Site video upload care plateste pe vizionari

Openload a sters filme fara sa ma anunte, asa cum o facea prin mail, voua vi s-a intamplat ?
Nici butonul de abuses nu iti apare?.Eu am patit cu nu niste fisiere mai vechi.De gasit le gaseam in cont dar avea doar 0.01 kb. Mi.au spus cand mai muta fisiere de pe un server vechi pe altu nou se mai pierd la transfer.
 
Nici butonul de abuses nu iti apare?.Eu am patit cu nu niste fisiere mai vechi.De gasit le gaseam in cont dar avea doar 0.01 kb. Mi.au spus cand mai muta fisiere de pe un server vechi pe altu nou se mai pierd la transfer.
Nop, nu imi apare buton, unele fisiere sunt puse recent de cateva zile si mi-am dat seama ca le-au sters, fiindca imi apar subtitrarile libere cand sa adaug subtitrare la alt film !
 
Si mai am o intrebare, la openload la Conversion Settings : are setarea in partea de sus HD si HD 720, care este cea mai inalta si de ce au format HD si HD 720p (nu este acelasi lucru) ?
 
Presupun ca HD simplu se refera la 1080 si hd720 e specific pentru 720.
Poti selecta HD, urci un video si vezi calitatea, apoi HD 720 si verifici iar. Apoi lasi cea care iti convine mai bine.
 
Numai 1080p fac ei
Stiu cum fac acestia conversia si daca vrei sa fie 1080 real, atunci trebuie sa urci doar filme care au rezolutie xxx/1080. Openoad face calitate in functie de height.
Multe video pe torente sunt trecute ca 1080 dar au height de 500 sau chiar 300, asa ca la cel de 500 iti va face o calitate de 480 si la cel de 300 iti face de 360.
La cele de minim height 720 iti va face de calitate 720.
Testeaza si vezi diferenta.
Am mai spus asta in cateva postari.
 
Wow au inceput astia de la openload sa stearga in draci filmele, am adaugat unul ieri si astazi l-au sters !
 
Wow au inceput astia de la openload sa stearga in draci filmele, am adaugat unul ieri si astazi l-au sters !
L-a mine s-a intamplat ca la atatea filme sterse la ei, si mail-uri necitite, sa se duca mail-urile in Spam
 
Site-uri care mai platesc in momentul de fata:
-Openload.co
-Thevideo.me
-Vidzi.tv
-estream.to
-vidup.me
-vidto.me
Atentie la streamin.to,este scam.
 
Site-uri care mai platesc in momentul de fata:
-Openload.co
-Thevideo.me
-Vidzi.tv
-estream.to
-vidup.me
-vidto.me
Atentie la streamin.to,este scam.

Ma gandeam intr-un timp sa folosesc thevideo.me dar sunt multe chesti naspa care am auzit despre acest host si asta de pe forum strain wjunction unde este un topic dedicat acestui lucru , unii sunt platiti la timp alti dupa o luna si mai mereu au probleme cu upload-ul.
Din cele mentionate de tine , in afara de openload , care sta bine asa la capitolul dmca , care sterge mai mult sau mai putin ?
 
Ma gandeam intr-un timp sa folosesc thevideo.me dar sunt multe chesti naspa care am auzit despre acest host si asta de pe forum strain wjunction unde este un topic dedicat acestui lucru , unii sunt platiti la timp alti dupa o luna si mai mereu au probleme cu upload-ul.
Din cele mentionate de tine , in afara de openload , care sta bine asa la capitolul dmca , care sterge mai mult sau mai putin ?
ati uitat de netu.tv care mai plateste.
 
Poate din cauza ca il ai tu pozitionat mai bine... La Netu e rau ca nu ai o statistica clara...
Netu l-am avut pe primul loc urmat de openlod si vidlox. La openlod am luat nu le mai stiu numarul insa la netu doar odata am atins pragul.. este adevarat ca suma este de 50$ insa se aduna foarte greu..mai greu decat la vidlox
 
Un site foarte interesan care spre suprinderea mea plateste mai bine decat cei de la openluad si se misca foarte bine iar la uploud foarte repede le incarci iar partea frumoasa este ca daca urci video de 2 gb pai asa ramane nu ca la celelalte urci din 2 gb ti-l face de 700 mb
daca doriti sa incercati uitati link-ul aici https://vidoza.net/reg2590.html
 
Un site foarte interesan care spre suprinderea mea plateste mai bine decat cei de la openluad si se misca foarte bine iar la uploud foarte repede le incarci iar partea frumoasa este ca daca urci video de 2 gb pai asa ramane nu ca la celelalte urci din 2 gb ti-l face de 700 mb
daca doriti sa incercati uitati link-ul aici https://vidoza.net/reg2590.html
Are pareri bune si pe alte forumuri, pacat ca nu poti adauga subtitrare separat
 
Loading...
Back
Sus