Best Adult White Label

Am vorbit cu echipa de suport si cookie-urile tin aproximativ o luna
Dar uitat sa intrebi daca se suprascrie. Adica eu intru pe link tau pe chat, dar peste 2 zile intru de pe link lu` grigore. Daca se suprascrie atunci voi fi ref lu` grigore daca nu voi fi al tau.
 
Pe prima jumate a luni Iulie. Cam slabut dar merge nu?
Nu se compara cu @heimdall dar tot consider ca e ok pentru un pilot automat. :D
chartubaterev.png
 
Acesta "metoda" presupune ca eu sa ma inscriu pe unul dintre acele site-uri, si sa cumpar un domeniu pentru nisa adult, asta am inteles. Dar acele filmulete/videoclip-uri le iau tot de pe acele site-uri sau cum? Ca nu prea am inteles :)
 
Cum sa nu mai fie rentabil ? Ai ajuns la aproape 6000$ luna trecuta, si 1000$ daca bagi e rentabil ... :))
Ai dreptate , m-am exprimat eu aiurea. Nu ai cum sa bagi mai mult de 180 de e pe luna (in metoda pe care o folosesc) , pur si simplu risti sa strici tot , de aici si reticenta mea de a face public totul , chiar daca am spus ca am sa o fac.
 
Ai dreptate , m-am exprimat eu aiurea. Nu ai cum sa bagi mai mult de 180 de e pe luna (in metoda pe care o folosesc) , pur si simplu risti sa strici tot , de aici si reticenta mea de a face public totul , chiar daca am spus ca am sa o fac.
Legat de investitia de 180 de e pe luna, acesti bani ii investesti in adwords sau in metoda pe care o folosesti?
 
Lasand la o parte cealalta metoda, la cat castigi acum tu ai putea sa incerci o data o investitie mai mare in adwords sa vezi daca se vad rezultatele si castigul e direct proportional cu investitia ...

Eu as testa chiar altfel. Mi-as mai cumpara un domeniu + alt white label si as testa chestia asta doar cu adwords, ca sa vezi exact cat castigi raportat la cat investesti. Pe actualul white label nu-ti mai poti da seama cat castigi din adwords (asta e valabil pt. orice metoda noua care iti trece prin cap) ...

Marele avantaj la metoda asta cu white label-ul e faza ca majoritatea cu sau fara voia lor isi fac abonament pe site, nu platesc doar o data. Asta am observat cat m-am ocupat si eu la inceput de metoda asta. Am prins un singur user platitor, dar e deja a 5-a luna la rand cand plateste in aceiasi zi la aceiasi ora (pe 23 la ora 4:00) si sunt aproape sigur ca nu mai viziteaza site-ul.

Daca investesti 1000$ intr-o campanie bine gandita pe adwords, chiar si daca la sfarsitul lunii iti vin doar 500$ inapoi, daca userii platesc tot anul poti face 6000$. Sa nu mai vorbim daca dai lovitura si investesti 1000$ si iti vin mai mult decat ai investit pe luna ...

P.S. Asta e o metoda la care m-am gandit pt. mine, dar nu am fost dispus sa investesc in ea banii pe care in momentul asta ii iau de la parinti, in schimb tu ai putea sa o testezi foarte usor, si nu neaparat cu suma aia ...
 
Loading...
Back
Sus