Site video upload care plateste pe vizionari

-videomega plateste imediat sau maxim 48ore
-openload plateste in maxim 72ore (openload = popcash acum.acelasi admin)
-netu.tv / cum ai atuns 50$, in maxim 1 saptamana plateste. circa 5 zile

Sunt platit de 1 an mereu de aceste 3 site-uri fara probleme sau vreo intarziere vreodata. Garantat 100%.
Doar ca openload a inceput sa stearga destul de mult cu dmca lor.

Restul nu se merita, asta pentru site-uri de filme/seriale online. Pentru clipuri funny, de scurta durata etc, sunt zeci de site-uri ce accepta video-uri mici si platesc.
 
Netu.tv ce adresa de e-mail are de contact ?
Eu nu am gasit pe site-ul lor.
 
Am folosit si eu videomega,am primit banii in 2-3 ore,in prima zi în care limita a fost 50$,in prezent la videomega este tot 50$ probabil așa o să rămână !
 
La mine a mers si cea specificata de mine...e bine de tinut minte si cea spusa de tine.

Multumesc de raspunsuri.Aveti idee cam la ce trafic avansez la 720p ? Majoritatea continutului care il urc e in hd.Cand intru in pagina my_videos scrie "Available quality: up to 720p" dar cand ma duc inapoi la myaccount "Available quality: up to 480p (you need more traffic to 720p)". Sigur nu e prima optiune ok pentru ca tot se encodeaza la fel de greu cand le urc , ca prima data.Decat trafic este nevoie mai exact ? Eu le am deja encodate de pe openload si folosesc cam 1280 la bitrate nu ar trebuie sa dureze asa mult encodarea.
 
Salut...as dori daca se poate s ama ajute si pe mine cu niste informatii..daca se poate si nu se pare cais o concurenta sau ceva de genu//is nou in bransa si de ast anu vreau sa fiu vazut cu ochi rai s azic asa..daca se poate s ama invete cineva daca nu asta e nu trebuie nimeni s am aia la palme ...
Decivreau sa imi fac si eu un site de filme online in care sa pun de toate si seriale si etc..si video mici orice..am urccat cateva filme vreo 100 si ceva pe OPENLOAD..si chiar ma miram si am ramas surprins cum de ma lasa sa incarc pe site-ul lor atatea zeci sute de giga...siteul meu deocamdata il am in pc si lucrez la el si iau embeduril esi etc ..stiti procedura...ee cand la un momet dat dau sa fac proba l aun player si hop reclame ...hopaaa zic stai asa c anu e asa,...ca defapt acele reclame care le vad si imi apar cand dai clic la unel esite0uri de filme is defapt de la site-urile de uploader si asta e smecheria lor..tu urci filmul si ei castiga ca isi distribuie vrei nu vrei reclamele prin embedul lor in siteul tau..ok nu e bai..
Acum am vazut ca ei te platesc pentru treaba asta ..ma rog in urma unor reguli etc ,...trafic pe film etc ..in fine nu asta e problema ...chesti ae si intrebarea mea e...cum procedez cas afiu si eu platit si cum ma contorizeaza....adia eu cand o s atermin siteul si o sa il urc pe internet as dori sa fiu platiti pentru treaba asta ..ca din ce am citit aici am inteles c aei te plateste ...eu vroiam reclame de la google adss dar vad ca si astia cu siteurile de upload platesc pentru accesari.....
Ma poate ajuta cineva cu info ..?
Va multumesc anticipat si mlt succes l atoata lumea incontinuare
 
