netu.tv

Au schimbat cumva player-ul astia ?
Pe orice site intru imi apare player-ul de la openload dar cu sigla de la netu.
Prima data am zis ceva de la tema sau ca am facut ceva dar si daca las doar player-ul tot asa apare.
Eroare asta imi apare in consola : http://prnt.sc/eosw71 si asa arata player-ul : http://prnt.sc/eosx0c
da, au modificat. Schimbarea e buna, vechiul player nu era compatibil pe toate dispozitivele :)
 
Lasa ca e bine. Deja pe Chrome nu mai mergea netu.
Sa mearga bine, fara probleme si pe toate dispozitivile, asta e important.
 
Baieti, voi prin ce metoda uploadati fisierele pe netu.tv? Pe Global search se incarca foarte greu mereu, cand uploadez fisiere imi da eroare la 1 din 4, remote-ul nu imi functioneaza (probabil nu pun eu codul bine nu sunt sigur) iar zoom uploader lafel, uploadeaza 1 din 3-4
 
Aveti si voi cumva probleme cu subtitrarile , pentru cei care folosesc separat de video , normal..
De la un timp au facut niste modificari sinistre si de cate ori uploadez o subtitrare , trebuie sa fac o copie la fisierul respectiv ca sa apara subtitrarea.Le-am dat mail si mi-au spus ca au pus cache-ul la o ora , ceea ce pentru mine este foarte mult dar din seara asta nu o mai afiseaza deloc.
 
Si sa nu mai spun ca am schimbat de multe ori subtitrarile la fisierele vechi , pentru ca se stergeau din nu stiu ce motive.La fel si Openload de vreo 2 luni are aceeasi problema si acolo trebuie sa fiti atenti de fiecare data sa va uitati in consola sa daca da o eroare cu 404 inseamna ca subtitrarea nu o sa functioneze.Nu stiu ce naiba pentru niste amarate de subtitrari de 50 kb , sa se intample astfel de chesti.Singurul serviciu stabil in acest moment este RapidVideo , chiar l-a imbunatati considerabil.
 
stiu sigur ca am bagat subitrarea la un episod azi ca m-am uitat peste ea dimineata si mergea, acuma ma uit si vad ca nu mai merge subtitrarea.
 
da, merg. ce ti-au zis? care a fost problema?
Le-am explicat eu care era problema , in momentul in care accesai link-ul direct de la subtitrarea primeai eroare asta : DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN.
Ei nu au dat detalii cum sau de ce s-a intampla asta , doar au spus ca acum este rezolvat si chiar asa este dar chestia asta cu cache-ul ma enverveaza la culme , fiindca nici nu merge cum spun ei ca merge , sa asteptam o ora.Am asteptat si mai mult de atat si tot nu s-a schimbat nimic.
 
apropo, dupa cit timp mai platesc dupa ce dai Withdraw?
am dat cerere de plata de vreo 4 zile si nimic inca.
 
apropo, dupa cit timp mai platesc dupa ce dai Withdraw?
am dat cerere de plata de vreo 4 zile si nimic inca.

Eu dau withdraw de doua ori pe luna si ii primesc a a3a zi.
Iti recomand sa folosesti webmoney si sa ii schimbi prin exchangex.ru.Probabil prin paypal mereu se intarzie.
Acum vad ca iar au probleme 500 internal server error.
 
Loading...
Back
Sus