Risc mare de neplata Adnow.com

Daca plata nu este formata, sa le ceri sa faca plata. Platile se formeaza de obicei Lunea si Martea. Si la mine este decalat cu o saptamana. La inceputul saptamanii vitoare se va creea plata pentru saptaman 13-19 Februarie. Daca tot pentru saptamana asta, astepti si tu, mai asteapta pana Marti.
 
Daca plata nu este formata, sa le ceri sa faca plata. Platile se formeaza de obicei Lunea si Martea. Si la mine este decalat cu o saptamana. La inceputul saptamanii vitoare se va creea plata pentru saptaman 13-19 Februarie. Daca tot pentru saptamana asta, astepti si tu, mai asteapta pana Marti.

Pai am procedat asa. Pe 21.02.17 am cerut plata si am primit urmatorul raspuns.
"Buna,
Am trimis cererea de plata. Urmeaza sa ti-o formeze moderatorul.
Azi, maxim maine va trebui sa ti-o formeze "

Suntem pe 25.02.2017 si nimic
 
add.png Posibil sa fi fost o eroare, ca ide ieri apare si un mesaj evidentiat.
 
Buna tuturor!
Daca aveti Paypal si observati ca va intarzie platile saptamana asta, nu va panicati. Avem niste probleme cu Paypal, pe care le vom rezolva zilele astea. Pana saptamana viitoare vor ajunge toate platile (care inca nu au ajuns).
 
observati ca va intarzie platile saptamana asta
La mine inca nu s-a format plata pe saptamanile 6-12 si 13-19. Este nevoie sa deschid tichet?
Si inca imi apare anuntul ala cu "There might be 24 hours delay in ads data or metrics..." Trebuie sa sterg eu cache sau inca nu l-ati sters?
 
La mine inca nu s-a format plata pe saptamanile 6-12 si 13-19. Este nevoie sa deschid tichet?
Si inca imi apare anuntul ala cu "There might be 24 hours delay in ads data or metrics..." Trebuie sa sterg eu cache sau inca nu l-ati sters?
Trimite ticket pt formare platii
 
Foarte putine click-uri la atatea view-uri, ceva e suspect :)
Foarte suspect .
Bataie de joc din partea Adnow :)
La statisticile de pe site , ieri ( e trecut de ora 24 ) , am pe adnow 426 clickuri . In statisticile lor apar cu 118 .
Deci contorizeaza 25% din real .
N-am patit cu nicio alta retea asa ceva .
In general diferentele dintre contorizarea de pe site si cea din statisticile lor e undeva mai mica de 10% .
Adnow bate recordul in a te insela .
 
Foarte suspect .
Bataie de joc din partea Adnow :)
La statisticile de pe site , ieri ( e trecut de ora 24 ) , am pe adnow 426 clickuri . In statisticile lor apar cu 118 .
Deci contorizeaza 25% din real .
N-am patit cu nicio alta retea asa ceva .
In general diferentele dintre contorizarea de pe site si cea din statisticile lor e undeva mai mica de 10% .
Adnow bate recordul in a te insela .
Trimite-mi in mesaj privat site-ul, voi analiza situatia lui. TOATE CLICK-URILE VALIDE SUNT CONTORIZATE. Scuze de caps, dar incerc sa subliniez un fapt, nu imi place cand se arunca cu acuzatii nefondate. By the way, nimeni nu inseala pe nimeni ;)
 
Daca observati ca raspund mai rar pe forum, si aveti o problema urgenta, scrieti-mi in privat, fie mesaj (primesc notificare pe mail), fie skype. Merci de intelegere!
 
Trimite-mi in mesaj privat site-ul, voi analiza situatia lui. TOATE CLICK-URILE VALIDE SUNT CONTORIZATE. Scuze de caps, dar incerc sa subliniez un fapt, nu imi place cand se arunca cu acuzatii nefondate. By the way, nimeni nu inseala pe nimeni ;)
Voi posta aici care este contorizarea clickurilor pe site , din statistici si ce contorizeaza adnow . Doar 25% fata de statististica afisata pe site .
 
Voi posta aici care este contorizarea clickurilor pe site , din statistici si ce contorizeaza adnow . Doar 25% fata de statististica afisata pe site .
Cum ai ajuns la aceasta concluzie? Pe ce te bazezi? Despre ce site e vorba?
 
Paște fericit!
Din punctul meu de vedere rata click-urilor per trafic este una foarte ok la Adnow.
Tot din punctul meu de vedere suportul este de nota 10 la fel și plățile care vin destul de repede.
Zilele astea revin cu o nouă plată,dar până atunci vă arăt o mică statistică:
upload_2017-4-17_15-20-5.png
 
Loading...
Back
Sus