Best Adult White Label

heimdall

Active Member
Registered
Full Member
Eu mereu spun ca ma reapuc cand vad cate un membru vechi ca baga bani ..

Tu cate mii mai faci pe luna ? :))
Perioade si perioade , mai putin de 1000 nu fac si nici mai mult de 6000 n-an facut :))

In caz ca are cineva nevoie de api script pentru chaturbate , eu l-am folosit o perioada buna de timp si am fost multumit de el .
Github link

Atașamente

• Chaturbate-affiliate-api-script-master.zip
    74,7 KB · Vizualizări: 5
Ultima editare:

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Este o interfata pentru whitelabelul de la chaturbate . Uite un demo la script aici My Title - xtcstudio
Daca este al tau, trebuie sa editezi ca la Name sa fie url de affiliate, pentru ca acum este in clar si nu castigi nimic.
O alta problema, cel putin la mine, dupa 1 minut asa, chrome elimina playerul si afiseaza urmatorul mesaj:
Cod:
Anunțul folosea prea multe resurse pentru dispozitivul tău, așa că Chrome l-a eliminat.

heimdall

Active Member
Registered
Full Member
Daca este al tau, trebuie sa editezi ca la Name sa fie url de affiliate, pentru ca acum este in clar si nu castigi nimic.
O alta problema, cel putin la mine, dupa 1 minut asa, chrome elimina playerul si afiseaza urmatorul mesaj:
Cod:
Anunțul folosea prea multe resurse pentru dispozitivul tău, așa că Chrome l-a eliminat.
Nu il mai folosesc , este scripul needitat. Am remarcat si eu ca a inceput sa afiseze eroarea respectiva.

Loading...
Sus