Risc mare de neplata Adnow.com

Bună tuturor,
Eu sunt Cătălina, noul manager Adnow pe România. În cazul în care aveți nelămuriri/întrebări/probleme (relevante) legate de serviciile companiei noastre, nu ezitați să mi le adresați. Voi încerca să vă răspund în cel mai scurt timp posibil.
Mulțumesc.
 
Buna. Intrebare. Ce tip de retea e Adnow? Cpm, Cpc ? Trebuie conversi pentru a castiga sau cum ? Eu sunt multumit de Adnow dar vreau sa stiu asta.
 
Lucrăm cu ambele: CPM, respectiv CPC. Pentru metoda CPM ne înțelegem în prealabil cu privire la sumă și cumpărăm un anumit număr de afișări, de obicei pe o lună de zile. Pentru CPC, plătim o dată pe săptămână, de obicei în weekenduri, câștigurile pe săptămâna precedentă. De exemplu, 16-17.04 este plata pentru 4-10.04. Suma minimă este de 20$.
 
Când aflu detalii, revin cu o informație concretă
 
Ce metodă de plată folosiți? Paypal sau Wire?
 
Plățile pentru Paypal au fost efectuate. Ar trebui să primiți banii în următoarele zile.
 
Noi am trimis plățile prin Paypal. Există uneori probleme tehnice cu Paypal care provoacă aceste întârzieri. Așteptați până la sfârșitul săptămânii. Dacă nu îi primiți, anunțați-mă.
 
Primit pe ultimele 2 saptamani
 
Bună tuturor,

Dorim să vă informăm că pe lângă Publisheri, lucrăm și cu Advertiseri. Asta înseamnă că acum, vă puteți promova site-urile, produsele sau servicilile dumneavoastră cu Adnow.
Noi lucrăm pe sistem RTB, care este o modalitate de a cumpăra publicitate online în regim de licitație în timp real. Sistemul va găsi cel mai bun spațiu pentru publicitate, în funcție de setările și bugetul pe care îl aveți la dispoziție.
Iată și câteva detalii despre noi:

· Rețeaua Adnow operează în 107 țări, avem aproximativ 4,2 miliarde de impresii și aproximativ 900 milioane de vizitatori unici pe lună.

· Vă oferim aproximativ 2000 de site-uri din România, pe care le puteți folosi ca și platforme pentru promovarea serviciilor/produselor/paginilor dumneavoastră.

· Targetare utilizatorilor în funcție de locație, dispozitiv, sistem de operare, browser, precum și alți parametri.

· Ad-urile native - formatul de publicitate pe care îl folosim atrage de două ori mai mult atenția și focalizarea vizuală a vizitatorilor, ceea ce automat mărește eficiența campaniei de publicitate.

În cazul doriți să faceți publicitate prin intermediul Adnow, puteți să vă înregistrați accesând acest link.

http://ro.adnow.com/advertisers

După înregistrare, vă veți putea gestiona bugetul și targetarea în funcție de campanie. De asemenea, acolo veți putea urmări statisticile pentru a vedea eficiența campaniilor publicitare.
Dacă aveți întrebări sau doriți să vă pun la curent cu anumite detalii, vă voi răspunde și vă voi ajuta cu cel mai mare drag.
Mă găsiți și pe skype: ro.adnow01

Cu sincer respect,

Cătălina,
Manager Adnow România.
 
Loading...
Back
Sus