Best Adult White Label

E posibil sa ai refund. Eu in toată perioada cred ca am avut 2 refund, insa stiu multi cate pau 2 pe zi.

Cel mai bine le dai un mesaj si vezi ce spun ei.
 
O metodă de moment.
Am zis sa nu profit de situație dar na... Am testat si am avut câteva conversii bune.
Bun de testat. Daca aveti acces la trafic din tier1 va puteți face niste comisioane bune de tot.
 
Salut ! Am și eu o întrebare, declara cineva banii făcuți? Plătește impozit ? Completează cineva din cauza job ului declarația de avere și interese? Dacă sa confruntat cineva cu asta as avea și eu nevoie de ajutor
 
Eu personal nu declar nimic.
Am facut un articol despre metodele de plata. Am descoperit una de curand care este mult mai ieftina si rapida.

Daca aveti intrebari va rog sa postati mai jos.
Aici am scris un articol cum poti ascunde banii, daca ma pot exprima asa. Eu asta folosesc acum.
Cel putin de moment functioneaza.
 
Ii las acolo și doar cand am nevoie ii transfer in contul meu. Nu folosesc cardul lor ca are limita de 200 euro pe luna, asa ca prefer sa transfer cand am nevoie in cont ca ies mai bine.
Din contul de wise tu transferi banii în contul tău?
 
Eu am ramas fara idei , acum incerc sa cresc un canal de yt ( 43cams ) poate , poate.
Si eu la fel, caut idei.
Am un canal de Youtube special pe nisa asta, problema este ca unele modele dau raport la video, desi am in descriere contact pentru a ma contacta daca vor sa-l sterg.
Pe Instagram la fel.
Acum am platforma aia de biolink și încerc o metoda noua sa zic asa.

Domeniu tau este super bun si poti ajunge sus tare.
 
salut ! vin din nou cu o intrebare , poate banala pentru unii dintre voi
daca imi scriu numele siteului in browser fara www. nu functioneaza
daca il scriu cu www. functioneaza
am incercat sa adaug la DNS record
  • Type: A
  • Name/Host: @ or chat-urbate.com.
  • Value/Points to: 35.190.1.20
  • aceasta intrare dar imi spune ca deja am una cu www
  • aveti vreo idee ?
  • Multumesc anticipat
Folosesc hostinger
 

Acesta este tutorialul dupa care fac eu toate setările si funcționează 100%.
Eu setarile la fac la provider unde am luat domeniul si nu la host.
 
Funcționează in continuare fara problema, insa că orice altceva din cand in când trebuie făcute, adăugate mici ajustări.
 
Loading...
Back
Sus