Risc mare de neplata Adnow.com

Daca aveti nevoie de coduri anti-adblock, va rog sa imi scrieti in privat.
 
anunt.png @Adnow Poti sa stergi asta? Eu am sters cache.
anunt.png
Si 2 Traficum de pe facebook care se deschide in browser facebook este contorizat? sau intra aici? Cam multe click-uri nevalide..
 

Atașamente

  • click.png
    click.png
    6,7 KB · Vizualizări: 24
Din cate stiu,clikurile acelea sunt atunci cand vizitatorul da clikuri pe mai multe reclame
Sau cand domeniul referal nu este site-ul meu. Cumva daca as pune reclamele lor intr-un iframe pe alt domeniu si ascuns pe player ca atunci cand dai play sa deschizi reclama.. Dar eu nu fac din astea...Sunt corect si de aceea am pretentia sa fiu calculat corect. Sau macar sa mi se para :D.. Daca aveam adsense eram bogat :(
 
Vezi atașament 1017 @Adnow Poti sa stergi asta? Eu am sters cache.
Vezi atașament 1017
Si 2 Traficum de pe facebook care se deschide in browser facebook este contorizat? sau intra aici? Cam multe click-uri nevalide..
Mesajul asta apare automat, ca sa stiti ca statisticile nu se actualizeaza din prima, ci in decurs de cateva ore.
Vizavi de click-uri invalide, chiar nu depind de noi, ci de sursa traficului. Orice site are un anumit procent de click-uri invalide, e normal, important e sa nu fie cu mult mai mare decat nr. de clicks valide.
 
Ceva probleme la site? Imi arata bilant 0 (zero) cand ar trebui sa am peste 200$
 
A fost o eroare din sistem (pana se actualizeaza statistica). Se mai intampla, e in regula acum
 
Loading...
Back
Sus