netu.tv

Eu am 87$, le-am trimis si mail (sambata parca), Probabil azi sau maine o sa-i primesc si eu
 
A mai trimis cineva mail la netu la adresa aia cu abuse... am trimis un mail acum 2 sapt, retrimis acum o saptamana si vad ca nu se chinuie sa-mi raspuna. Mi-au trimis plata in skrill, desi pana acum era in paypal. Nu stiu cum a aparut adresa aia de mail la skrill, dar nici nu o pot sterge de acolo, ca pe viitor sa nu-mi mai trimita acolo.
Si vreo idde cum sa ii retrag de acolo sa-mi mai ramana ceva? Ca si asa din 72, am primit 64.
 
Ultima editare:
Au probleme cu paypal. Le-au blocat aia conturile pentru verificari. Eu am doar paypal si le-am zis ca astept plata in paypal oricat ar dura.
 
Eu tot am incercat sa sterg skrill de acolo da nu merge. Dar pana la urma nu e nasol. Din 72-74 cat era plata, am ajuns sa retrag 59 in cont.
 
adamas acum s-au facut 2 saptamani.
cand iti baga contul in blocare dureaza circa 1 luna sa verifice si sa dea drumul din nou. am avut si eu contul blocat de paypal cu bani in pending si parca 1 luna a durat sa deblocheze.
i-am mai intrebat luni si mi-au spus ca asteapta raspuns de la paypal sa rezolve problema si mi-au oferit celelalte alternative de plata cu plata imediata.
dar eu astept paypal chiar daca mai astept 1 luna. mereu mi-au platit si raspuns la emailuri legate de plata in max 48 de ore.
 
doamne ajuta!
tot trebuie sa le trimiti mail sa ceri plata? nu au inceput sa plateasca automat inca?
 
Daca vrei plata in max 72 de ore cum ai atins 50$ , da trimite email. Daca esti dispus sa astepti 5-7 zile lucratoare se va face automat. Acum ca au avut problema cu paypal, iti recomand sa le trimiti email.
Mie mi-au facut plata cum au primit emailul si m-au notificat si inapoi ca au facut sa verific in paypal.

Numai bine,
 
Noi schimbari la Netu. Pentru a primi plata, trebuie apasat butonul verde "withdraw" de sub suma totala. Butonul se face verde abia dupa ce se trece de pragul de 50$. Plata nu se mai face automat.
 
Va dura ca inainte. Tot manual se faceau si inainte. Doar ca cererea de plata se trimitea automat cand atingeai 50$ catre administratorii site-ului. Dar ei tot verificau si o faceau manual.
Plata automata inseamna ca atunci cand ceri plata iar in 10 secunde ai banii in paypal (cum era popads inainte), altfel este manual.

Partea buna cu cerere manuala prin buton la plata este ca te scapa de trimis un email catre ei pentru a face plata mai rapid!
 
eu am cerut plata dimineata si mi-au trimis-o, numai ca mi-au pus si comision de 2,70 dolari. s-au smecherit si astia.
 
Nu este prima optiune, este a 5 si nu prea am vizionari foarte multe/zi !
Stie cineva care este principiul la cate vizionari se trece la 720p !
 
Loading...
Back
Sus