Salut...as dori daca se poate s ama ajute si pe mine cu niste informatii..daca se poate si nu se pare cais o concurenta sau ceva de genu//is nou in bransa si de ast anu vreau sa fiu vazut cu ochi rai s azic asa..daca se poate s ama invete cineva daca nu asta e nu trebuie nimeni s am aia la palme ...
Decivreau sa imi fac si eu un site de filme online in care sa pun de toate si seriale si etc..si video mici orice..am urccat cateva filme vreo 100 si ceva pe OPENLOAD..si chiar ma miram si am ramas surprins cum de ma lasa sa incarc pe site-ul lor atatea zeci sute de giga...siteul meu deocamdata il am in pc si lucrez la el si iau embeduril esi etc ..stiti procedura...ee cand la un momet dat dau sa fac proba l aun player si hop reclame ...hopaaa zic stai asa c anu e asa,...ca defapt acele reclame care le vad si imi apar cand dai clic la unel esite0uri de filme is defapt de la site-urile de uploader si asta e smecheria lor..tu urci filmul si ei castiga ca isi distribuie vrei nu vrei reclamele prin embedul lor in siteul tau..ok nu e bai..
Acum am vazut ca ei te platesc pentru treaba asta ..ma rog in urma unor reguli etc ,...trafic pe film etc ..in fine nu asta e problema ...chesti ae si intrebarea mea e...cum procedez cas afiu si eu platit si cum ma contorizeaza....adia eu cand o s atermin siteul si o sa il urc pe internet as dori sa fiu platiti pentru treaba asta ..ca din ce am citit aici am inteles c aei te plateste ...eu vroiam reclame de la google adss dar vad ca si astia cu siteurile de upload platesc pentru accesari.....
Ma poate ajuta cineva cu info ..?
Va multumesc anticipat si mlt succes l atoata lumea incontinuare
M-am chinuit sa chinuiesc ce ai scris.
Openload - Aici urci filme si prin codurile embed puse pe site castigi $$$ ( nu te gandi ca te imbogatesti - iti trebuie trafic mare sa castigi). In Dashboard la Openload iti arata castigurile. Dupa ce acumulezi minim 20$ poti da retragere in contul paypal.
 
Multumesc mult ..acum am vazut ..doar am trecut prin dashboard de multe ori da nu mi-am dat seama ca acolo se contorizeaza.
Ma obliga ei la 20 de dolari sa ii scot ? sau pot sa ii las acolo si sa scot la sume mai mari?
Da am scris ca dracu ca era 3 si ceva ceasul cand scriam. Eram foarte obosit si am scris aiurea ..oricum ai inteles si iti multumesc de raspuns si ajutor.
Aia e cat se castiga ..de colo putin de colo putin ..ciuguleala...2-300 pe luna daca scot is bine veniti.
Dar e de munca pana se ajunge la scos suma asta .
Intradevar ce fel se plateste pentru asa cva ramai blocat cat de putin dar ...e normal sa dea atat la ce faci ..ca pui un film la ei si tot ei te plateste e ceva...
In fine multumesc inca o data si succes incontinuare la toata lumea
 
-videomega plateste imediat sau maxim 48ore
-openload plateste in maxim 72ore (openload = popcash acum.acelasi admin)
-netu.tv / cum ai atuns 50$, in maxim 1 saptamana plateste. circa 5 zile

Sunt platit de 1 an mereu de aceste 3 site-uri fara probleme sau vreo intarziere vreodata. Garantat 100%.
Doar ca openload a inceput sa stearga destul de mult cu dmca lor.

Restul nu se merita, asta pentru site-uri de filme/seriale online. Pentru clipuri funny, de scurta durata etc, sunt zeci de site-uri ce accepta video-uri mici si platesc.

Salut, netu.tv de la o perioada au avut intarzieri la plata, a trebuit sa le scriu mail. Ultima plata pe care am cerut-o a fost de 79 dolari, dar de platit au platit.Tu nu ai avut probleme cu ei? Ultimele citeva plati a trebuit sa le scriu mail.
Te salut.
 
Salut adamas.
Nu, netu.tv dupa ce ating 50$, dureaza circa 5-7 zile lucratoare sa imi trimita plata.
N-am trimis email niciodata pentru nimic si mereu mi-am primit plata.
 
Normal plata e automat , eu cel putin asa am primit de fiecare data plata si pe site la fel scrie .
 
Loading...
Back
Sus