Best Adult White Label

Am vorbit cu echipa de suport si cookie-urile tin aproximativ o luna
Dar uitat sa intrebi daca se suprascrie. Adica eu intru pe link tau pe chat, dar peste 2 zile intru de pe link lu` grigore. Daca se suprascrie atunci voi fi ref lu` grigore daca nu voi fi al tau.
 
Pe prima jumate a luni Iulie. Cam slabut dar merge nu?
Nu se compara cu @heimdall dar tot consider ca e ok pentru un pilot automat. :D
chartubaterev.png
 
Acesta "metoda" presupune ca eu sa ma inscriu pe unul dintre acele site-uri, si sa cumpar un domeniu pentru nisa adult, asta am inteles. Dar acele filmulete/videoclip-uri le iau tot de pe acele site-uri sau cum? Ca nu prea am inteles :)
 
@carrypotter , Tu primesti un site gata facut, vi doar cu domeniul, continutul este deja pe el.

Mai departe, cum faci bani, consta doar in promovare. Depinde doar de abilitatile tale de al promova ...
 
Cum sa nu mai fie rentabil ? Ai ajuns la aproape 6000$ luna trecuta, si 1000$ daca bagi e rentabil ... :))
Ai dreptate , m-am exprimat eu aiurea. Nu ai cum sa bagi mai mult de 180 de e pe luna (in metoda pe care o folosesc) , pur si simplu risti sa strici tot , de aici si reticenta mea de a face public totul , chiar daca am spus ca am sa o fac.
 
Ai dreptate , m-am exprimat eu aiurea. Nu ai cum sa bagi mai mult de 180 de e pe luna (in metoda pe care o folosesc) , pur si simplu risti sa strici tot , de aici si reticenta mea de a face public totul , chiar daca am spus ca am sa o fac.
Legat de investitia de 180 de e pe luna, acesti bani ii investesti in adwords sau in metoda pe care o folosesti?
 
Lasand la o parte cealalta metoda, la cat castigi acum tu ai putea sa incerci o data o investitie mai mare in adwords sa vezi daca se vad rezultatele si castigul e direct proportional cu investitia ...

Eu as testa chiar altfel. Mi-as mai cumpara un domeniu + alt white label si as testa chestia asta doar cu adwords, ca sa vezi exact cat castigi raportat la cat investesti. Pe actualul white label nu-ti mai poti da seama cat castigi din adwords (asta e valabil pt. orice metoda noua care iti trece prin cap) ...

Marele avantaj la metoda asta cu white label-ul e faza ca majoritatea cu sau fara voia lor isi fac abonament pe site, nu platesc doar o data. Asta am observat cat m-am ocupat si eu la inceput de metoda asta. Am prins un singur user platitor, dar e deja a 5-a luna la rand cand plateste in aceiasi zi la aceiasi ora (pe 23 la ora 4:00) si sunt aproape sigur ca nu mai viziteaza site-ul.

Daca investesti 1000$ intr-o campanie bine gandita pe adwords, chiar si daca la sfarsitul lunii iti vin doar 500$ inapoi, daca userii platesc tot anul poti face 6000$. Sa nu mai vorbim daca dai lovitura si investesti 1000$ si iti vin mai mult decat ai investit pe luna ...

P.S. Asta e o metoda la care m-am gandit pt. mine, dar nu am fost dispus sa investesc in ea banii pe care in momentul asta ii iau de la parinti, in schimb tu ai putea sa o testezi foarte usor, si nu neaparat cu suma aia ...
 
Loading...
Back
Sus