Best Adult White Label

kwikfiks

Active Member
Registered
Full Member
kLande. Daca tu ai impresia ca 2-300 vizionari de la site-uri mici, iti vor aduce ceva , atunci las-o balata. Daca faci upload pe xvid, acele clipuri vor fi postate pe alte zeci sau sute de site-uri fara ca tu sa faci vreun efort. Dar clipul trebuie sa fie bun, de calitate, cum ziceam mai sus.

Iar legat de intrebarea lui kwikfiks, degeaba iti schimbi ip-ul daca ai aceasi clasa. Trebuie sa folosesti proxy 4G sau proxy residential. Astea sunt pe bani, bineinteles. Dar am scris mai sus, nu va chinuti sa faceti conturi , cumparati-le de pe bhw, creati un topic si faceti anunt cum ca, cumparati conturi care nu-s ghosted, gasiti de la 10 euro in sus.
Repet , cum îți dai seama ca un cont gol nu este ghosted ? Eu am folosit home Ip și Ip uri 4 g de pe tel (hotspot) și nu mi a mers cum ai zis tu ....

Ultima editare:

masterofpuppets

Active Member
Registered
Full Member
Se gasesc de cumparat conturi xvideos verificate cred ca asa aveti cele mai multe sanse cu reupload!

rohr

Member
Registered
VIP Club
Buna ziua! am vazut ca a facut heimdall campanie pe reddit , ai putea sa ne explici si noua cum ai optimizat-o pt ca din cate vad eu , nu e un public tinta special pt categoria adult , si cat te-a ajuns o campanie, eu am incercat sa fac una si ma costa aproximativ 190$ un pic cam scump si nu stiu ce rezultate ar avea
multumesc anticipat!!!
Pentru reddit nu e nevoie neaparat de anunturi.
Intai, fa-i un avatar contului. Dupa, daca nu are macar 100 karma, mergi pe r/FreeKarma4U si tranteste acolo orice. Incearca sa ai macar 50 karma la comentarii si 50 la postari.

Acum, postatul. Poti folosi siteuri ca hxxps [://] laterforreddit [.] com ca sa postezi la ore optime, cand mai multa lume va vedea postarea. Daca nu iti iese din prima, poti sterge postarea si reincerca.

Bonus: pe reddit fiecare cont primeste un "award" saptamanal. Poti face mai multe conturi (si ca sa te loghezi in ele mai repede te poate ajuta RES (hxxps [://] redditenhancementsuite [.] com)) si sa iti premiezi postarea ca sa atragi atentia. Este cooldown de 10 minute la fiecare cont creat, dar se poate folosi VPN (Windscribe e bunicel pentru gratis). Nu exagera totusi, da awardurile pe masura ce postarea creste.

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
hmmm nimeni nu mai baga de seama chaturbate ... motivatie etc trist
Lumea este rusionoasa de fel.
Apoi toti tin secretul pentru ei si chiar inteleg asta.
La mine luna asta e slab si luna trecuta care a fost poate cel mai slab de foarte mult timp.

luca santo

Active Member
Registered
Full Member
Lumea este rusionoasa de fel.
Apoi toti tin secretul pentru ei si chiar inteleg asta.
La mine luna asta e slab si luna trecuta care a fost poate cel mai slab de foarte mult timp.
rusinoasa nu poate sa fie ca nu ne cunoastem dar parere poate sa deie si mie luna ian o fost cam slaba in august sept oct am facut si 1300 pe luna dar macar de motivatie mai postez ceva

AlexH

Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
rusinoasa nu poate sa fie ca nu ne cunoastem dar parere poate sa deie si mie luna ian o fost cam slaba in august sept oct am facut si 1300 pe luna dar macar de motivatie mai postez ceva
Motivatia face mult si diferenta intre succes si esec.
La unii daca vad ca tu scoti si ei nu, poate fi foarte rau si se lasa, la altii se ambitioneaza sa faca macar jumate ori sa te intreaca.
Sau nu le place sa se laude.

Ionnol

Member
Banned
Acces Redus
Metoda asta merge, dar nu in romania !!! In romania nu se baga banii in chat, din din 100 de romanii inscrisi sunt sanse ca 1 singur sa bage banii, am incercat in mai multe randuri sa folosesc metoda asta in romania si niciodata nu a mers, o sa caut niste statistici de pe bongacash sa le pun aici
Logic că nu merge. Ce român plătește ca să vorbească?

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
In chat nu stiu, dar in onlyfans au inceput sa bage si romanii. Sunt foarte multe fete care fac mii de euro, si aveau doar urmaritori romanii de pe instagram ..

AlexH

Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Toate whitelabels sunt offline?
Dupa mentenanta de astazi se pare ca nu mai este functional whitelabel ul :))) de mai bine de 5-6 ore
La mine merg toate, doar ce am verificat.
Sterge cache, dns cache si va functiona.

Loading...
Sus