Best Adult White Label

cineva imi explica
GSA este un program de facut backlink, postat articole pe mai multe site-uri, etc. In general e folosit la spam si 99% din ofertele de pe fiver cu backlink sunt facute cu acest program. Folosit cu cap poate aduce trafic frumos o campanie de gen. Cel putin pentru mine a dat rezultate si prin acesta am reusit sa aduc trafic doar din australia pe un site.
Progamul e pe bani si mai are cateva module care costa extra.
 
sunt cateva situri pentru blacklinkuri gratuite am folosit aveam vizite nu stiu daca reale sau robot dar inscrieri 0

GSA u unde se poate descarca care.i situl lor
 
@heimdall , Unul dintre motivele pt. care la tine banii cresc, desi traficul stagneaza il reprezinta faptul ca multi care au achzitionat macar o data tokeni din aia, au bifat ceva (voit sau nu) si le sunt retrasi bani luna de luna de pe card, chiar daca nu mai folosesc site-ul (ca un fel de abonament) pana cand isi dau seama si rezolva problema. De aia unii mai cer banii inapoi din cand in cand ...
 
Ala e gsa de care vorbesc.
si costa 99 de dollari ceva mai ieftin nu este
 
Eu am renuntat de vreo 2-3 luni, dar nu stiu daca definitiv. E posibil sa mai incerc ... :))

Am observat ca traficul mi-a scazut si nu mai am inregistrari, dar totusi intra 5-10 oameni zilnic ...

Totusi lunar o persoana baga 20$, din care mie imi raman 4$ :)) Ideea e ca banii sunt bagati mereu fix in aceiasi zi. Deci mai mult ca sigur a lasat bifata o optiune ca si cum ar avea abonament.

Heimdall cum a avut multi membri "platitori", sunt sigur ca la el sunt foarte multi care au lasat bifat acea obtiune sa li se ia bani lunar de pe card si de aici rezulta o mare parte din suma pe care o castiga lunar ...
 
Loading...
Back
Sus