „toți inteligenții”.
O zi bună!
 
Boss ai o probleba grava....te respect....dar fi mai ponderat...nu tot ce zboara se mananca......baiat ok esti dar nu sti sa te controlezi....pacat..nu asi vrea sa iti arat adevarata ta fata aici....
 
Boss ai o probleba grava....te respect....dar fi mai ponderat...nu tot ce zboara se mananca......baiat ok esti dar nu sti sa te controlezi....pacat..nu asi vrea sa iti arat adevarata ta fata aici....
Care e adevarata mea față eu zic asa sa iti vezi tu de treaba ta ,si fiecare de a lui am inteles eu sunt dificil m-ai dat afară după grupul tău ok dar asta cu boss ai o problemă grava sa o zici la cine iti permite ca apoi iar o sa zică domnul admin ca vb urît
 
tot o dai in dastea...ce naiba Danut....t-am dat afara ca nu iti poti controla comportamentul....da esti dificil..pt toti ,toti nu te intelegem....si sper admin(alex)sa treaca cu vederea off topic...pt ca multe liste mort....tu cu grupul tau le inchizi...sincer
 
nu vreau sa intervin cu capturi ,dar pierzi oameni care chiar stiu ce fac....pacat ca (Valentin) te acepta
pe langa tine isi ia si el dedicati
 
Eu rog cei care mai posteaza liste sa dea dea privat....va omoara listele...daca admim *alex imi da voie arat cum liste postate se duc spre restream su alte grupuri...sau.....cum uni din grupul lui Danut va inchid aceste liste...
 

Atașamente

  • danutttt.PNG
    danutttt.PNG
    240,4 KB · Vizualizări: 55
Daca Alex lasa off topic..mai postam si liste....iti arat adevarata fata ....si problema care o ai cu toti care nu te baga in seama.....ce ai rezolvat stind ca dau si ajut free in Kodi...s dai la rusi munca mea....nimic nu pe mine ma afectat ci pe oameni care chiar aveau nevoie de un post tv....stind ca eu dau free nu ca tine....
 
Eu rog cei care mai posteaza liste sa dea dea privat....va omoara listele...daca admim *alex imi da voie arat cum liste postate se duc spre restream su alte grupuri...sau.....cum uni din grupul lui Danut va inchid aceste liste...
Mai omule la tine toata treaba se oprește la liste la iptv, ati căpătat fobie cu scanatul nu mai puteti dormi noaptea ca va pica listele ,toți trăiți in propriile conspirații și frici, ati uitat sa trăiți in realitate ,faptul că pe mine ma vorbesc multi de rau înseamnă că am valoare si stârnesc invidia celor ce ma vorbesc.
Din partea mea pot sa moară toate listele ca pot sa dau si eu 5 Euro sa cumpăr un abonament
 
Ultima editare:
nu vreau sa intervin cu capturi ,dar pierzi oameni care chiar stiu ce fac....pacat ca (Valentin) te acepta
pe langa tine isi ia si el dedicati
Valentin e printre puțini care stiu ce om sunt eu si ce valorii prețuiesc si pe noi ne leaga o prietenie de 3 ani in care am fost corecți unul cu celălalt.
Voi toți mari hakeri care sunteți acum ar trebui să îi mulțumiți lui Pablo daca nu era băiatul asta voi nici nu știați ce e OPEN bullet,apoii ce a primit omul ca si mine înjurături și invidie
 
boss credete....cu asta o sa ramai....macar ma simt inpacat ca t-am invatat sa sacnezi cu weget....ba termina....te faci de ras unde calci....noroc cu Valentin CA TE TINE IN CARCA.....in rest pffff numai gura e de tine si praduitor la toti providerii
 
boss credete....cu asta o sa ramai....macar ma simt inpacat ca t-am invatat sa sacnezi cu weget....ba termina....te faci de ras unde calci....noroc cu Valentin CA TE TINE IN CARCA.....in rest pffff numai gura e de tine si praduitor la toti providerii
Macar sa stii tu jumătate din cit stiu eu faptul că mă dau naiv si va las vouă impresia asta e pentru că vreau să văd ce va poate mintea la fiecare. Īn legătura cu praduitor la provideri ai dreptate aia sunt caractere in comparatie cu majoritatea dintre voi
 
Loading...
Back
Sus