Risc mare de neplata Adnow.com

Și la mine este 0, când o sa se reactualizeze se poate să-mi fie cel puțin dublată suma ?
La noi se lucreaza acum, pe partea tehnica. In decursul zilei de azi, se va rezolva. Balanta dispare si apare. Banii sunt acolo, contorizarea se face in continuare, fara probleme.
 
@Adnow se poate pune reclama pe player video cu posibilitatea de a o inchide sau sa dispara dupa 10 secunde?
 
@Adnow se poate pune reclama pe player video cu posibilitatea de a o inchide sau sa dispara dupa 10 secunde?
Mmm, ca sa evitam eventualele probleme, te sfatuiesc sa nu pui in video. Pentru ad-uri in video avem separat, Reclame Pre-roll (singura conditie pt ad-uri pre-roll: traficul trebuie sa fie constant). Pentru a amplasa anunturile pre-roll, playerul tau trebuie sa fie compatibil cu VAST
 
Din cei care inca mai colaborati cu Adnow si aveti referali , ati primit careva banii cuvenii din referali ?
Eu aveam pana acum doua saptamani aproximativ 180 $ la refeali . Ca sa ma trezesc cateva zile mai tarziu ca mi-au fost retrasi fix 150$ din contul de referali , fara explicatii , fara nimic
De atunci tot incerc sa-mi recuperez banii dar primesc numai amanari si raspunsuri de tot rasul din partea Adnow .
 
Din cei care inca mai colaborati cu Adnow si aveti referali , ati primit careva banii cuvenii din referali ?
Eu aveam pana acum doua saptamani aproximativ 180 $ la refeali . Ca sa ma trezesc cateva zile mai tarziu ca mi-au fost retrasi fix 150$ din contul de referali , fara explicatii , fara nimic
De atunci tot incerc sa-mi recuperez banii dar primesc numai amanari si raspunsuri de tot rasul din partea Adnow .

De ce mintiti? V-am explicat de cateva ori ticket, si se pare ca nu ati inteles.
Dublez raspunsul meu dintr-un alt subiect Adnow:
"Teapa de 150$? De ce nu explici situatia in mod obicetiv si detaliat? De ce pui problema astfel incat lumea sa considere ca noi suntem vinovati, cand de fapt vina e a referalilor tai? Moderatorul a recalculat suma de la procentului tau de la referali, deoarece cineva dintre ei a facut o prostie sau cuiva i s-a scazut tariful din lipsa de rezultate.
Repet pentru toata lumea: Sunteti direct responsabili de referalii pe care ii aduceti, din moment ce primiti 5% din veniturile lor".
 
De ce mintiti? V-am explicat de cateva ori ticket, si se pare ca nu ati inteles.
Dublez raspunsul meu dintr-un alt subiect Adnow:
"Teapa de 150$? De ce nu explici situatia in mod obicetiv si detaliat? De ce pui problema astfel incat lumea sa considere ca noi suntem vinovati, cand de fapt vina e a referalilor tai? Moderatorul a recalculat suma de la procentului tau de la referali, deoarece cineva dintre ei a facut o prostie sau cuiva i s-a scazut tariful din lipsa de rezultate.
Repet pentru toata lumea: Sunteti direct responsabili de referalii pe care ii aduceti, din moment ce primiti 5% din veniturile lor".
Terminati cu prostiile .
Ce sa recalculeze ? Realizezi penibilul ? Cum ati calculat si v-a dat fix 150$
Cum ti-am spus si in tichete , aia ERAU BANI facuti in timp . Adica recuperati o presupusa frauda de la mine si nu de la cel implicat direct .
Referalii nu sunt problema mea , si nici nu ma intereseaza cine sunt si ce fac ei . Este strict problema voastra .
Cert este ca voi ne furati pe fata .
 
Ultima editare:
M-ați făcut curios așa că am adaugat un site cu 2-3k unici 100% reali. Vă țin la curent cu ce se va întâmpla. Menționez că traficul este real 100% iar reclamele sunt plasate deasupra la player fără smecherii și alte prostii. În plus am și analytics și pot dovedi ceea ce susțin . Și o spun de pe acum că NU aș accepta ca rețeaua să-mi spună că am trafic fals contrazicând astfel Google Analytics!
 
Și o spun de pe acum că NU aș accepta ca rețeaua să-mi spună că am trafic fals contrazicând astfel Google Analytics!
Uite aici statistica mea in perioada cand am fost banat pt ''click invalide'' pe un site.Am doua statistici exact la fel pt ca foloseam si analitics si statcounter in acelas timp ,o voi cauta si o voi posta si pe cea analytics !Daca e nevoie fac public si numele site-ului pt ca e unul conoscut si nu aveam nevoie sa fac nici macar un click invalid pt ca nu duc lipsa de trafic! Asa ca asteapta-te la orice din partea lor....pizap.com14964134519591.jpg
 
Ultima editare:
M-ați făcut curios așa că am adaugat un site cu 2-3k unici 100% reali. Vă țin la curent cu ce se va întâmpla. Menționez că traficul este real 100% iar reclamele sunt plasate deasupra la player fără smecherii și alte prostii. În plus am și analytics și pot dovedi ceea ce susțin . Și o spun de pe acum că NU aș accepta ca rețeaua să-mi spună că am trafic fals contrazicând astfel Google Analytics!
Am si eu statisticile .
Le-am si trimis de cateva ori si ei sustin aceeasi aberatie .
Efectiv fraudeaza pe toti prin contorizarea pe care o fac .
 
M-ați făcut curios așa că am adaugat un site cu 2-3k unici 100% reali. Vă țin la curent cu ce se va întâmpla. Menționez că traficul este real 100% iar reclamele sunt plasate deasupra la player fără smecherii și alte prostii. În plus am și analytics și pot dovedi ceea ce susțin . Și o spun de pe acum că NU aș accepta ca rețeaua să-mi spună că am trafic fals contrazicând astfel Google Analytics!
2-3K pe zi - e un trafic infim.
100% adevarat nu poate fi nici un trafic, indiferent de volum/conversii & co. Pe orice site exista un mic procent de boti/clicks din alte resurse.
 
2-3K pe zi - e un trafic infim.
100% adevarat nu poate fi nici un trafic, indiferent de volum/conversii & co. Pe orice site exista un mic procent de boti/clicks din alte resurse.
Voi dati cumva click intentionat pe reclamele publisherilor pentru a avea motiv de frauda? Nu de alta, dar media la Clicks from other resources era de 8 si astazi am surpriza sa fie de 40. Culmea, am scos reclamele de pe site si clicurile inca vin, deci? Care e explicatia !?
 
Voi dati cumva click intentionat pe reclamele publisherilor pentru a avea motiv de frauda? Nu de alta, dar media la Clicks from other resources era de 8 si astazi am surpriza sa fie de 40. Culmea, am scos reclamele de pe site si clicurile inca vin, deci? Care e explicatia !?
A trecut de 12 noaptea si surpriza si mie mi-au aparut mai multe clickuri invalide decat valide. Ciudat rau ca pana acuma nu a mai fost asa.
 
Loading...
Back
Sus